Pomocnik
Sugestia
838 Perełka 2020-09-11 0

Prognoza weekendowa 12 - 13.09.20

Nowy-artykul
Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Dziedziny: Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.00 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz niedostępny

Energia nadchodzącego weekendu będzie obligowała Was do myślenia. W miłości wyeliminuje strach oraz nakieruje Was na podejmowanie trafnych decyzji. Zadziała ona na wszystkie możliwe sposoby w taki sposób, aby Wasze myśli stały się kreatywne. Może sprawić, że w Waszym życiu nastąpi przełom, który należy zaakceptować. Zapewni Wam również ochronę przed tymi, którzy chcieliby Was wykorzystać dla swoich celów.


Możecie być bardzo wylewni, empatyczni oraz pomocni, dzięki czemu, pogłębicie przyjaźnie oraz nawiążecie nowe znajomości. Spodziewajcie się wizyt i spotkań, także starszych spokrewnionych osób Oczekujcie na wiadomości, które zmienią Wasze spojrzenie oraz związków, które wprowadzą Was na całkiem nową drogę życia. Uwolnicie się od lęków, które tkwią w Was głęboko, poprzez spokojne, wyjaśniające rozmowy. Przyciągać będziecie do siebie ludzi, którzy mają otwarte serca oraz będą zainteresowani wspieraniem rozwoju Waszych możliwości. W swoim myśleniu bądźcie analityczni i dalekosiężni. Odetnijcie się od schematycznego myślenia i rutyny. Szukajcie znaków, nadstawcie uszu, gdyż odpowiedzi na Wasze pytania, znajdować się będą w zasięgu ręki. Zachowajcie w tym czasie szczególną uwagę, aby nie zignorować ważnych informacji. Bądźcie twórczy oraz skoncentrowani i uczcie się wyciągając wnioski na przyszłość. Pamiętajcie, że kłamstwo oraz obłuda może sprowadzić kłopotliwe wydarzenia, które będą służyć ukazaniu prawdy. Ubierajcie się stosownie do pogody i nie przesadzajcie z zimnymi napojami, zadbajcie o górne drogi oddechowe.
 

Życzę Wam słonecznego weekedu, pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych oraz twórczych pomysłów: )


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 838
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.