Programy na żywo

Wieczor_hd Yosei

Yosei

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 18:00

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-11-01
na żywo godz. 20:00

1420 Vera 2020-08-24 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 24.08 - 30.08.20

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Praca, Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź, co Cię może zaskoczyć w biznesie i pracy w bieżącym tygodniu...


24 sierpień - poniedziałek

Księżyc w znaku Skorpiona oraz dwa niekorzystne tranzyty – opozycja Księżyca do Urana oraz kwadratura Marsa do Saturna zapowiadają niepowodzenia, przeszkody, opóźnienia. Wyjazdy mogą być przełożone lub odwołane, można ulec wypadkowi, podlegać komplikacjom podczas przekraczania granic. Nasze zdrowie upomni się o rehabilitację. W pracy odczujemy poniedziałkowe znużenie i brak koncentracji.

 

25 sierpień - wtorek

Miła aura dnia. Sekstyl Księżyca do Saturna i Plutona wzmocni nasze działania, a sympatyczny trygon Merkurego z Uranem pozwoli dobrze zaplanować pracę, dzięki czemu z łatwością uporamy się z każdym przedsięwzięciem. Dzień podkręci przejście Księżyca do znaku optymistycznego Strzelca, co wyzwoli chęć do sportu, zabawy, popołudniowej wycieczki.

 

26 sierpień - środa

Dzień pod wpływem opozycji Wenus do Jowisza oraz kwadratury Księżyca do Merkurego. Aspekty te przyniosą bezpodstawny optymizm i niechęć do dostrzegania problemów. Na sprzeciw możemy reagować gwałtownie i przesadnie emocjonalnie. Nie wolno w tym dniu zawierać umów, dokonywać transakcji finansowych i operacji bankowych. Pewność siebie i zawyżona samoocena mogą doprowadzić do strat finansowych.

 

27 sierpień - czwartek

Kwadratura Księżyca do Neptuna oraz trygon Księżyca do Marsa rozmarzą nas, nieco odsuną od pracy zawodowej i zaktywizują działania na rzecz domu i rodziny. Aspekty te sprzyjają wszelkim pracom fizycznym w domu, urządzaniu mieszkania, pracy na działce. Jeśli człowiek pracuje w domu to udaje mu się zrobić więcej niż zazwyczaj i uzyskać lepszy rezultat. Wszelkie prace zdalne okażą się bardzo owocne i przyniosą bardzo zadawalający efekt.

 

28 sierpień - piątek

Bardzo pozytywna aura dnia. Trygon Księżyca do Słońca oraz Urana dodadzą energii i skierują nasze działania na rzecz domu. Może to być początek remontu, zakupy dla poprawienia jakości życia, wymiana mebli, zakup sprzętu RTV. Dzień przyniesie dobry nastrój, entuzjazm i poprawę stanu psychicznego.

 

29 sierpień - sobota

Wielość korzystnych aspektów na Niebie może zawrócić nam w głowie..... Trygon Księżyca do Wenus, koniunkcja z Jowiszem, sekstyl do Neptuna, koniunkcja do Plutona i Saturna oraz trygon Merkurego do Jowisza to eksplozja energii i chęci do działania. A ponieważ jest to ostatnia sobota wakacji możemy ulec pokusie przeżycia czegoś wyjątkowego i niezwykłego. Na pewno czekają na nas podróże, wycieczki, spotkania, miłe rozmowy, zabawa, sport i dużo słońca.

 

30 sierpień - niedziela

Dzisiejszy dzień nie będzie już tak ekscytujący jak poprzedni. Przejście Księżyca do znaku Wodnika, opozycja Wenus do Plutona oraz Merkurego do Neptuna uczyni ludzi wrażliwszymi i bardziej nerwowymi. Trudniej będzie skoncentrować się na szczegółach, można popełniać podstawowe błędy w relacjach, być uczestnikiem zaskakujących sytuacji, niemiłych niespodzianek. Działania ludzi mogą być bardzo nieoczekiwane i nietypowe. Duch wolności może wydostać się na swobodę a ludzie łatwiej niż w innych dniach ulec prowokacjom czy robić szaleństwa. Ewentualność wzrostu ilości urazów i wypadków wzrasta.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1420
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.