Heart_4
821 Vera 2020-07-13 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 13.07 - 19.07.20

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Finanse, Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Jaki będzie bieżący tydzień pod względem biznesowym i zawodowym? Sprawdź horoskop astrologiczny na poszczególne dni...


13 lipiec – poniedziałek

Nowy tydzień przywita nas twardymi aspektami Księżyca ze Słońcem, Saturnem, Jowiszem i Plutonem. Przełoży się to na trudności w pracy, brak koncentracji, chęci do działania, podwyższoną ingerencję przełożonych. Trudno będzie rozwiązywać problemy, planować czy zarządzać.

 

14 lipiec – wtorek

Księżyc w znaku Byka skoncentruje nas na pracy a korzystne aspekty Księżyca do Merkurego i Urana wyzwolą chęć do nieschematycznych działań, element niespodzianki. Nagle mogą pojawić się pomysły, które zasadniczo zmienią sytuację. To czas natchnienia i chęci wyjścia poza schematy. Bardzo dobry dzień dla pracowników naukowych, twórców, wynalazców. Rozwiązywanie problemów przyjdzie naturalnie a nawet z wdziękiem.

 

15 lipiec – środa

Miły dzień. Pozytywne aspekty Księżyca do Słońca, Jowisza, Neptuna i Plutona wniosą element twórczego zaangażowania w pracę. To jeden z najlepszych dni w miesiącu. Ludzie są energiczni, optymistyczni, sprawy idą pomyślnie, łatwo się porozumieć i nawiązać współpracę. Korzystnie rozwiązują się problemy finansowe, łatwo skupić się na nowych przedsięwzięciach.

 

16 lipiec – czwartek

Poranne przejście Księżyca do znaku Bliźniąt oraz trygon Księżyca do Saturna to znakomita pora na rozwiązywanie problemów produkcyjnych, organizowanie zebrań, planowanie, sporządzanie zestawień, analizowanie zapisów księgowych, bilansów, rozważanie budżetu. Aspekty te szczególnie sprzyjają księgowym, finansistom, pracownikom urzędów, dyspozytorom. Korzystny czas na inwestycje i poważne zakupy.

 

17 lipiec – piątek

Pozytywna aura dnia. Koniunkcja Księżyca do Wenus oraz sekstyl Księżyca do Marsa utrzymają wczorajsze nastawienie do pracy. Dzień upłynie szybko i wprowadzi nas w miłą atmosferę letniego weekendu. Będziemy sprawiać sobie małe przyjemności, spotykać się z przyjaciółmi, odpoczywać pośród przyrody, odwiedzać restauracje.

 

18 lipiec – sobota

Dzień bez poważnych zjawisk kosmicznych. Księżyc przechodząc do znaku Raka wprowadzi korzystną atmosferę oraz spokojny, rodzinny, ciepły nastrój. Możemy odwiedzać dawno nie widzianych znajomych, wyjechać na wycieczkę rowerową z dziećmi, mieć dobre pomysły związane z domem. Stosunki z domownikami oraz z otoczeniem będą poprawne, można zyskać nowych przyjaciół.

 

19 lipiec – niedziela

Urozmaicona aura dnia. Poranne pozytywne aspekty, koniunkcja Księżyca z Merkurym oraz sekstyl Księżyca z Uranem, wprowadzą chęć do działania na świeżym powietrzu, podróżowania, zwiedzania zabytków, kontaktów międzyludzkich. To czas natchnienia i wyjścia poza ramy zwyczajowego kręgu wydarzeń, czas pobudzający umysł i duszę. Wieczorem Księżyc w kwadraturze do Marsa spowoduje odczucie zmęczenia ale dzień będzie należał do bardzo udanych.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 821
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.