O spętaniach słów kilka

Kategoria: Wróżby ogólne

O spętaniach słów kilka

Od razu zaznaczę - nie, nie znajdziecie tu przepisu na spętnie.

Nie poruszam również w poniższym tekście kwestii moralnych czy konsekwencji wynikających z takich działań.

Od 2004 roku zaczęłam pracować z energią, energetyką i ezoteryką szeroko pojętą a rytualistyką zajmuję się od 2008 roku - więc mniejszą/większą wiedzę w temacie mam.

Długo zastanawiałam się, nad napisaniem tego tekstu i co powinno być w nim zawarte.

Przede wszystkim - na czym polega spętanie? Na chłopski rozum - jak sama nazwa wskazuje - na spętaniu dwóch osób. Związaniu ich „pętami” (można wpisać w google pęto dla konia - i zobrazuje się Wam, jak to wygląda) na tyle mocno, by nie mogły się od siebie uwolnić, ruszyć dalej niż odległość pęta.

I tu moje pierwsze pytanie „retoryczne” - naprawdę uważacie, że miłość polega na siłowych rozwiązaniach?

Dodatkowo - wiele spętań wykonuje się z użyciem ostrych przedmiotów – igły, noża, nożyczek. W domu po śniadaniu też wyskoczyciedo ukochanej osoby z nożem „bo tak bardzo kochacie”? Jeśli nie to dlaczego chcecie to robić energetycznie?

W trakcie rytuału związuje się Was - karmicznie, psychicznie, mentalnie.

Spętanie polega na połączeniu Was „na stałe” tj. - będziecie o sobie myśleć, będziecie do siebie „wracać”, kontaktować się, odzywać - czy to z uczuciem czy z pretensjami. Będzie ciężko się od siebie uwolnić, ale nie ma pewności, czy wrócicie do siebie, jako para. To może być równie dobrze wieczna wojna (tym bardziej, jeśli relacja wcześniej nie została oczyszczona). Ale o tym się nie mówi, bo przecież, kto normalny zapłaciłby kilka tysięcy złotych za niepewny rezultat a dodatkowo by wiecznie się kłócić i przepychać z „ukochaną osobą”. „Wróżki” chcą zarobić, prawda? To zatajają pewne kwestie.

Jeśli ktoś wam daje 100% pewności, że wrócicie do siebie to gratuluję pewności siebie usługodawcy.

A wszelkiego rodzaju „rytuały egipskie” czy inne „uroki” to tak naprawdę to samo - spętanie pod ładną nazwą.

Jeszcze kwestia ceny - jeśli ktoś za spętanie chce 400 zł to wpłacić te pieniądze na schronisko dla zwierząt czy jakąś Fundację - efekt ten sam, a lepszy pożytek z pieniędzy.

Jeśli już musicie gmerać w energii między Wami - można skorzystać z oczyszczenia relacji, zbliżeniu energetycznym i czekać, co będzie dalej. W tym wypadku więcej zależy od Was i od tego, czy jesteście sobie pisani czy nie. Co też warto wcześniej sprawdzić, by nie wydawać pieniędzy niepotrzebnie.

Oczyszczaniem relacji można przyśpieszyć powrót danej osoby lub pomóc Wam przyciągnąć osobę dla Was odpowiednią.

 

Korzystajcie z magii mądrze

AUTOR ARTYKUŁU

Trida

Trida

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.