Heart_4
707 Vera 2020-07-27 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 27.07 - 31.07.20

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Finanse, Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź co się zmieni w ostatnim tygodniu lipca w życiu zawodowym i biznesowym...


27 lipiec – poniedziałek

Bardzo skomplikowana aura dnia. Wielość negatywnych zjawisk na Niebie nie sprzyjać będzie efektywności w pracy. Przejście Księżyca do znaku Skorpiona a także złoczynne tranzyty Księżyca z Saturnem, Słońcem oraz kwadratury Wenus z Neptunem i Merkurego z Marsem skomplikują nasze plany i poczynania we wszystkich dziedzinach życia.

 

28 lipiec – wtorek

Poprawa nastroju. Po wczorajszym trudnym dniu dzisiejsza aura sprzyjać będzie innowacyjnym przedsięwzięciom. Trygon Księżyca do Merkurego i Neptuna oraz sekstyle Księżyca do Jowisza i Plutona pozwolą nam uporać się ze wszystkimi zaległymi sprawami w pracy. Wniosą także optymizm i chęć ogarnięcia nieogarniętego. Zadeklarujemy przyjaźń i pomoc, zatroszczymy się o przyjaciół i rodzinę. Dobra pora na uroczystości rodzinne i jubileuszowe, przyjmowanie gości czy składanie wizyt.

 

29 lipiec – środa

Miła aura dnia. Z entuzjazmem zabierzemy się do pracy. Przejście Księżyca do znaku Strzelca wzmocni nasz optymizm, nastroi na sukces. Poprawi się samopoczucie, nastąpi wzrost kondycji fizycznej, wzrośnie potrzeba ruchu, zajmowania się sportem czy pracą fizyczną.

Wspomogą nas również pozytywne aspekty Księżyca do Saturna i Słońca, które uruchomią nasze umiejętności rozwiązywania problemów produkcyjnych czy organizacyjnych.

 

30 lipiec – czwartek

Korzystny, efektywny i efektowny dzień. Trygon Księżyca do Marsa oraz Merkurego do Neptuna wniosą przypływ aktywności fizycznej i intelektualnej. To dzień energii i inicjatywy. W pracy wzrasta przedsiębiorczość, panuje dobry nastrój. Odpowiednia pora na negocjacje, czy rozwiązywanie zaległych kwestii wymagających precyzji, logiki ale też intuicji i umiejętności pracy zespołowej.

 

31 lipiec- piątek

Koniec miesiąca i zwieńczenie tygodnia upłynie pod wpływem opozycji Księżyca do Wenus oraz popołudniowego przejście Księżyca do znaku Koziorożca, którym włada surowy Saturn. Tranzyt ten kieruje nas ku materialnym ambicjom i koncentruje na pracy. Niesie okres dominowania konserwatywnych nastrojów, powagi a nawet surowości, zmusza do zastanowienia się nad celami, które realizujemy w życiu. Tak więc końcówka tygodnia będzie zaznaczona silnym akcentem ale weekend przyniesie odpoczynek i relaks.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 707
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.