Pomocnik
Sugestia
299 Jasnowidz Michał 2020-08-05 0

Wibracja na dziś

Tarot Wahadełko Jasnowidzenie i Wizjonerstwo
Dziedziny: Uczucia Samopoczucie Praca
0048223 285 100 POLSKA I ZAGRANICA 4.49 zł brutto
708 788 892 POLSKA 4.92 zł brutto
zajęty: prowadzi rozmowę

Wibracja dnia - dziś będziemy skupiali się na pieniądzach, ambicjach i ogólnie rozumianej materii. Uważajmy bo z klucza dzisiejszego dnia wychodzi karma pracy, uwaga na oszustwa,wykorzystanie i inne negatywne dla nas praktyki w miejscu pracy. Dzień nauki, cięższych emocji, co nie oznacza że złych ale bardziej konkretnych i ukierunkowanych na przemyślenia.Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

zajęty: prowadzi rozmowę
Jasnowidz Michał
Jasnowidz Michał
708 788 892 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Jasnowidz Michał, odwiedzin: 299
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.