Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

1717 Kumczo 2020-08-07 0

Wibracje numerologiczne na sierpień 2020

Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 456 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz dostępny

Co przepowiada Wasza wibracja numerologiczna na sierpień...


Dla wibracji 1
Jedynki w sierpniu otrzymają sporo informacji, wiadomości. W trudnych problematycznych sprawach może wam pomóc doświadczona kobieta kierująca się prawdą i rozumem. Czasami woleli byście sami decydować o sobie, ale nie chcąc być nieprzyjemni przecierpicie to w milczeniu.
W sprawach pracy i finansowych miesiąc pod względem stabilizacji, a nawet zostaniecie docenieni i wynagrodzeni, jednak wewnętrznie będziecie niezadowoleni.
W związkach skierujecie swoje uczucia na wspólny cel, na pracę, na sprawy istotne.
Czeka was niespodzianka w postaci prezentu, wsparcia finansowego od kogoś kto umie dbać o sprawy materialne i naturę. To miesiąc szans na nowe przedsięwzięcia, podniesienie swoich kwalifikacji, skupienie się na gromadzeniu materialnym. Możecie doznać chwilowego osłabienia, zmęczenia, przeciążenia pracą, co spowoduje osłabienie aktywności.
 

Dla wibracji 2
Dwójeczki w sierpniu będą się troszkę izolować, poszukiwać własnej drogi, przebywanie w samotności, które może być następstwem przeżytych wstrząsów.
Miesiąc odpoczynku i regenerowania sił, aby przemyśleć wszystkie popełnione błędy i ruszyć do przodu.
Finansowo stabilnie, czekają was wyjazdy poza miejsce zamieszkania, na działkę, gdzieś gdzie pooddychacie świeżym powietrzem.
W związkach dwójki postarają się oczarować swoją partnerkę, będziecie służyli swojej partnerce z zapałem, starając się wnieść świeżość uczuć. Z otoczenia jeżeli czekacie na jakieś finanse, to je otrzymacie.
Zdrowotnie dolegliwości kończyn górnych, układ oddechowy, oskrzela.
Dwójki powinny zmienić dotychczasowy tryb życia, zwrócić się do swego wnętrza i zastanowić się co jest dla was najważniejsze, a co należy odrzucić.
Nie trzeba bać się samotności, ponieważ może ona być przewartościowaniem dotychczasowych wyobrażeń związanych z sukcesem, ambicją, dobrami materialnymi.
 

Dla wibracji 3
Trójeczki czeka przygotowanie się na spotkanie z miłością, to może być złączenie przyszłych kochanków, jak również ujawnienie się uczuć do dzieci, przyjaciół, Boga tzw serce na dłoni.
W pracy i finansach może być kryzys, niedostatek zarówno materialny, jak i duchowy. Możecie odczuwać takie bycie w potrzebie, zmiana sytuacji osobistej lub zawodowej.
W uczuciach u trójek lęk, niepewność, wahania i odkładanie na potem z podjęciem decyzji. Miesiąc smutku i melancholii, ale zachowajcie rozsądek, gdy górę biorą emocje i nie budujcie zamków na lodzie, postarajcie się mocno stąpać po ziemi. Topienie smutku w używkach nie rozwiąże problemu.
Zapowiada się miesiąc dosyć nerwowy, gdzie jakby wszystko będzie postawione na ostrzu noża, gwałtowne ruchy, złość, nieprzewidywalne sytuacje. Taka walka samotnika z przeciwnościami losu, gdzie będziecie chcieli pokazać światu, że potraficie być dzielni i mocni, ale może zabraknąć wam wytrwałości, przez to możecie zyskać miano człowieka nieodpowiedzialnego.
Zdrowotnie uważać na niedomagania serca.
 

Dla wibracji 4
Czwórki w sierpniu powinni podjąć decyzję czy nadal chcą być związani z sytuacja z której jesteście niezadowoleni. Czy macie na tyle silną wolę, aby uwolnić się i iść ku wolności. Nie będzie to łatwe, gdyż możecie być zbyt zamknięci w sobie i zdeterminowani przez los. To jeszcze nie ten miesiąc, jak na razie próba przetrwania.
W sprawach materialnych i finansowych stabilnie, skupicie się na dzieciach, wnukach, a może niektórym czwórkom szykuje się wesele i z tym będą związane wydatki.
W uczuciach miło, życzliwie i sympatycznie. Zapowiadają się spotkania, pojednania, zabawa i niespodziewane flirty.
Tak właściwie to Wy czwóreczki jesteście siła przewodnią w domu i rodzinie i będziecie dążyli do jakiegoś celu i to powinno się udać.
Zdrowotnie problemy z kręgosłupem i występujące w obrębie głowy. Przemęczenie fizyczne i psychiczne.
To co może was zaskoczyć to dobre informacje, wiadomości, zaproszenie do przedsięwzięcia, taka nadarzająca się okazja która należy wykorzystać.
Postarajcie się w tym miesiącu być bardziej tolerancyjni i wyrozumiali. Pomimo, że nie znosicie słabeuszy.
 

Dla wibracji 5
Dla piątek sierpień może być miesiącem pojednania i ugody, a dla niektórych nawet oświadczynami. Możecie przeżyć flirt, przygodę, niespodziewane wyznania. Ogólnie miesiąc pod wpływem miłej przyjaznej atmosfery, życzliwych spotkań.
W sprawach materialnych możecie zaufać i polegać na partnerze, to miesiąc, gdzie będzie ochrona od Sił Wyższych i wskazuje na porządek rodzinny, dojrzałość, pojednanie i przebaczenie.
Niektóre piątki skierują swoje uczucia na swoje dzieci, którym poświęcicie większą uwagę, inne piąteczki mogą szukać flirtów, przygód miłosnych, zachowywać się entuzjastycznie i ryzykownie.
W domu piątkom nie zabraknie energii, będzie was widać, słychać, nie dacie się podporządkować, a ktoś z najbliższego otoczenia jest gotowy was wspierać finansowo.
Zdrowotnie może pojawić się obniżona odporność organizmu, a w związku z tym podatność na choroby zakaźne.
Niespodziankę sprawi wam ktoś, kto przywiązuje dużą wagę do porządku i perfekcji w wykonywaniu pracy.
Ostrzeżenia dla piątek, to niemożność pogodzenia się ze stratą, rozstanie, ból, smutek i cierpienie.
 

Dla wibracji 6
Szóstki w sierpniu mogą być zbyt nadwrażliwe na swoim punkcie i użalać się na swój los.
W pracy uważajcie na fałszywych ludzi, tak wśród koleżanek i kolegów, jak i przełożonych. Atmosfera może być nie najlepsza, manipulacje, kłamstwa, nawet mobbing.
Niektóre szóstki zechcą gdzieś wyjechać, dlatego będziecie snuli plany podróży i na tym skupicie swoje uczucia.
W domu i rodzinie poświęcenie, ale też poczucie samotności, bierność w kontaktach, wycofanie.
W zdrowiu kłopoty z przemianą materii, nieżyt żołądkowo-jelitowy, biegunki.
Niespodzianką dla szóstek w sierpniu mogą być kursy, szkolenia, podwyższenie swoich kwalifikacji zawodowych.
Uważajcie na sytuację w którą się uwikłaliście i która będzie was przytłaczała i najlepiej byłoby się wycofać, ale konsekwentne działania mogą jednak przynieś korzystne rezultaty.
 

Dla wibracji 7
Siódemki w sierpniu muszą uważać na kogoś nieuczciwego, nieszczerego, kto ładnie mówi i obiecuje, a może nie dotrzymać słowa. Przygotujcie się na ciężki cios, gdyż ktoś podstępnie może wam go zadać, chcąc was obrazić i upokorzyć.
W pracy i finansowo siódemki będą energiczne i kreatywne, wszędzie dotrzecie, załatwicie, czeka was sukces i powodzenie.
Uczuciowo zwróćcie uwagę na swoją wybuchowość i nieprzewidywalne ruchy. Wasza nerwowość może wnosić do związku niepokój, nieporozumienia, złośliwość i brak taktu, co doprowadzi do nieustannych konfliktów.
Czeka was podróż, wyjazd poza miejsce zamieszkania, w celach wypoczynku, rozrywki, oderwania się od spraw codziennych.
Samopoczucie siódemek może być nie najlepsze, możecie zbyt się wszystkim zamartwiać i wyolbrzymiać, co spowoduje bezsenne noce i natłok myśli.
Zdrowotnie alergie wziewne czyli katar, kichanie, łzawienie oczu, powiększenie węzłów chłonnych.
Zaskoczy was miłe towarzystwo i zabawa, coś będziecie świętować, radość, odprężenie od codzienności.
Uważajcie na zbytnie przywiązanie do pieniędzy, wygodnictwa i chorobliwą obawę przed utratą mienia.
 

Dla wibracji 8
Energia sierpnia dla ósemek powinna być miła i przyjazna, skupicie się na swoim związku lub małżeństwie kogoś wam bliskiego. To miesiąc dobrej współpracy, dobrej atmosfery w pracy, podpisywania umów.
Finansowo będzie stabilnie, ale kogoś zechcecie wesprzeć w potrzebie, kogoś, kto potrzebuje tej pomocy ze względu na finansowe straty w przeszłości.
Wasze uczucia będą pełne lęków, obaw i sytuacji zagmatwanych, gdzie trudno będzie określić co dalej.
Niektóre ósemki będą zbyt romantyczne, będziecie błądzili w świecie złudzeń i iluzji, zwracajcie uwagę na sny, które mogą okazać się prorocze.
W rodzinie szykuje się zabawa, spotkanie towarzyskie, ślub, wesele, czyli oderwiecie się od codzienności. Powinno być miło i radośnie dla was. Z najbliższego otoczenia uważajcie na kogoś młodego, kto jest złośliwy, podstępny i zawiły w swoim postępowaniu. Lubi wywoływać nieporozumienia i kłótnie.
Ósemkom potrzebny będzie odpoczynek, na trudności będziecie reagować izolując się od otoczenia.
Zdrowotnie choroby wirusowe podobne do grypy, niewydolność oddechowa.
Mogą dać o sobie stare rany, które się nie zabliźniły, najlepszym sposobem jest znalezienie sobie nowych zainteresowań i przyjęcie odmiennej postawy życiowej od obecnej.
 

Dla wibracji 9
Sierpień dla dziewiątek będzie miesiącem zastoju, zatrzymania w pewnych sytuacjach życiowych. Nie zapowiada się ruch i dynamika, ale czas zmuszający do refleksji. Chwilowy brak aktywności, uczucie przygnębienia i obojętność w kontaktach z ludźmi.
W pracy czas radości i szczęścia, nowe horyzonty i możliwości, pozwalające na realizację pragnień.
Miesiąc przełamania złej passy i uwolnienia się od trosk i niepowodzeń.
W związkach może powiać poczuciem zdrady, odejściem od stabilnej sytuacji.
W domu sierpień może być miesiącem siły przetrwania, gdy będziecie mieli do czynienia z poważnym problemem. Ktoś z bliskiego otoczenia będzie milczący i tajemniczy, jakieś sprawy będą ukrywane.
Zdrowotnie dziewiątki mogą odczuć dolegliwości układu kostnego, reumatyzm, problemy z kręgosłupem.
Mogą zaskoczyć was niespodziewane informacje, wiadomości, zapraszające do wzięcia udziału w jakimś przedsięwzięciu, gdzie trzeba będzie szybko decydować się i chwytać nadarzającą się okazję.
Dziewiątki nie uciekajcie od życia realnego, gubiąc się w marzeniach i podążając za nie realnym celem.
Nie uciekajcie w iluzje i nie topcie smutków w nałogach.
 

Udanego sierpnia


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Kumczo
Kumczo
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Kumczo, odwiedzin: 1717
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.