Pomocnik
Sugestia

592 Perełka 2020-07-18 0

Prognoza weekendowa 18.07 - 19.07.20

Nowy-artykul
Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Dziedziny: Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.00 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
zajęty: prowadzi rozmowę

Energia bieżącego weekendu będzie Was sprowadzała na drogę planu duszy, czyli tego co tak naprawdę macie do zrealizowania, a nie tego co Wam się wydaje, że macie zrealizować. Wyeliminuje wszystko to co nie pozwala dojść do uzdrowienia.


Zapowiada się pomyślny i spokojny czas, czas przynoszący szczęście i zadowolenie. Część z Was zapragnie poprawić swoje zdrowie, urok osobisty, zadbać o kondycję, o wszystko co jest związane byciem atrakcyjną kobietą lub mężczyzną. Możecie również zauważyć i dopuścić do siebie prawdę o przyczynach własnych porażek. Zaufajcie swojej intuicji i obserwujcie uważnie co się dzieje wokół Was, a uświadomicie sobie, które procesy są tak naprawdę do uzdrowienia, a które procesy wydające się zdrowymi w ogóle nie powinny istnieć. Postarajcie się przełamać rutynę i uszczęśliwić bliskie Wam osoby. Nie dajcie się wytracać z równowagi innym ludziom. Śmiało stawcie czoło wszelkim przeszkodom obawom i lękom. Nie bądźcie zarozumiali, gdyż nawet drobna niedoskonałość, w konfrontacji z innymi, może okazać się słabością.

Pozdrawiam serdecznie i życzę weekendu pełnego szczęścia i miłości: )


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

zajęty: prowadzi rozmowę
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 592
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.