Heart_4
640 Perełka 2020-07-24 0

Prognoza weekendowa 25.07 - 26.07.20

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia, Praca, Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.20 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz dostępny

Energia nadchodzącego weekendu sprzyjać będzie trwałości i stabilności relacji, w której partnerzy będą mogli na siebie liczyć, a nawet pozwoli odzyskać utracone uczucie. Tak więc istotne będą kontakty z otoczeniem. W kontaktach międzyludzkich bądźcie otwarci, twórczy i pomysłowi, gdyż przyciągać będziecie do siebie ludzi, którzy będą pomocni w rozwoju.


Ponadto będziecie w stanie rozwiązać zawiłe sprawy oraz zażegnać nieporozumienia, a także uczucie niezaspokojenia lub urazę do partnera/ki. Niektórzy z Was mogą spodziewać się zakochania powiązanego z gwałtowną miłością. Natomiast Ci, którzy odnaleźli już swoją wybrankę/ka zapewne dadzą wyraz swojej gotowości do przeniesienia relacji na wyższy poziom. Być może część z Was nowo zacznie pojmować istotę życia i jego sens lub będzie czuła potrzebę tworzenia, wdrażania zmian oraz bycia kreatywnym. W tym czasie mogą ujawnić się Wasze zdolności związane ze sztuką lub techniką. Ponadto otrzymacie z Góry ochronę także przed przed negatywną energią i złymi wpływami z zewnątrz. Wzmocni się Wasza psychika i nie powinny dopadać Was stany depresyjne. Bądźcie jednak uważni, gdyż bardziej niż zwykle narażeni możecie być na stany zapalne skóry, oparzenia oraz stany podwyższonej temperatury ciała. Zaufajcie swojej intuicji i koncentrujcie się wyłącznie na sprawach istotnych. Zweryfikujcie również swoje poglądy, opanujcie złe nawyki oraz odnajdźcie w sobie siłę do działania.

Życzę Wam spokojnego i słonecznego weekendu: )


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 640
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.