Pomocnik
Sugestia
4576 Tarot Anny 2020-09-02 0

Czytania z Kart Tarota na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Nowy-artykul
Promocja
Tarot Horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Praca Rozwój duchowy
0048224 452 441 POLSKA I ZAGRANICA 3.00 zł brutto
teraz niedostępny

Sprawdź przekaz z Kart Tarota dla Twojego znaku zodiaku...


Baran

Do czego będzie to dobry miesiąc?

Drogie Barany to będzie dla Was dobry czas na podejmowanie decyzji: która opcja jest dla mnie lepsza? A może właśnie podejmiecie decyzję, żeby działać dwutorowo? Np. niektórzy z Was pomyślą, żeby mieć dwa źródła dochodów. W sytuacji dokonywania wyboru ważny jest tutaj czas i żeby porzucić opieszałość decyzyjną w realizacji jakiegoś projektu na rzecz właśnie aktywnego i skutecznego działania. W tej energii ważne jest też, żeby przepracować takie nawykowe niezdecydowanie. To jest też dobry czas, żeby skonfrontować się z energią dojrzałości i niedojrzałości finansowej. Tutaj w tym miejscu warto porzucić emocje, takie rozwlekanie, lenistwo, i ciągłe wahania na zasadzie raz chcę, a raz nie chcę.

Co zrobić, żeby uchwycić tą energię wychodzenia z opieszałości decyzyjnej?

Warto odejść od czegoś na czas, nawet jak jesteśmy emocjonalnie z czymś związani, ale jest to dla nas niekorzystne, nieopłacalne. Tutaj ważne jest podjęcie decyzji, że natychmiast od czegoś odchodzę, żeby zyskać to, co da mi spełnienie. To może być też podjęcie decyzji, że wyzbywam się swojego lenistwa i narzekania, wychodzę ze stery komfortu i zaczynam aktywnie działać. Bardzo często jest tak, że narzekamy, że w naszym życiu nie dzieje się nic nowego, ale z drugiej strony boimy się odejść od starego, od tego co znane, ale tylko pozornie dające spełnienie. W tym przypadku, żeby podjąć korzystną dla siebie decyzję, trzeba spojrzeć na siebie z perspektywy swoich własnych potrzeb, tego, czy znajdujemy się w miejscu na świecie, które jest tożsame z nami, mieć świadomość tego, że chcemy chronić swoje uczucia. To wszystko jest takim wyznacznikiem podejmowania naszych decyzji.

Czego nie robić w tej sytuacji?

Nie pozostawać w bierności, w zbyt długim zastanawianiu się. Zawsze warto wówczas zadać sobie pytanie: ile potrzebuję czasu na dokonanie wyboru. Tutaj trzeba mieć świadomość tego, że bez działania stajemy w miejscu, nie zmieniamy siebie, nie zmieniamy swojego życia. I wtedy też najczęściej omija nas bardzo wiele szans na piękne życie. Wybierz też jeden kierunek, jedną drogę, która poprowadzi Cię do gwiazd.

 

Byk

Do czego będzie dobry miesiąc dla Was?

To będzie świetny czas dla Was Kochani, żeby uzdrowić myśli i zgasić pożar przeszłości. Mogliście wcześniej coś przejść trudnego, jakieś trudniejsze doświadczenie są za Wami. A teraz będziecie mieli w sobie gotowość do wyjścia z tej przeszłości i jednocześnie do wyciągnięcia wniosków z popełnionych błędów. Jest to czas dla Was na wzrost mentalny, na taką racjonalną ocenę sytuacji, wyciąganie wniosków, korektę błędów i nawet powiedziałabym szukania pomysłu na zmaterializowanie tego wcześniejszego doświadczenia.

Co zrobić, żeby wejść w energię skutecznego gaszenia przeszłości?

I w tym miejscu Drogo Byku powiem tak: spójrz na swoje życie z perspektywy swoich potrzeb, obdarz siebie miłością, znajdź swoje miejsce na świecie, które da Ci prawdziwą radość, swoje powołanie, miejsce wśród ludzi, którzy mają takie same wartości jak ty, którzy są tak samo kreatywni jak ty, z którymi czujesz się po prostu świetnie i wiesz, że przy nich wzrastasz. I w ten sposób zadbaj o swój komfort życiowy.

Czego nie robić w tej sytuacji?

W tym miejscu pokazuje się tarotowa energia, która mówi: nie zamykaj się na świat zewnętrzny, który daje ci nieskończenie wiele możliwości, nie pozostawaj tylko w swoim świecie wewnętrznym i jeszcze na dodatek w przeszłości. Zobacz jaki świat jest piękny. Tak więc nie zamykaj się i nie trwoń energii na przeszłość.

 

Bliźnięta

Do czego będzie dobry miesiąc dla Was?

To będzie dla Was wspaniały miesiąc do tego, żeby odejść na czas od tego, co już nie jest Wasze. W takim sensie, że już nie jest tożsame z Wami. Moje Drogie Bliźnięta, Wy chcecie iść do swojego szczęścia. A żeby właśnie ruszyć po swoje szczęście, spełnienie, trzeba coś zostawić. I to trzeba zrobić w odpowiednim momencie, między innymi po to, żeby później nie przechodzić burzliwej konfrontacji. Ponieważ jest to czytanie dla Wszystkich, to każdy z Was może sobie zadać to pytanie: od czego muszę odejść, żeby zrobić krok w stronę swoich marzeń i potrzeb?

Co zrobić, żeby wejść w energię odejścia na czas?

I tutaj w tym miejscu mam energię wkraczania w nowy etap, nową drogę życiową. Ale właśnie, żeby wejść w nowy etap, musimy wyjść ze swojej strefy komfortu. Czyli uwolnić się właśnie od negatywnych i starych schematów myślowych i wejść w proces swojej zmiany wewnętrznej. Jest to zachęcająca do jak najszybszego ruszenia po nowe doświadczenia, a dzięki tym nowym doświadczeniom Bliźniaku szybciej dojdziesz do swojego głównego celu.

Czego nie robić w tej sytuacji?

W tym miejscu pokazał się ciekawy przekaz energii tarotowych: ucz się nowych rzeczy, pracuj na swój sukces czy to osobisty czy materialny, ale nie „spalaj się” w tym nowym, rozplanuj swoje plany i cele w czasie. To jest też karta mówiąca o tym, żeby nie rozpraszać swojej energii na jakieś głupoty, na mało istotne rzeczy. Warto być w takim zdrowym, racjonalnym optymizmie.

 

Rak

Do czego będzie dobry miesiąc dla Was?

To będzie moi Drodzy dobry czas dla Was na pobycie samemu ze sobą, z własnymi myślami, pragnieniami. To będzie taki czas na zastanowienie się co dalej chcę zrobić w swoim życiu, takie analizowanie, medytacja nad swoim życiem w spokoju, w warunkach gdzie nie ma żadnego bodźcowania z zewnątrz. Ta energia tarotowa to jest taki przystanek przed rozpoczęciem własnej transformacji, zmiany. Jest to też dobry czas do tego, żeby ukierunkować się maksymalnie w stronę swoich pragnień, ale jednocześnie już pomału odwracać się w kierunku nowego życia, zmiany, transformacji.

Co zrobić, żeby wejść w energię takiej głębokiej analizy i przygotowania się do zmiany?

Moi drodzy, w tym miejscu trzeba uświadomić sobie w jakim momencie życia jesteśmy teraz, a w jakim chcielibyśmy być. Spójrz na swoje życie z perspektywy swoich potrzeb i odpowiedz sobie na pytanie, czy nie warto zakończyć tego, co nie daje Ci radości i takiego powodu do świętowania. U Was Kochane Raki będzie to taki moment zwrotny w życiu, w którym dochodzicie do wniosku, że chcecie wyjść ze stagnacji i właśnie zrobić tą transformację w swoim życiu uwzględniając potrzeby swojego serca. Tutaj ważne jest, żeby docenić swój komfort wyboru.

Czego nie robić w tej sytuacji?

Przekaz energii tarota jest taki, żeby nie spoczywać na laurach, tkwić w strefie komfortu, która nie daje rozwoju, nie pozostawać w takiej powierzchowności. Nie wychodzić z założenia, że coś się zrobi samo, bo mnie się to należy. Otóż, samo się nic nie zrobi. Może ta analiza, czy medytacja nad własnym życiem ma cię właśnie obudzić do takiej transformacji, w której ty będziesz chciała dążyć do osiągnięcia statusu kobiety (mężczyzny) nieprzeciętnej – czyli kobiety, która jest dumna, mądra, piękna, odważna i która ma swoje zasady. Warto się nad tym zastanowić.

 

Lew

Do czego będzie dobry miesiąc dla Was?

To będzie moi drodzy dobry czas do odebrania swojej nagrody, która jest efektem waszej pracy. Pojawiła się przy Was energia zwycięstwa, sukcesu, dumy, nagrody za Wasze osiągnięcia. To jest ukoronowanie Waszych marzeń. To jest też Drogi Lwie nagroda za to, że chciało Ci się chcieć, że pożegnałeś lenistwo i pokonałeś swoje największe ograniczenia i zrobiłeś dla siebie coś co wydawało się być niemożliwe i coś nieprzeciętnego. Także moi drodzy, w tym miesiącu macie szansę na sukces i patrząc na rozkład całościowo – uważam, że Wy będziecie w tak przełomowym momencie życia, tutaj dzieje się u Was ogromna transformacja, że myślę, że wy będziecie mieli w sobie gotowość do uchwycenia tej energii sukcesu i nagrody.

Co zrobić, żeby przyciągnąć do siebie energię szansy na sukces i zwycięstwo?

Moi Kochani w tym miejscu mamy potężną energię zmiany, jest to zwiastun nadchodzących bardzo dobrych okazji, szans, możliwości finansowych. Tutaj bardzo ważne, żeby być uważnym, żeby potrafić rozpoznać te nadchodzące zmiany, szanse. Pamiętajcie proszę, że to zwycięstwo, sukces nie będzie wypadkową tzw. łutu szczęścia, to będzie nagroda za waszą gotowość do przyjęcia tej zmiany, do przyjęcia szansy, która się pojawi – czyli tutaj jesteśmy uważni, obserwujemy i działamy, zdobywamy, czyli sami najpierw musimy zakręcić swoim kołem losu…

Czego w takim razie nie robić?

Powiem krótko, moi drodzy, nie można być w opieszałości decyzyjnej, w momencie pojawienia się wartościowej szansy. Tutaj ważne, żeby nie bać się wziąć odpowiedzialności za własne decyzje, bo to jest najczęstszy powód naszego nawykowego niezdecydowania. Owszem przed podjęciem decyzji musimy oszacować opłacalność danego przedsięwzięcia, ale chodzi tu o to, żeby nie być zbyt długo w takiej biernej analizie, w takim zbyt długim, niekonstruktywnym rozmyślaniu.

 

Panna

Do czego będzie dobry miesiąc dla Was?

Drogie Panny, to będzie świetny czas do wyrażania się w sposób kreatywny i wolnościowy. Czas do zademonstrowania światu swoich pragnień serca. Pokazała się przy Was na ten miesiąc taka fajna, świeża energia pokazywania światu co mi w duszy gra. To jest też czas cieszenia się z drobnych przyjemności, taka dosyć romantyczna energia, ukierunkowania się na uczuciowość.

Co zrobić, żeby przyciągnąć do siebie energię wyrażania siebie w sposób kreatywny?

Moi drodzy, tutaj ważne jest to, żeby być z siebie dumnym, ze swoich dotychczasowych, nawet tych najdrobniejszych osiągnięć. Zacznij kochać najpierw siebie i to, co już do tej pory zrobiłeś dla siebie, swoje dotychczasowe osiągnięcia. Ważne jest w tej energii, żeby widzieć siebie na mecie, czyli już w sukcesie. I nawet jeśli gdzieś po drodze coś nie wyszło, zostałaś w jakiś sposób zraniona, to bądź wierna swojej idei, swojej misji i ją z odwagą realizuj. I daj sobie czas, pozwól sobie nawet na świadome opóźnienie. Postaw na odważne kreowanie siebie i skończ też z patrzeniem na oczekiwania innych ludzi – kieruj się w życiu zdrowym egoizmem.

Czego nie robić w tej sytuacji?

Droga Panno, przede wszystkim nie odmawiaj sobie relaksu i takiego zwykłego sprawiania sobie przyjemności. Ale to też jest taka energia mówiąca, żeby nie rozczulać się nad sobą, nie kierować też pretensji do innych, o to że coś nam nie wyszło. To też jest taka wskazówka dla niektórych, żeby nie zajadać emocji, nie popłynąć takie totalne lenistwo z zajadaniem. Nawet jeśli mamy ochotę wejść w takie błogie lenistwo, nakarmić swoje zmysły – to niech to będzie kontrolowane lenistwo połączone z naszym byciem w celu.

 

Waga

Do czego będzie dobry miesiąc dla Was?

To moje drogie Wagi to będzie dla Was dobry czas na skupienie się na sprawach intelektualnych, do obudzenia się na nowe pomysły, na myślenie analityczne. Przy Was jest wyjątkowa energia szansy na rozwój osobisty i na znalezienie swojego potencjału, który później wykorzystacie i zmaterializujecie. To jest energia analizy, oceny i dotyczy to wszystkiego nie tylko spraw związanych z finansami czy ogólnie mówiąc ze sferą materialną, ale dotyczy to też wchodzenia w relacje. Warto kierować się we wszystkim co sobie zaplanujecie na ten miesiąc dużym racjonalizmem i obiektywizmem, takim zdrowym rozsądkiem. Bo każda taka analiza sytuacji, kalkulacja, szacowanie, obiektywizm chroni serce przed zranieniem. To jest też zwiastun korzystnych sytuacji formalno-prawnych, czy związanych z egzaminami, prowadzeniem rozmów, negocjacji, a także możecie zwyciężyć w jakiej konfrontacji słownej.

Co zrobić, żeby przyciągnąć do siebie energię triumfu intelektu?

W tym miejscu mamy energię odebrania nagrody za to, że chciało nam się pomyśleć. To jest też nagroda za to, że zrobiliśmy porządki w naszym życiu i odcięliśmy się od tego, co nie daje spełnienia, nagroda za to, że postawiliśmy na prawdę w swoim życiu. Generalnie warto w tym miejscu przy tej energii tarotowej pobudzić nasze myśli i intelekt do tego, co da nam prestiż, dumę, autorytet, zwycięstwo nad naszym przeciwnikiem, taką nieprzeciętność.

Czego nie robić w tej sytuacji?

Kochane Wagi, w tym pojawiła się energia tarotowa, która mówi o tym, żeby nie tracić woli walki o swoje spełnienie, nie zamykać się na coś - nawet jeśli po drodze pojawią się przeszkody, warto je potraktować wówczas jako wyzwania. Nie zamykać się też na swój potencjał i możliwości, które ofiaruje Ci świat, adaptować się do zmian, które przynosi życie, szczególnie tych związanych np. z przejściem w działalności internetowe, korzystanie z nowoczesnych technologii. Tutaj też przy tej energii ważne jest, żeby postawić sprawę jasno, czy np. idziemy przez świat razem czy osobno – jeśli np. mówimy o związkach. Tutaj też ta energia mówi o tym, żeby nie wymyślać sobie żadnych ograniczeń, wymówek, tylko stawiać sobie cele możliwe do zrealizowania i precyzyjnie je zaplanować.

 

Skorpion

Do czego będzie dobry miesiąc dla Was?

To będzie moi drodzy dobry czas do popłynięcia w nieznane, to jest Wasza gotowość do tego, żeby pójść w nowe. Jest przy Was Skorpiony energia, która mówi o dynamicznych zmianach i może dotyczyć każdego aspektu życia. To jest nowy etap w życiu, pogodzenie się z przeszłością i z pełną świadomością ruszamy do przodu i idziemy po nowe. Tylko w tym momencie warto już mieć skonkretyzowany cel i wybrany kierunek swoich działań. Moi Drodzy, jest to też energia tarotowa mówiąca o tym, że macie w sobie najwyższy poziom mocy sprawczej i taką gotowość do budowania własnymi rękoma swojego dobrobytu życiowego.

Co zrobić, żeby wejść w energię tej gotowości pójścia w nowe?

Moi drodzy, w tym miejscu mamy energię, która sugeruje, aby jeszcze do końca przepracować taką sytuację, żeby być uczciwym wobec siebie i zweryfikować do końca, czy to co obecnie robię, to co mam w życiu jest zgodne ze mną, czy raczej dopasowuję się do innych. Ważne, żeby obiektywnie ocenić siebie, swoje umiejętności i możliwości. Warto też wykazać się sprytem życiowym, taką błyskotliwością i umiejętnością łączenia faktów.

Czego nie robić w tej sytuacji?

Nie tracić wiary w siebie i nie rezygnować z czegoś co jest dla nas ważne, co jest naszą misją, tylko dlatego, że gdzieś po drodze zaliczyliśmy jakieś potknięcie. Energia w tym miejscu, mówi też o tym, żeby nie przyspieszać niczego, widzieć swój cel, siebie na mecie, ale dać sobie czas na realizację tego celu. Nie ścigać się z nikim ani z niczym, mieć właśnie tą świadomość czasu na zdobywanie i pozwolić sobie na takie kontrolowane opóźnienie i odpoczynek.

 

Strzelec

Do czego będzie dobry miesiąc dla Was?

To będzie moi drodzy dobry czas do zarabiania na własnej wartości i kreatywności. Jest to też energia szacowania opłacalności i potencjału wejścia kimś we współpracę, podjęcia konkretnej pracy, budowania biznesu. W tej energii, która jest przy Was w tym miesiącu, możecie tworzyć doskonałość, która ta z kolei doprowadzi Was do mistrzostwa. Poprzez pracę i wytwarzanie wartości staniecie się ekspertami w danej dziedzinie to jest też dobry czas na dokształcanie się, podnoszenie kwalifikacji, nabywanie nowych umiejętności po to, żeby je później sprzedać za jeszcze lepsze pieniądze.

Co zrobić, żeby przyciągnąć do siebie energię wytwarzania wartości, za którą otrzymamy solidną gratyfikację?

Moi drodzy, i w tym miejscu nie mogła pokazać się lepsza energia tarotowa, która mówi, że trzeba przejąć odpowiedzialność za swoją wartość. W jaki sposób? Stając się rzemieślnikiem, człowiekiem, który systematycznie i cierpliwie wytwarza tą doskonałą wartość. Energia która jest przy Was Drogie Strzelce, mówi o tym, że bardzo ważne jest zaangażowanie w to co robimy, taka nawet powtarzalność, na zasadzie im więcej trenujemy – tym bardziej zbliżamy się do mistrzostwa. I to jest też taka informacja – rób wszystko rzetelnie od samego początku, ale nie bądź perfekcjonistą, który czeka na wyjście ze swoją wartością do świata, bo ciągle nie czuje się doskonały. Doskonałość osiągamy w trakcie działania, tworzenia, trenowania.

Czego nie robić w tej sytuacji?

Tutaj przede wszystkim powiedziałabym, żeby nie być w postawie osoby, która się najpierw zapala do działania, jest niesamowicie podekscytowana, a potem jedna mała przeszkoda powoduje, że się wycofuje i wpada w apatię. Tutaj nie wskazana jest w działaniu chaotyczność, takie nieprzemyślane działanie. W tej sytuacji ważne jest właściwe zaplanowanie swoich kroków w tworzeniu doskonałości, żeby nie było tzw. efektu słomianego zapału.

 

Koziorożec

Do czego będzie dobry miesiąc dla Was?

Drogie Koziorożce, myślę, że to będzie dla Was dobry czas do takiego ukierunkowania się w stronę swoich uczuć, emocji, poczucia wolności, kreacji, tworzenia. To jest taki fokus na dojrzałość emocjonalną. Możecie też wejść w rolę osoby, która pomaga innym, wspiera emocjonalnie. To jest też energia mówiąca o wytworzeniu sobie swojej przestrzeni do kreowania i tworzenia. Zajmiecie się w tym miesiącu czymś, co daje Wam spełnienie. To jest energia związana z wyrażaniem uczuć, budowaniem swojej enklawy, w której jest harmonia i spokój.

Co zrobić, żeby wejść w energię umacniania swojej sfery emocjonalnej?

Myślę, że przede wszystkim warto zacząć dbać o siebie – o swoje dobre samopoczucie psychiczne i fizyczne. W jaki sposób warto zadbać o siebie? Dobrym, odżywczym jedzeniem, sportem, nawadnianiem, wysypianiem się. Taką ogólną dbałością o swoją witalność. I w tym miejscu warto zdać sobie sprawę z tego, żeby wykorzystać maksymalnie swój potencjał kreacji wewnętrznej do zarabiania. W tej energii warto zadać sobie pytanie: co daje mi poczucie wolności, harmonię i spokój wewnętrzny/ Tutaj przy Was jest taka ogólnie energia odpoczynku, zajęcie się swoim wnętrzem, ukierunkowanie się na to co daje wam przyjemność, radość, spełnienie. Taka niesamowicie spokojna energia.

Czego nie robić w tej sytuacji?

Zdecydowanie Moi Drodzy, nie przyspieszać niczego, nie wchodzić w taki niepokój, gonitwę za czymś. Pozostań chwilę w tej energii odpoczynku, zajmowania się sobą. Tutaj w tym miejscu warto zwrócić uwagę, czy to co obecnie robisz, to nad czym pracujesz - daje Ci spełnienie emocjonalne, poczucie wolności. Czy kreujesz to, o czym marzyłeś. Warto zrobić takie przewartościowanie i autoaktualizację swoich celów pod kątem spełnienia emocjonalnego. A jeśli robisz to co kochasz, to nie zniechęcaj się brakiem efektów, daj sobie czas. Zadbaj o swoją wartość, zaopiekuj się nią, bo za chwilę ona da Ci hojność i spełnienie.

 

Wodnik

Do czego będzie dobry miesiąc dla Was?

To będzie moi drodzy dobry czas dla Was do takiej dbałości o równowagę w braniu i dawaniu. To jest taki przepływ energii mówiący o tym ile daję z siebie do świata, to tyle samo dostaję od świata zewnętrznego. To jest też taka energia dawania sobie hojności emocjonalnej w postaci: spokoju bezpieczeństwa materialnego, dbałości o zdrowie. To jest też dobry czas do planowania swoich finansów, spieniężania swojego potencjału, swojej wartości. W tym miesiącu możecie Kochani dostać od kogoś wsparcie, albo to Wy kogoś obdarzycie tym wsparciem. Pokazuje się przy Was energia, która jest zapowiedzią dobrych finansów, zarówno np. dobrego wynagrodzenia, ale też często pokazuje różnego rodzaju dofinansowania, dotacje.

Co zrobić, żeby wejść w tą energię równowagi?

Moi drodzy, ja myślę, że w tym miejscu warto przygotować się do zasiania w sobie takiej stabilności finansowej. Warto np. wyjść w tym miesiącu z jakimiś nowymi projektami finansowymi, ale też warto poświęcić czas na zgłębienie tematu pod kątem finansowym, przygotować się merytorycznie do rozpoczęcia przedsięwzięcia, zasięgnąć wiedzy w tym temacie. Tutaj w tej energii tarotowej pokazuje się takie uczenie się procesów materialnych i finansowych z uwzględnieniem właśnie tej równowagi w braniu i dawaniu.

Czego nie robić w tej sytuacji?

Zdecydowanie moje Drogie Wodniki, w tym miejscu jest energia mówiąca o tym, żeby w nie być w takiej chaotyczności, galopadzie i w takiej postawie osoby, która pędzi przed siebie jak taran i nie zauważa niczego dookoła siebie. To jest taka sytuacja, która utrudnia wejście w równowagę, w zachowaniu balansu. Miej lotny umysł w swoich przedsięwzięciach finansowych, ale jednocześnie zadbaj o tą równowagę życiową.

 

Ryby

Do czego będzie dobry miesiąc dla Was?

To będzie dla Was wspaniały miesiąc do świętowania jakiegoś sukcesu osobistego, czy też materialnego. Jest to czas ogromnej radości, jest to energia mówiąca o wszelkiego rodzaju uroczystościach, spotkaniach w gronie osób, które są dla nas przyjazne, inspirujące. Jest to moje drogie Rybki świetny czas do wchodzenia w różne współprace, szczególnie z osobami, które są tak samo kreatywne jak Wy. To jest energia mówiąca o ochronie swoich uczuć, wyzwalająca w Was kolejne pokłady kreatywności. Bardzo piękna energia emanująca optymizmem, radością. Czas dobrych perspektyw, znalezienia swojego miejsca na świecie, ukierunkowania się na swoje własne potrzeby i przebywania wśród ludzi, którzy są nam przychylni i patrzą w tą samą stronę co Wy.

Co zrobić, żeby przyciągnąć do siebie tą energię radości i świętowania?

I tutaj w tym miejscu mamy energię mówiącą o cierpliwym, powolnym i systematycznym kroczeniu do swojej stabilności. Myślę, że warto być w postawie takiej osoby, która ze szczególną dbałością pielęgnuje swoje finanse, czy ogólnie swoją stabilność zawodową czy osobistą. Tutaj ważny w tym miejscu jest czas, który dajesz sobie Rybko na wykreowanie swojego stabilnego życia, po to, żebyś mogła znaleźć się w tej energii świętowania, celebrowania swojego sukcesu, szczęścia.

Czego nie robić w tej sytuacji?

W tym miejscu pojawiła się energia mówiąca, żeby nie unikać konfrontacji z trudnymi tematami, nie zamiatać ich pod dywan. Nawet powiedziałabym, że trzeba się w tym miejscu zastanowić, czy nie trzeba w swoim życiu zrobić jakiejś gruntownej przebudowy lub nawet coś zburzyć, po to, żeby móc później cieszyć się swoim spełnionym życiem. Tutaj warto zrobić sobie taką autoaktualizację czyli zadać sobie pytanie np. czy ja tego jeszcze chcę? Czy to jest to, o czym zawsze marzyłam? Czy moje uczucia są w tym momencie ochronione?


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Tarot Anny
Tarot Anny
autor: Tarot Anny, odwiedzin: 4576
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.