Programy na żywo

Wieczor_hd Yosei

Yosei

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 18:00

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-11-01
na żywo godz. 20:00

793 Vera 2020-08-17 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 17.08 - 23.08.20

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Praca, Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Co w biznesie, pracy przyniesie druga połowa sierpnia? Sprawdź już teraz...


17 sierpień – poniedziałek

Przejście Księżyca do znaku Lwa oraz harmonijne aspekty Merkurego do Marsa oraz Słońca do Merkurego przełożą się na bardzo udany dzień, szczególnie na polu zawodowym i w interesach. Otrzymamy sporą dawkę energii, dzięki której świetnie sobie poradzimy z oczekującymi wyzwaniami.

 

18 sierpień – wtorek

Różnorodna aura dnia. Księżyc w kwadraturze do Urana przyniesie pobudliwość emocjonalną, ostre zmiany nastroju, nieopanowane reakcje i dużą impulsywność. Sekstyl Wenus do Urana, zaś, pobudzi świat uczuć i namiętności. Wyjątkowo korzystne aspekty dla ludzi twórczych. Może uaktywnić się życie społeczne, nadejść propozycja współpracy, udział w korzystnym finansowo projekcie. Postawimy na pokojowe rozwiązania, życzliwość i empatię.

 

19 sierpień – środa

Nów Księżyca przynosi zwykle chwiejność emocjonalną, nerwowość i uczucie niepokoju. Na szczęście, dzisiejsze, położenie Księżyca w znaku Lwa, nasili aktywność, optymizm, wrażliwość i komplementy. Da szansę na wpuszczenie energii w dziedziny życia, od których zależy przypływ sukcesów i osiągnięć. Interesy będą szły pomyślnie, powiększą się zdolności organizatorskie i chęć do działania. Stosunki z kierownictwem i kolegami układać się będą bardzo dobrze. To udany i sympatyczny dzień.

 

20 sierpień – czwartek

Przejście Merkurego do znaku Panny, w którym pozostanie do 5 września, przypomni o ważnych sprawach i obowiązkach. Cenić się będzie konkretną i precyzyjną informację, ludzie będą pedantyczni, nie poddający się emocjom, działający w ramach instrukcji i precyzyjnie wypełniający obowiązki.

Dzisiejsze zawodowe wyzwania przyjęte zostaną ze zrozumieniem, wdziękiem i wypełnione w 100 procentach.

 

21 sierpień – piątek

Przejście Księżyca do znaku Wagi oraz trygon Księżyca do Saturna pozwolą na korzystną realizację założeń dnia pracy. Charakteryzować nas będzie spokój, dokładność, stałość emocjonalna, skoncentrowanie na szczegółach, staranność. Dobry dzień dla urzędników, księgowych, finansistów.

 

22 sierpień – sobota

Przejście Słońca ze znaku Lwa w znak ziemskiej Panny, pod władanie Merkurego. W znaku tym Słońce pozostanie do 22 września i patronować będzie wszystkim urodzonym w znaku Panny, ale także Byka i Koziorożca.

Podczas przechodzenia Słońca przez ten znak wzrasta rozsądek, skłonność do dóbr materialnych, ludzie stają się bardziej krytyczni, ale wzrasta także pracowitość, chęć do działania i odpowiedzialność. Okres korzystny dla uczonych, pedagogów, księgowych, krytyków literackich, historyków sztuki. Dodatkowo Księżyc tworzy dziś kwadratury z Wenus i Jowiszem, co wywoła brak chęci do zabawy a, być może, mimo weekendu, chęć do zajęcia się dokumentami czy zaległymi sprawozdaniami, wypełnianiem instrukcji i przepisów.

 

23 sierpień – niedziela

Trudny dzień. Księżyc przechodząc do znaku Skorpiona, tworzy jednocześnie twarde aspekty z Plutonem, Marsem i Saturnem. Nastąpi czas weryfikacji uczuć. Tranzyty te wskazują na kłótnie w rodzinie, burzliwe wyjaśnianie stosunków i nieporozumień z rodzicami. Możliwe wypadki, pożar, kradzieże, mogą mieć miejsce zranienia podczas prac w ogrodzie ale także straty spowodowane pożarem, kradzieżą czy włamaniem. Uważajmy!


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 793
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.