Heart_4
418 Perełka 2020-07-31 0

Prognoza weekendowa 01.08 - 02.08.20

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia, Praca, Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.20 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz dostępny

Najwyraźniej energia nadchodzącego weekendu, będzie sprzyjać wszelkiego rodzaju zmianom i popchnie Was do działania. Będzie ona wyzwalała potrzebę kreatywności oraz ulepszenia czegoś bądź też stworzenia czegoś zupełnie na nowo. Pokaże Wam świat w zupełnie innych barwach. Znacząco spotęguje siłę woli oraz chęć do pokonania kryzysu i usunięcia pojawiających się przeszkód.


Mogą pojawić się opóźnienia, lub zaistnieć okoliczności, które część z Was zmuszą do zmiany planów. Zwróćcie w tym czasie szczególną uwagę na postępowanie względem samego siebie. Nie komplikujcie sobie życia i wykażcie się cierpliwością. Dopuście do siebie prawdę, że czasami możecie kompletnie nie mieć wpływu na to co będzie się działo. Na płaszczyźnie relacji międzyludzkich mogą pojawić się konflikty i nieporozumienia. Jeżeli więc zamierzacie spędzić ten czas w większym gronie umiejętnie dobierzcie sobie towarzystwo - otoczcie się ludźmi życzliwymi Część z Was może zakończyć toksyczny związek lub znajomość, gdyż może pojawić się sytuacja, która wręcz zmusi Was do przekreślenia tego co Wam szkodzi, a co w przyszłości może okazać się dla Was błogosławieństwem i sprawi, że traficie na swoją bratnią duszę.

Życzę Wam cierpliwości, trafnych decyzji oraz odwagi i konsekwencji w podejmowanych działaniach: )


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 418
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.