Pomocnik
Sugestia
850 Perełka 2020-09-04 0

Prognoza weekendowa 05 - 06.09.20

Nowy-artykul
Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Dziedziny: Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.00 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz niedostępny

Energia nadchodzącego weekendu sprawi, że wszystko co będzie podyktowane przeszłością, a było dla was krzywdzące, stanie się tym samym jeśli nie będziecie panować nad swoimi instynktami. Nie będziecie też narzekać na brak marzeń i fantazji. Być może odkryjecie w sobie wewnętrzną pasję i pragnienia, które tylko czekają na uwolnienie i zrealizowanie. Będziecie zarażać innych swoją energią i obudzicie w nich wielkie pokłady nadziei. Zyskacie ochronę przed nieżyczliwymi ludźmi, oszustami i jawnymi wrogami.


Może być dość intensywnie i chaotycznie co będzie w Was powodowało potrzebę podejmowania natychmiastowych decyzji lub określonych zachowań. Bierzcie pod uwagę wszelkie możliwości i dobrze zastanówcie się przed podjęciem jakichkolwiek działań. Nie podejmujcie się realizacji zbyt wielu spraw na raz i wybierajcie zawsze najprostsze rozwiązania. Pamiętajcie też o tym, że zawsze możecie się wycofać i poobserwować jak rozwinie się sytuacja, dać sobie czas na podjęcie decyzji, które powinny być przejrzyste i zgodne z Wami. Chrońcie swoją indywidualność. Jeśli wciąż jeszcze szukacie tej jedynej/ego to bądźcie uważni, gdyż na Waszej drodze może stanąć osoba namiętna, ale też, zaborcza i nieobliczalna, osoba która lubi dominować i mieć wszystko pod kontrolą. W związkach stałych może dochodzić do konfliktów. Bądźcie otwarci na swoich partnerów i nie denerwujcie się ich pomysłami, ponieważ mogą wyjść Wam na dobre. Wspierajcie bliskie Wam osoby. Nie ulegajcie impulsom i nie poddawajcie się stresowi, ponieważ Wasz system nerwowy poprzez wzmożoną aktywność może okazać się zbyt słaby. Zachowajcie umiar w spożywaniu alkoholu. Nie odrzucajcie pomocy czy też dobrej rady bliskich Wam osób.

 

Życzę Wam dobrego weekendu, mądrych decyzji oraz miłości i spokoju: )


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 850
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.