Heart_5
3757 Kumczo 2020-09-08 0

Wibracje numerologiczne na wrzesień 202

Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 456 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź co we wrzesniu czeka Twoją wibrację numerologiczną...


Dla wibracji 1
Energia miesiąca: Wrzesień dla jedynek zapowiada się jako miesiąc dobrobytu, bezpieczeństwa materialnego i wykorzystywania nadarzających się okazji, w celach zarobkowych. Mogą być pieniądze z niespodziewanych źródeł, prezenty, taka przychylność losu. Wewnętrznie możecie odczuwać uczucie samotności, pomimo, że ze wszystkim dacie sobie radę.
Praca/finanse: W pracy sumienność i obowiązkowość. Będziecie wytrwale i odpowiedzialnie podchodzili do wyznaczonych wam zadań, obowiązków, stanowiska. Zadbacie o miejsce pracy, stanowiska i ludzi którymi kierujecie, jeżeli zajmujecie kierownicze stanowisko. Finansowo zapowiada się bardzo dobrze.
Uczucia/związki: Miesiąc wzajemnego zaufania i harmonii. W związkach miłość i dobre nadzieje na przyszłość. Zadania które w przeszłości narażone były na niepowodzenie, teraz mogą być zrealizowane i kontynuowane. Wiara w dobrą gwiazdę, a jednocześnie ochrona od Sił Wyższych dla waszego związku.
Dom/rodzina: Postaracie się dopasować do zaistniałej sytuacji, zrezygnujecie z utrzymywania upartej postawy i bardziej będziecie elastyczni. Czyli w rodzinie i domu dążenie do równowagi i harmonii, przebaczenie i chęć naprawienia błędów i narosłych konfliktów.
Otoczenie: Otworzą się przed wami nowe horyzonty i możliwości, pozwalające na realizację pragnień. Otoczenie będzie życzliwe, przyjaciele, znajomi i poznani ludzie będą mili i sprzyjający.
Samopoczucie/zdrowie: Odczuwanie dużego oporu w życiu. Postawa obronna, nieufność, ostrożność.
Zdrowotnie stany zapalne, układ krwionośny, dolegliwości kończyn górnych i dolnych, alergie pokarmowe, problemy z ciśnieniem.
Niespodzianki: Dobra współpraca z ludźmi, zaufacie swoim umiejętnościom i przejmiecie odpowiedzialność za swoje działania. Zasłużony sukces za dobrze wykonywaną pracę.
Ostrzeżenia: Uważajcie na brak silnej woli, jeżeli się do niej nie odwołacie, może wam grozić słabość, pesymizm, rezygnacja, załamanie psychiczne.


Dla wibracji 2
Energia miesiąca: Dwójeczki we wrześniu czeka podjęcie ważnych decyzji i dokonanie wyboru pomiędzy czymś, a kimś. Dla każdego indywidualnie może ta decyzja dotyczyć różnych dziedzin życia.
Jedne dwójki zechcą odejść w dorosłe życie i wziąć za nie odpowiedzialność, inne podejmą decyzję o małżeństwie, a może zmiana pracy, partnera itp.
Praca /finanse: W tej dziedzinie dwójki czeka rozczarowanie, nieumiejętność pogodzenia się ze stratą emocjonalną, życie przeszłością. Tu nie chodzić może o sprawy zawodowe, ale bardziej uczuciowe, o coś co możliwe, że zniszczyliście w życiu coś wartościowego i cennego.
Uczucia/związki: Silna energia przyciągania fizycznego i zaprzedanie duszy za cenę dobrobytu, chwilowych uniesień, czy własnej wygody. W związkach przywiązanie do wartości materialnych, uzależnienia, kłamstwa, podstęp. Ciężko żyć ze sobą, ale jeszcze trudniej bez siebie.
Dom/rodzina: Czasami może być emocjonalnie, ale ogólnie powinna być miła dobra atmosfera w domu i rodzinie. Zaczniecie realizować coś co lubicie robić, co kochacie, co jest w danej chwili dla was najważniejsze.
Otoczenie: Z otoczenia nagłe i niespodziewane informacje, wiadomości, propozycje. Trzeba będzie szybko zdecydować się i wykorzystać nadarzające się okazje. Nowe możliwości, przedsięwzięcia, okazje napływające z otoczenia.
Samopoczucie/zdrowie: Instynktownie będziecie wyczuwali to co dla was korzystne. Jest w was dusza artystyczna i uczuciowość. Nowe ryzykowne przedsięwzięcia. Powracające choroby niedoleczone, układ hormonalny, choroby zakaźne.
Niespodzianki: Dwójeczki możecie być zaskoczeni osobą, która jest wrażliwa i czuła, ale cechuje ją nadmierna nadwrażliwość i użalanie się nad sobą.
Ostrzeżenia: Uważajcie na młode osoby, które mogą być podstępne i nieszczere. Objawią się zawiłym postępowaniem i wywoływaniem nieporozumień i konfliktów.


Dla wibracji 3
Energia miesiąca: Trójki we wrześniu będą przebywały na jakimś odpoczynku, izolacji. To może być miesiąc niechęci do kontaktów ze światem, szukanie nowych priorytetów i wartości w życiu, chłód emocjonalny. Uciekanie w samotność nie rozwiąże waszych problemów, ale rozsądek może wam mówić, aby nie robić nic na siłę. To będzie miesiąc aby spokojnie zebrać siły i przemyśleć co robić dalej.
Praca/finanse: Możecie sprytem lub podstępem wykombinować coś żeby nie chodzić do pracy. Będziecie chcieli uciekać od współpracy, zaciemnianie spraw tak, aby nikt nie domyślił się jaką grę prowadzicie.
Tak w pracy, jak i w sprawach finansowych wasze działanie może okazać się nie jasne, ale zechcecie wykorzystać nadarzające się okazje.
Uczucia/związki: Związki trudne i nie jasne. Niezgodność między tym co chcielibyście zrobić, a tym co czynicie. Lęk, niepewność i wahania, a przy tym pragnienie przeżycia romantycznej miłości i tęsknota za spokojnym życiem wewnętrznym. To życie w pustce niepewności i wiecznym oczekiwaniu na zmianę.
Dom/rodzina: W rodzinie rodzaj uwięzienia lub uzależnienia od kogoś lub czegoś. Sporo manipulacji, kłamstw podstępu. Nie ma tu szczerości, uzależnienia, próżność i zachłanność na materię.
Otoczenie: Czeka was podróż dosłowna lub duchowa. Brak rozpoznania celu życiowego, trudność z jaką się musicie oswoić z myślą o zmianie. Otoczenie będzie raczej milczące, brak komunikacji. Niemożność pokonania przeszkód i ruszenia do przodu.
Samopoczucie/zdrowie: Emocjonalność, impulsywne i nieprzemyślane ruchy. Działanie szybkie i wyraźne, nie licząc się z opinią otoczenia. Uważać na gwałtowne posunięcia. Przełyk i żołądek, powracające choroby niedoleczone, stany zapalne, układ nerwowy, zaburzenia rytmu serca.
Niespodzianki: To może być dynamiczny miesiąc, sporo wyjazdów, wzięcie odpowiedzialności za swoje życie i dążenie do celu. Odwaga, ryzykanctwo i brak hamulców może tu doprowadzić do nieostrożności.
Ostrzeżenia: Ból i smutek emocjonalny nadal będzie dawał znać o sobie. Stare rany utraty kogoś, lub zranienia jeszcze nie zostały wygojone, nie zabliźniły się, warto zmienić obecną postawę życiową.


Dla wibracji 4
Energia miesiąca: Czwórki we wrześniu będzie widać i słychać. Będziecie zmysłowi, kreatywni, niezależni. Energia witalności i działalności powinna was nie opuścić i co zaplanujecie, to zechcecie zrealizować, chcą pokazać swoją siłę i postawić na swoim. Będziecie zaradni, przebojowi i dobrze poradzicie sobie z wszelkimi problemami.
Praca/finanse: Spodziewajcie się odwiedzin lub informacji, wiadomości o kimś z waszej dawnej pracy. Możliwe, ze ktoś zechce was odwiedzić i powspominacie dawne czasy.
Dla tych co posiadają własne firmy, działalność powrót klientów z przeszłości.
Uczucia/ związki: Niespodziewane informacje, propozycje, wiadomości, zapraszające do wzięcia udziału w jakimś przedsięwzięciu. Coś się szybko zadzieje i trzeba będzie podjąć natychmiastową decyzję.
Mogą pojawić się nowe znajomości, flirty, przypadkowe spotkania. Niektóre serduszka czwórek zaczną bić szybciej i pragnąc wzajemnej bliskości.
Dom/rodzina: W domu uważajcie na krytykowanie, ocenianie i wydawanie niesłusznych osądów.
Starajcie się opanować emocje i zachować w sobie wewnętrzną równowagę i harmonię.
Otoczenie: W otoczeniu jakieś sprawy mogą się odwlekać, opóźniać, trzeba będzie cierpliwie poczekać. Nie da się nic przyspieszyć, poczekać na odpowiedni czas, Jak czekacie na pieniądze otrzymacie je w odpowiednim czasie.
Samopoczucie/zdrowie: Zwrócić uwagę na układ moczowy, mogą pojawić się dolegliwości nerek, kontuzje związane z mięśniami. Jeżeli mieliście jakieś choroby, dolegliwości, to będzie ich zatrzymanie.
Niespodzianki: Udadzą się wszelkiego rodzaju wyjazdy, przeprowadzki. Jakieś gwałtowne i pośpieszne rozstrzygnięcia i zaskakujące wiadomości.
Ostrzeżenia: Uważajcie na to co mówicie, na swoje gwałtowne i krytyczne uwagi, czym możecie kogoś boleśnie dotknąć i urazić. Może być też odwrotnie, ze jakaś złośliwa, nieugięta osoba spowoduje swoją złośliwością ranę emocjonalną na waszym sercu.


Dla wibracji 5
Energia miesiąca: Miesiąc pod względem stabilizacji, ale przejmiecie też rolę władcy. Możecie zmuszać do podporządkowania się pod was tak w pracy, jak i w domu czy w związku. Możecie być uparci, oschli, despotyczni. Tu trzeba uważać jak daleko można posunąć się z rolą władcy, żeby nie poniżać i nie obrażać podwładnych. Przydałoby się zmiękczyć serce i być bardziej tolerancyjnym w stosunku do innych. Możecie tez być zależni od kogoś lub sytuacji w jakiej się znajdziecie.
Praca/finanse: Niby stabilnie, ale odczuwanie dużego oporu w życiu. Będziecie ciągle w takiej postawie obronnej oczekującej na atak z zewnątrz. To brak zaufania do życia, do ludzi, a wszystko wynika z przeszłości, gdzie zostaliście zapewne w jakimś stopniu zranieni, tak w pracy, jak i w uczuciach.
Uczucia/związki: Partner /partnerka może być osobą introwertyczną, o bogatym życiu wewnętrznym. To życzliwa i wyrozumiała osoba, zdolna do łagodzenia konfliktów, gotowa do pomocy.
W związkach dobre rokowania na przyszłość, odwzajemniona miłość, czuły kochanek, przyjaciel.
Dom/rodzina: To miesiąc próby ognia, co oznacza siłę przetrwania, gdy mamy do czynienia z poważnym problemem, który nie daje się łatwo rozwiązać.
Dzięki pracy nad sobą można czerpać siłę dla ciała i ducha i pomyślnie rozwiązać problemy i pokonać trudności.
Otoczenie: W otoczeniu dobrze by było dokonać zmian i wyjść poza konwencjonalne ramy. Może dojść do pojednania, przebaczenia i uwolnienia się od przeszłości. To mogą być zmiany w rodzinie, jak i w jakiejś grupie ludzi objętych wspólnym interesem.
Samopoczucie/zdrowie: Witalność i hurra optymistyczna postawa was nie opuści. Będziecie ryzykować i iść do przodu nie patrząc pod nogi, a to może spowodować wywrócenie się, więc czasami trzeba być bardziej odpowiedzialnym. Sporo czasu piątki poświęcą dzieciom. Zdrowotnie problemy w obrębie głowy, przemęczenie fizyczne i psychiczne. Skłonności do przeziębień, przewód pokarmowy, układ hormonalny.
Niespodzianki: Może was zaskoczyć dosyć energiczna i kreatywna kobieta, która pobudzi was do działania podejmie szybką i trafną decyzję, wykaże się przebojowością.
Ostrzeżenia: Nie uciekajcie od związków ze światem, nie zamykajcie się w sobie ukrywając swoje rozczarowania w milczeniu, gdyż to doprowadza do nerwowości i niezrównoważenia emocjonalnego.


Dla wibracji 6
Energia miesiąca: Szóstki we wrześniu będziecie kreatywni i twórczy. Jakieś dzieło, które zostało wykreowane przez was będzie powstawało przy współpracy innych osób, które są połączone z wami wspólnotą interesów. To może być miesiąc sukcesu, uznania zawodowego, nagroda za dobrze wykonaną pracę. Zostaniecie zauważeni, a wasz wysiłek zostanie pozytywnie oceniony i nagrodzony.
Praca/finanse: W pracy rozpoznacie swoje potrzeby i możliwości i świadomie i konsekwentnie będziecie dążyli do celu. To od was będzie zależało jak się zaprezentujecie, bo nic wam nie brakuje abyście pokazali co potraficie, a twórczych pomysłów nie powinno zabraknąć. Wiara w siebie, swoje umiejętności i kompetencje, pewność siebie, twórcze pomysł.
Uczucia /związki: Dalekosiężne plany w związkach. Czas na zatrzymanie się, gdyż ciągły pośpiech i gnanie do przodu może spowodować zaślepienie, przez co możecie zgubić po drodze partnera, który nie dorównuje waszym krokom. Może się przytrafić przelotny flirt, zdrada, która nie będzie miała większego znaczenia dla was.
Dom/rodzina: Sporo wspomnień z lat dzieciństwa i młodości. Możecie odnowić kontakty z dawno nie widzianą rodziną, znajomymi. Spodziewajcie się odwiedzin kogoś dawno nie widzianego.
Otoczenie: W otoczeniu stan zawieszenia relacji, znajomości, przyjaźni. Taki czas niespełnionych pragnień i rozczarowań. Wszelkie kontakty, sprawy, działania mogą ulec opóźnieniu, przesunięciu w czasie.
Samopoczucie/zdrowie: Nie bierzcie zbyt dużo obowiązków na siebie, gdyż to może odbić się na waszym zdrowiu, szczególnie odczuje to kręgosłup. Mogą pojawić się wszelkiego rodzaju stany zapalne, choroby przebiegające z wysoką gorączką.
Niespodzianki: Niektóre szóstki zaskoczą narodziny dziecka. Otworzą się nowe horyzonty i możliwości, taki czas radości, szczęścia, rozpoczynania czegoś nowego.
Ostrzeżenia: Możecie mieć wewnętrzne napięcia i wahania co do pojęcia jakiejś decyzji, dokonania wyboru. To będzie takie uczucie zagrożenia i życie w męce niezdecydowania.


Dla wibracji 7
Energia miesiąca: Siódemki we wrześniu skupią się na sprawach materialnych i finansowych.
Zadbacie o dom i rodzinę, będziecie gotowi nieść pomoc innym, a także sprawy związane z pięknem, naturą, ogrodnictwem. Będziecie w tym miesiącu zaradni, pracowici, realnie patrząc w przyszłość.
Zamiłowanie do bogactwa, wygody, obdarowywanie prezentami.
Praca/finanse: W pracy siódemki będą twórcze, kreatywne, a wszelkie projekty, transakcje, umowy zostaną pozytywnie podpisane i zrealizowane. Miesiąc dobrej atmosfery w pracy, uznania dla waszych kwalifikacji, nagród, wyróżnień, po prostu zostaniecie zauważeni za dobrze wykonaną pracę.
Uczucia/związki: Zamartwianie się na zapas, wyolbrzymianie problemów, kłopoty z zasypianiem, to problemy o podłożu nerwicowym. Coś was gnębi od wewnątrz i to cierpienie powoduje natłok pesymistycznych myśli, lęku i niepokoju. Może nie wszystko wygląda tak źle w waszych związkach, ale dręczące myśli nie będą dawały spokoju.
Dom/rodzina: Miesiąc radości, uwolnienia się od stagnacji, trosk i niepowodzeń. Rozpoczęcie nowego etapu, a więc możliwe ze wasze dzieci zaczną nowe życie, zechcą się usamodzielnić, a może komuś powiększy się rodzina. Sporo miejsca i czasu zajmą w tym miesiącu dzieci.
Otoczenie: W otoczeniu trzeba będzie stosować się do wykonywania obowiązków, nakazów, zakazów które zostaną narzucone, a nie stosowanie się to straszenie sądami i karami.
Samopoczucie/zdrowie: Zaufanie do losu i wiara w lepszą gwiazdę. Niektóre siódemki mogą posiadać zdolności lecznicze i terapeutyczne lub korzystać z leczenia naturalnego.
Zdrowotnie problemy z kończynami górnymi, układ oddechowy, dolegliwości nerek i pęcherza, dolegliwości sercowe.
Niespodzianki: Będziecie gotowi do obrony własnego zdania i honoru, nie zwracając uwagi na to jakie zdanie maja inni. Czasami wasze impulsywne ruchy mogą być zbyt gwałtowne i nieprzemyślane.
Szykuje się jakiś wyjazd, podróż, wycieczka.
Ostrzeżenia: Możecie zawiesić się w próżni, możecie mieć od otoczenia różnego rodzaju propozycje, wyciąganie pomocnej dłoni, ale to wszystko nie pobudzi was do działania, a wręcz przeciwnie, zacznie wam ciążyć.


Dla wibracji 8
Energia miesiąca: Zapowiada się miesiąc stabilizacji, dobrobytu i wygodnictwa. Ósemkom nie powinno nic brakować, aczkolwiek możecie czuć taką wewnętrzną samotność, nawet będąc w związkach. Tak właściwie to już przyzwyczailiście się to tego swojego stanu i nie chcecie jak na razie nic zmieniać.
Praca/finanse: Praca daje wam radość i spełnienie, jak jej brakuje nie umiecie znaleźć sobie miejsca. Dlatego będziecie pracowali, wyszukiwali sobie zajęć, realizowali plany, które dają sens waszemu życiu.
Kontakty zagraniczne więc niektóre ósemki mogą pracować za granicą lub praca związana z wyjazdami zagranicznymi.
Uczucia/związki: Wrzesień może się okazać miesiącem przypływu nagłej miłości, zawarcia nowej znajomości lub przypadkowe spotkanie. Serce zacznie wam mocniej bić, zaczniecie pragnąć wzajemnej bliskości. Miesiąc informacji, wiadomości podszytych nutką flirtu.
Dom/rodzina: W domu i rodzinie smutek i cierpienie. Jakieś bolesne doświadczenia spowodowały ból, zranienie i ciężko będzie pozbyć się tej negatywnej energii. Potrzeba czasu aby rany się zabliźniły.
Otoczenie: Z otoczenia mogą napływać niezbyt dobre informacje, gdzie możecie odczuwać sytuację zagrożenia i dezorientację wewnętrzną. Stany lękowe, depresyjne, sytuacja z której nie widać wyjścia.
Samopoczucie/zdrowie: Ósemki wasze samopoczucie może być przygnębiające. Coś was przygnębi, przytłoczy, problemy z którymi nie tak łatwo się uporacie. To stan przemijający więc głowa do góry.
Zdrowotnie uważać na nerwice, fobie, lęki. Układ oddechowy, nerwowy, choroby przenoszone drogą kropelkową. Nieprawidłowa dystrybucja tlenu w organizmie, omdlenia.
Niespodzianki: Zaskoczy was miłe spotkanie towarzyskie, wesele, zabawa, coś będziecie świętować i opijać.
Ostrzeżenia: Ciągła nieufność i oczekiwanie na nieobecnego wroga może grozić wyczerpaniem. Dlatego lęk i niechęć do ludzi może doprowadzić do niemożności odblokowania własnych napięć. Nie zamykać się we własnym świecie, a wyjść na zewnątrz.


Dla wibracji 9
Energia miesiąca: Wrzesień pod względem dobrobytu, bogactwa, stabilizacji. Los powinien być dla dziewiątek przychylny i wynieść was nawet ponad przeciętność i tylko od was będzie zależało czy będziecie właściwie umieli to wykorzystać.
Praca/finanse: W pracy trzeba być dosyć elastycznym, gdyż sytuacje mogą być zmienne i różne i trzeba będzie się do nich dopasować. Jeżeli istnieje jakiś konflikt należy odsunąć się od problemu i pozostawić rzeczy ich własnemu biegowi. We wszystkim zachować umiar i powściągliwość.
Uczucia/związki: W sprawach uczuciowych dziewiątki będziecie uwodzicielscy, namiętni i żarliwi.
Dla osób samotnych może pojawić się ktoś kto zasługuje na miano idealnego kochanka, kto pobudzi, uwiedzie i wybuchnie żarliwą namiętnością.
Dom /rodzina: W domu dziewiątki będziecie ostrożni, nieufni, zdystansowani. Trudności, narastający konflikt rozgrywał się będzie na podłożu przeszłości, która już wam nie zagraża, ale wy nadal będziecie w napięciu oczekiwali ataku na was.
Otoczenie: Z otoczenia będą napływały nowe możliwości i szanse na jakieś przedsięwzięcia. Tu trzeba uważać czy podjąć odważny i ryzykancki krok, który może przynieść lepsze rezultaty czy jednak zastanowić się i nie czynić pochopnych kroków, które mogą przynieść straty, zamiast zysków.
Samopoczucie/zdrowie: Zachowacie spokój i równowagę wewnętrzną. Staniecie się życzliwi i wyrozumiali, czasami popadając w melancholię. Zdrowotnie problemy z kończynami dolnymi, układ krążenia, zaburzenia w gospodarce wodnej organizmu, płyny ustrojowe.
Niespodzianki: Będziecie mieli do czynienia z osobą o żywej inteligencji, wrażliwą i czułą, indywidualistka nie ulegająca obcym wpływom. Jednak może być nadwrażliwa na swoim punkcie, łatwo ja zranić, więc trzeba uważać co się mówi.
Ostrzeżenia: Uważajcie na mieszanie się spraw, które należałoby zostawić w spokoju, gdyż może dojść do awantury, niepokoju i zamętu.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Kumczo
Kumczo
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Kumczo, odwiedzin: 3757
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.