Heart
Wyszukaj Eksperta
Andrzejki z logo
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

462 Vera 2020-07-31 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 01.08 - 02.08.20

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Praca, Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny

Początek sierpnia to bardzo silna energia sześciu planet będących w Retrogradacji – Ceres, Jowisza, Saturna, Neptuna, Plutona i Prozerpiny. Od 16 sierpnia w Retrogradację wejdzie także planeta Uran. Tak silne oddziaływania retrogradacyjne niekorzystnie wpływać będą na, i tak bardzo trudne, układy planetarne. Nadal pozostajemy w silnym oddziaływaniu wiodących planet mających wpływ na historię – Jowisza, Saturna i Plutona będących w stellum w znaku Koziorożca.


Miesiąc zapowiada się jako pełen interesujących zjawisk kosmicznych, wpływających na nasze działania społeczne ale także mający charakter wakacyjnego relaksu i ucieczki od codzienności.

 

Większość sierpnia to energia znaku Lwa i oddziaływanie Słońca jako planety.

Lew łączy płonący entuzjazm ognia z silną ekspresją swej stałej natury. Osoby ze Słońcem w znaku Lwa mają wewnętrzną potrzebę bycia w centrum uwagi. Są twórczy, dumni, szlachetni, zdecydowani i dramatyczni. Znakomicie radzą sobie w biznesie, kochają przewodzić, doskonale czują się na scenie, są perfekcyjnymi organizatorami i opiekunami.

 

1 sierpień – sobota

Słonce w znaku Lwa a Księżyc w znaku Koziorożca, mimo soboty,obniży nastrój emocjonalny i chęć do okazywania uczuć. Wzrośnie poczucie honoru, obowiązku, odpowiedzialności i samodyscypliny. Uwaga skierowana zostanie w stronę spraw materialnych. Nasili się dążenie do podtrzymania prestiżu i nieskazitelnej reputacji. W cenie będzie wiarygodność i porządek.

Dodatkowo opozycja Merkurego z Plutonem pobudzi drażliwość, krytykę i sarkazm w rodzinie. Wystąpi niebezpieczeństwo zetknięcia się z awariami, oszustwami czy innymi, niezgodnymi z prawem, działaniami.

 

2 sierpień – niedziela

Trudna aura dnia. Kwadratura Słońca do Urana oraz opozycja Księżyca do Merkurego wprowadzą napięcie w związkach, nieporozumienia, trudne rozmowy o przyszłości. Wzrasta groźba spóźnień i korków na drogach. Ludzie stają się nerwowi, wybuchowi, roztargnieni. Łatwo o konflikty z sąsiadami, przyjaciółmi, dziećmi. Wzrasta ryzyko chorób przeziębieniowych czy wirusowych.

Życzę wszystkim miłego miesiąca sierpnia, w zgodzie z marzeniami i planem Kosmosu.

 

Pozdrawiam serdecznie,


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 462
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.