Pomocnik
Sugestia
408 Vera 2020-08-03 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 03.08 - 09.08.20

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Spawdź co Cię czeka w biznesie i życiu zawodowym w sierpniu...


3 sierpień – poniedziałek

Kumulacja negatywnych emocji z ostatnich dni. Pełnia w znaku Wodnika plus opozycja Merkurego z Saturnem sprawią, iż maksymalnie zwiększą się trudności w relacjach a w zespołach pojawią się silne napięcia. Niewykluczone problemy z uzyskaniem potrzebnych informacji. Należy wystrzegać się dawania obietnic, nie należy pożyczać pieniędzy czy zaciągać długi. Mogą wystąpić problemy z uzyskaniem pomocy prawnej, nowe wiadomości odnośnie przepisów, opłat, ubezpieczeń, alimentów.

 

4 sierpień – wtorek

Urozmaicona aura dnia. Z jednej strony pozytywne aspekty – sekstyl Księżyca do Marsa oraz trygon Księżyca do Wenus wprowadzą miłą atmosferę, pełną życzliwości i spokoju, z drugiej - kwadratura Marsa do Jowisza wprowadzi irytację i nerwowość. Pojawią się problemy wywołane nadmierną pewnością siebie, lekceważenie sukcesów i zasług innych, może dochodzić do kłótni z kolegami czy z szefem. Nie należy w tym dniu wyznaczać ważnych spotkań, przeprowadzać akcji agitacyjnych, reklamowych, politycznych i społecznych, które mogą doprowadzić do zamieszek.

 

5 sierpień – środa

Przejście Księżyca do znaku Ryb oraz przejście Merkurego w znak Lwa spowodują wzmożenie kontaktów i informacji. Można znaleźć się w centrum uwagi, eksponować swoje odmienne stanowisko, wywołane różnymi zewnętrznymi przyczynami. Dobry dzień dla ludzi twórczych, dziennikarzy, pisarzy, publicystów, reporterów.

 

6 sierpień – czwartek

Sekstyl Księżyca do Urana oraz Księżyca do Jowisza przyniesie dzień pełen odmienności, ekscytacji, wyjście poza ramy zwyczajowego kręgu wydarzeń. Czas sprzyja początkom, nowym perspektywom, wzrasta aktywność społeczna. Możliwe perspektywiczne propozycje, wzrost zysków czy premia.

 

7 sierpień – piątek

Przejście Księżyca w znak Barana oraz Wenus w znak Raka zachęci nas do skupienia się na sprawach uczuciowych i rodzinnych. Dopomoże temu sekstyl Księżyca do Plutona i Saturna, wnosząc uprzejmość i uczciwość nie tylko w związkach. W pracy dominować będzie atmosfera porządku i skupienia. Dobry dzień na rozwiązywanie problemów produkcyjnych, organizowanie zebrań, planowanie, robienie zestawień, bilansów i rozważania budżetu. Aspekty te sprzyjają księgowym, finansistom, pracownikom urzędów skarbowych, dyspozytorom.

 

8 sierpień – sobota

Spokojny, miły, wakacyjny dzień. Księżyc w znaku Barana, w trygonie do Merkurego pobudzi strumień informacji. Wzrośnie ilość kontaktów, częściej będzie dzwonił telefon. Trudno będzie usiedzieć na miejscu. Ciągnąć nas będzie do spotkań, randek, intelektualnych zajęć z dziećmi. Mogą przyjść znajomi czy rodzina albo my udać się z wizytą. Wskazany pobyt na powietrzu, spacery, fizyczna i mentalna aktywność. Znakomity dzień na wyruszenie w podróż.

 

9 sierpień – niedziela

Urozmaicona aura dnia. Z jednej strony trygon Księżyca ze Słońcem oraz koniunkcja z Marsem przyniosą dobry nastrój, entuzjazm, optymizm i pewność siebie. Z drugiej, zaś, kwadratura Księżyca do Jowisza, Saturna i Plutona wniesie atmosferę przygnębienia, tęsknoty, mrocznych myśli, poczucie braku wyjścia z sytuacji. Może pojawić się zapalczywość, niecierpliwość, skrajne zachowania. W rodzinach możliwe nieporozumienia, konflikty, zazdrość, żal za niespełnionymi pragnieniami. Należy zachować umiar w każdej dziedzinie życia i szczególnie uważać na zdrowie.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 408
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.