Programy na żywo

Wieczor_hd Yosei

Yosei

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 18:00

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-11-01
na żywo godz. 20:00

1330 Vera 2020-09-01 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 01.09 - 06.09.2020

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Praca, Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Koniec wakacji, początek wchodzenia w energię materii, koncentracji na pracy, zadaniach do wykonania, celach.... Energetycznie jesteśmy w większości miesiąca pod władaniem planety Merkury, w znaku praktycznej, drobiazgowej, analitycznej Panny.


1 wrzesień - wtorek

Miły dzień, spokojne zakończenie wakacji i wejście z nową energią w nowy okres. Sprzyjać temu będzie sekstyl Księżyca do Marsa oraz trygon Merkurego do Plutona. Dobry dzień na zmianę miejsca pracy, na zaczynanie nowych przedsięwzięć, nowych spraw, pomyślny rozwój planów, sukcesy we współpracy i sprawach zespołowych.

 

2 wrzesień - środa

Pełnia w znaku Panny, czyli opozycja Księżyca do Słońca, to czas dokonania bilansu, jaki zrodził się z końcem wakacji. Dodatkowo opozycja Wenus do Saturna może nas wystraszyć, pogubić myśli, zwątpić w możliwości. Praca może się nie kleić, mogą wystąpić błędy, opóźnienia, czy zahamowania. Możliwe nieporozumienia z kolegami z pracy czy z kierownictwem. Należy zachować wyjątkową uwagę mając do czynienia z pieniędzmi, gdyż możliwe są straty, zgubienie czy kradzież. Najprawdopodobniej nie wystarczy środków na realizację wszystkich planów.

 

3 wrzesień - czwartek

Dzień zapowiada się wyśmienicie. Po wczorajszej trudnej Pełni Księżyca energia dnia będzie podwyższona przyjaznymi aspektami Merkurego z Saturnem, Plutonem i Wenus, co dopomoże w nauce, pracy i interesach. Odczujemy wsparcie i zrozumienie przyjaciół, kolegów z pracy, grup naukowych czy organizacji. Możliwe otrzymanie prezentu lub nagrody.

 

4 wrzesień - piątek

Przejście Księżyca do znaku Barana doda naszym działaniom aktywności fizycznej i psychicznej. Będziemy bardziej impulsywni, przedsiębiorczy, energiczni, pojawi się dążenie do przywództwa. To czas spontanicznych i intensywnych pomysłów i idei. Niestety, dodatkowa kwadratura Wenus do Marsa spowodować może wybuchy emocjonalne co przełożyć się może na niekorzystne kontakty i relacje.

Wzrasta ryzyko urazów i nieszczęśliwych wypadków z powodu roztargnienia lub pośpiechu.

 

5 wrzesień - sobota

Trudny emocjonalnie dzień. Kwadratury Księżyca do Jowisza i Plutona spowodują brak cierpliwości, niemożność spełnienia zamierzeń, trudne przeżycia. Możliwa kłótnia z przyjaciółmi z powodu nadmiernych oczekiwań, nieuczciwości czy zarozumiałości.

 

6 wrzesień - niedziela

Urozmaicona energia dnia. Z jednej strony kwadratura Księżyca do Saturna i Wenus, wnoszące poważne rozczarowania w relacjach z najbliższymi, a z drugiej strony przejście Wenus do znaku Lwa oraz przejście Księżyca do znaku Byka, które dodadzą naszym duszom radości, optymizmu, urody i wdzięku. Pojawi się delikatność, nasili miłość, wysubtelni smak estetyczny, wzrośnie apetyt i potrzeby kulinarne a także podatność na piękno otaczającego świata.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1330
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.