Heart_2
Wyszukaj Eksperta
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

1247 Vera 2020-09-07 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 07.09 - 13.09.2020

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Praca, Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź jaki będzie bieżący tydzień w biznesie! Co się zmieni w Twoim życiu zawodowym?


7 wrzesień - poniedziałek

Nieco nerwowa aura dnia pracy, spowodowana koniunkcją Księżyca z Uranem. Możliwe wszelkiego rodzaju niespodzianki – od drobiazgów do poważnych nieszczęść. Wszelkie plany i założenia mogą się nie spełnić lub obrócić o 180 stopni. Dopiero po południu i wieczorem sytuacja zmieni się na korzystną a to za przyczyną trygonu Księżyca do Słońca oraz Jowisza. Przyniesie to dobry nastrój, poprawę stanu psychicznego, entuzjazm. Wzrośnie pewność siebie, życzliwość, chęć pomocy innym.

 

8 wrzesień - wtorek

Bardzo dobra energia dnia. Pozytywne aspekty Księżyca – trygon do Plutona i Saturna - skoncentrują nasze działania wokół pracy. Można dużo zrobić dzięki konsekwencji i planowaniu. Łatwo będzie zaobserwować stałość emocjonalną, uprzejmość i uczciwość. Ludzie ściśle będą wypełniać swoje obowiązki, staną się bardziej uważni i zdyscyplinowani. Dobry dzień na rozwiązywanie problemów produkcyjnych, organizowanie zebrań, planowanie, robienie zestawień, czy rozważanie budżetu. Dzień sprzyja księgowym, finansistom, pracownikom urzędów skarbowych, dyspozytorom.

 

9 wrzesień - środa

Znakomita aura dnia. Księżyc w znaku inteligentnych Bliźniąt, w sekstylu do Wenus oraz trygonach Księżyca do Merkurego oraz Jowisza wniosą radość i dobre samopoczucie. Ludzie będą nastawieni życzliwie i tolerancyjnie, co pomoże rozwiązywać problemy zawodowe i łagodzić konflikty drogą pokojową. Wzrasta ilość kontaktów, pertraktacji, rozmów biznesowych, narad zawodowych. Można otrzymać oczekiwaną wiadomość, odpowiedź z jakiegoś urzędu jak również cenną radę.

 

10 wrzesień - czwartek

Kwadratura Księżyca do Słońca oraz Neptuna a także Mars, wchodzący w ruch wsteczny, wniosą spowolnienie. Zauważymy chwiejność emocjonalną, niepokój psychiczny, brak entuzjazmu i chęci do działania. Mogą ostro przejawiać się sprzeczności między męskim a żeńskim pierwiastkiem. Ludzie mogą przestać się rozumieć, pojawić się mogą pretensje, niecierpliwość. Nasilić się mogą dolegliwości przewlekłe czy bóle o niejasnej etiologii.

Uważajmy na wypadki komunikacyjne.

 

11 wrzesień - piątek

Dzień zdominuje przejście Księżyca w znak Raka. Zintensyfikuje on nasze uczucia i odbije się na domowych i rodzinnych sprawach, wyostrzy intuicję, przenikliwość i wyobraźnię. Nasilą się możliwości pracy umysłowej, uda się rozwiązać najtrudniejsze zadania,

 

12 wrzesień - sobota

Wielość i różnorodność aspektów Księżyca przełoży się na jakość pierwszego dnia weekendu. Kwadratura Księżyca do Merkurego oraz opozycja do Jowisza utrudni kontakty czy przeceni możliwości. Może doprowadzić do rozczarowań i strat materialnych. Sekstyl do Urana i trygon do Neptuna, natomiast, wniosą element niespodzianki. Może to być sensacyjna wiadomość, nowy pomysł, olśnienie, pobudzenie umysłu i duszy. Rozwiązanie problemów przyjdzie samo i naturalnie.

 

13 wrzesień - niedziela

Trudny emocjonalnie dzień. Opozycja Księżyca do Saturna oraz kwadratura do Marsa spowoduje nie najlepsze samopoczucie, zamykanie się w sobie, poczucie braku wyjścia z sytuacji, tęsknotę, wrażenie porzucenia. Sprawy nie będą szły zgodnie z planem, mogą pojawić się problemy z trawieniem czy zaostrzyć się choroby przewlekłe. Wzrasta ryzyko chorób przeziębieniowych i wirusowych.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1247
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.