Pomocnik
Sugestia
1766 Agra 2020-09-03 0

Prognoza miłosna z Kart Anielskich - wrzesień 2020

Nowy-artykul
Agra
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Dziedziny: Uczucia Samopoczucie Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Sprawdź co Cię czeka w miłości w najbliższym czasie...


Baran

Wszystko powinno ułożyć się dobrze. Barany będą rozchwytywane. Będą uwodzić, zdobywać. W stałych związkach też ma szansę zaświecić słońce. Uwaga jednak na zbyt gwałtowne porywy. Oby awantur nie było.

Byk

Miesiąc nijaki jeśli chodzi o sex i kiepski dla uczuć. Byki mogą się poczuć niekochane, a nawet niechciane. Lepiej nie szukać wrażeń i nowych związków. To może się nie udać. W stałych związkach coś może nie grać. Warto przeczekać.

Bliźnięta

Miesiąc dobry. Serdeczność zagości w relacjach i sporo emocji w alkowie. Bliźnięta maja szansę zawrócić komuś w głowie, a nawet zdobyć czyjeś serce. Szykuje się sporo spotkań, flirtów, rozmów.

Rak

Nie bardzo ten miesiąc wygląda zachęcająco. Raczej rozwód możliwy niż ślub. Relacje mogą być dość trudne i przyniosą raczej smutek niż radość. Uwaga na konflikty. W związkach może zagrzmieć.

Lew

Bardzo dobry okres jeśli chodzi o miłość. To czas podbojów, ciepłych relacji i ekscytacji w sypialni. Lwy powinny się uzbroić w uśmiech i cieszyć chwilą.

Panna

Miesiąc bardzo przeciętny. Wszystko potoczy się leniwie. Nie widać ani większych fascynacji, ani wzruszeń ani zgrzytów. Panny pomyślą raczej o pracy niż o miłości.

Waga

Okres o zmiennych wpływach. Co prawda szczęście w miłości możliwe, ale za to możliwe też ochłodzenie w alkowie, a nawet jakieś problemy. Trzeba będzie się z tym pogodzić i raczej skupić na psychicznych aspektach.

Skorpion

Kłopoty w miłości bardzo możliwe. Nie widać też specjalnego ognia w sypialni. Możliwy za to stały związek, a nawet małżeństwo, ale raczej z rozsądku.

Strzelec

I miłość i sex. Wszystko w tym miesiącu możliwe. Okazje samo się pojawią o ile strzelce się otworzą. Te zajęte też nie będą narzekać. Mogą nawet dojść do wniosku, że ich partner jest całkiem atrakcyjny.

Koziorożec

Miesiąc nie będzie należał do tych wymarzonych jeśli chodzi o sprawy uczuciowe. Może być nudno i może powiać chłodem. W sypialni za to możliwe bardziej awantury niż porywające igraszki. To też nie jest dobry okres na nowe zdobycze.

Wodnik

Oj nie będzie się wiodło wodnikom w miłości. Może coś nie grać. Może być trudno o porozumienie. Nie widać czułości, oddania. Raczej samotność. W sypialni za to może być interesująco.

Ryby

Ani miłości, ani seksu. Jeśli związki to raczej z rozsądku. Możliwe nawet małżeństwo. Ryby mogą jednak czuć się zaniedbane przez druga stronę, a nawet opuszczone. Będzie im smutno.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
autor: Agra, odwiedzin: 1766
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.