Pomocnik
Sugestia
652 Agra 2020-09-07 0

Prognoza z kart Lenormand na sierpień 2020

Nowy-artykul
Agra
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Dziedziny: Uczucia Samopoczucie Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Jakie wskazówki dają karty Lenormand w sierpniu? Sprawdź już teraz!


Baran

Miesiąc średni. Może być nieco nudno i barany będą czekać aż się skończy. Powodzenie czeka w miłości i ewentualnie w finansach. W pracy tak sobie. Uwaga na zdrowie w tym stresy.

Byk

Miesiąc może być udany jeśli chodzi o karierę, ale nie w finansach. Tu możliwe nawet problemy. Uwaga na związki. Coś się w tych sprawach nie uda.

Bliźnięta

Miesiąc dobry jeśli chodzi o sprawy miłosne. Bliźnięta będą tez mieć powodzenie w tym o co zawalczą. Energii im nie braknie. Uwaga jednak na zdrowie i sprawy zawodowe oraz codzienne.

Rak

Okres taki sobie. Niby nieźle, ale możliwe jakieś spory, a nawet awantury. Możliwe też problemy ze zdrowiem i brak energii. Niektóre raki pomyślą o rozwodzie.

Lew

Miesiąc może przypominać huśtawkę. Raz będzie dobrze zwłaszcza w miłości i finansach, a raz tak sobie. To nie czas na planowanie kariery. Uwaga na sprawy prawne i niemiłe niespodzianki.

Panna

Panny będą w doskonałej kondycji. To czas na zajęcie się tym co wymaga fizycznego wysiłku. To tez czas na rozwinięcie skrzydeł w pracy. Finanse tak sobie. Możliwe przyjemne niespodzianki.

Waga

Wagi mogą czuć jakąś presję. Niektóre sprawy utkną i grozi stres. Możliwe konflikty i brak energii co może obciążyć zdrowie. Powodzenie czeka w sprawach uczuciowych i finansowych.

Skorpion

Skorpiony będą w niezłej kondycji i zdrowie powinno dopisać. Problemy możliwe w sprawach finansowych. To też kiepski miesiąc dla uczuć. Sprawy prawne i urzędowe ułożą się po myśli skorpionów.

Strzelec

Miesiąc w kratkę. Niby energia będzie, niby w uczuciach wszystko zagra, ale w pozostałych sprawach może już nie być tak dobrze. W pracy może nie dziać się dobrze i realizacja celów może kuleć. Uwaga na oszustów i nałogi.

Koziorożec

Koziorożce mogą niestety być niespokojne. Może im dokuczać stres. Uwaga na agresję nawet i konflikty. Sprawy codzienne za to się ułożą i prawne. W pracy powodzenie, ale niekoniecznie takie zyski jak być powinny.

Wodnik

Miesiąc trudny dla uczuć i finansów. Dobry dla zdrowia, bo energii nie zabraknie. To czas na pracę fizyczną i zajęcia sportowe. Sprawy zawodowe i codzienne tak sobie. Bywało lepiej.

Ryby

No niestety miesiąc dość kiepski. Możliwe, że we wszystkim będzie pod górkę albo co najwyżej średnio. Nie widać ani miłości ani zysków. Uwaga na oszustów. Jest ryzyko oszukiwania siebie.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
autor: Agra, odwiedzin: 652
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.