Heart_4
859 Vera 2020-07-20 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 20.07 - 26.07.20

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Finanse, Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź jaki będzie kolejny wakacyjny tydzień w Twoim biznesie i życiu zawodowym...


20 lipiec – poniedziałek

Trudna aura dnia. Nów w znaku Raka sprzyjał będzie nowym projektom i przemyśleniom, jednakże nasze nadzieje mogą być iluzoryczne. Dzień pod silnym wpływem opozycji Księżyca do Jowisza, Saturna i Plutona przyniesie zły nastrój, mroczne myśli, złe samopoczucie. Kontakty będą utrudnione, wszystko odbierać będziemy w czarnym kolorze, może pojawić się tęsknota czy nostalgia za czymś nieodgadnionym a także poczucie braku wyjścia z sytuacji i wrażenie porzucenia. Nie prowokujmy sytuacji, zajmijmy się tylko tym co najbardziej istotne.

 

21 lipiec – wtorek

Niekorzystne tranzyty. Opozycja Słońca z Saturnem oraz kwadratura Księżyca z Uranem, spowodują podwyższoną pobudliwość emocjonalną, ostre zmiany nastroju, dużą impulsywność. Nasze działanie może być pozbawione logiki, dziwne, nieprzemyślane. Piętrzyć się będą problemy, blokady i opóźnienia. Możliwe kłopoty z łącznością, awarie sprzętu, braki prądu. Wyciszmy emocje, kolejne dni na pewno przyniosą zmiany i lepszy nastrój.

 

22 lipiec – środa

Udany, sympatyczny dzień. Słońce przechodzi na miesiąc do znaku Lwa, dzięki czemu wzrośnie nasza zdolność do pracy i ambicje. Ludzie staną się bardziej królewscy, piękniej i poważniej wyrażać będą swoje myśli. Zaczną dominować pozytywne cechy charakteru – szlachetność, wielkoduszność, humanitaryzm, dążenie do działalności charytatywnej. To czas sukcesów dla uczonych, pedagogów, wojskowych, kryminologów, pracowników administracji państwowej i polityków. Powodzeniem mogą zakończyć się spekulacje, operacje giełdowe, lokaty kapitału a nawet wygrane w grach hazardowych. To czas szczególnie korzystny dla ludzi urodzonych ze Słońcem w znaku Lwa, Barana i Strzelca.

 

23 lipiec – czwartek

Idealny dzień na spokojną, bezstresowa pracę a to za przyczyną przejścia Księżyca w znak Panny oraz korzystnych aspektów Księżyca – trygonu Księżyca do Urana oraz sekstylu Księżyca do Merkurego. W taki dzień łatwo zrobimy porządek z dokumentami, wyrzucimy niepotrzebne papiery, uporządkujemy zdjęcia. To również doskonały dzień na zajęcie się swoim zdrowiem, poprawieniem urody, kondycji czy przemyślenie i wprowadzenie w życie nowych diet.

 

24 lipiec – piątek

Urozmaicona aura dnia. Poranne trudne aspekty Księżyca do Wenus i Neptuna spowolnią nasze działania w pracy. Nie wykażemy się nadzwyczajną inicjatywą czy innowacyjnością, nie błyśniemy polotem, wykonywać będziemy rutynowe czynności. Po południu natomiast nasza inicjatywa wzrośnie, choć jej kierunek będzie nastawiony na inne dziedziny życia. Przyjazne trygony Księżyca z Jowiszem i Plutonem zachęcą nas do zabawy i przyjemności.

 

25 lipiec – sobota

Bardzo sympatyczna aura dnia. Przejście Księżyca do znaku Wagi oraz korzystne aspekty Księżyca – trygon Księżyca do Saturna oraz sekstyl do Słońca, spowodują miłe kontakty z bliskimi, rodziną, przyjaciółmi. Dzień przyniesie dobry nastrój, chęć rozrywek i spotkań towarzyskich. Wzrośnie wrażliwość na piękno, dążność do harmonii i zdrowia.

 

26 lipiec – niedziela

Dzień pełen niespodzianek. Nieprzyjemne aspekty Księżyca z Merkurym, Marsem, Jowiszem i Plutonem mogą rozniecić kłótnie, spory i dyskusje, prowadzące donikąd. Ujawnić się mogą nasze złe cechy, nałogi czy agresywne zachowania. Może pojawić się zapalczywość, rozrzutność

zarozumiałość, zazdrość. Lepiej unikać podpisywania dokumentów, składania obietnic, przeceniać możliwości. Uważajmy na nasze emocje.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 859
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.