Pomocnik
Sugestia
600 Vera 2020-07-06 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 06.07 - 12.07.20

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Jak potoczą się Twoje sprawy w biznesie i życiu zawodowym w tym tygodniu? Sprawdź!


6 lipiec – poniedziałek

Tydzień rozpoczniemy, jak przystało na poniedziałek, intensywną pracą, która wyniknie z wielu aspektów kosmicznych. Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, Plutonem, Saturnem oraz w sekstylu do Marsa przyniesie nawał zdarzeń, powrót starych obowiązków, nieoczekiwane wydatki, stres i napięcie intelektualne.

 

7 lipiec – wtorek

Zróżnicowana aura dnia. Trygon Księżyca do Wenus oraz kwadratura do Urana spowodują ostre zmiany nastroju, nieopanowane reakcje i dużą impulsywność, podwyższoną pobudliwość emocjonalną oraz ryzyko urazów. Możemy ulec impulsywnym zakupom, które później okażą się niepotrzebne. Nasze pomysły będą odkrywcze ale mogą także okazać się przedwczesne czy ponad stan.

 

8 lipiec – środa

Przejście Księżyca do znaku Ryb oraz kwadratura Merkurego do Marsa nasilą ostre, nieprzewidywalne zachowania. Możemy być przesadnie krytyczni, gniewni, drażliwi, podatni na zranienia, nie kontrolujący swoich wypowiedzi. Łatwo o kłótnie, przepychanki słowne, konflikty. Niewykluczona agresja podczas prowadzenia samochodu, wypadki. Nie podejmujmy ważnych decyzji, nie zgłaszajmy petycji czy wniosków do zwierzchników, uważajmy na słowa.

 

9 lipiec – czwartek

Dzień pełen sprzeczności. Pozytywny aspekt Księżyca do Merkurego i Urana ale z drugiej strony złowróżbna kwadratura Księżyca do Wenus, spowodują, że trudno nam będzie skupić się na pracy i obowiązkach. Nasze myśli zdominuje chęć spotkań towarzyskich, zabawy, spacerów, rozmów.

 

10 lipiec – piątek

Bardzo miły dzień a to za sprawą przyjaznych aspektów Księżyca do Słońca, Jowisza, Neptuna i Plutona. Będziemy dla siebie mili, życzliwi, energiczni, otwarci na nowe. Sprawy będą szły pomyślnie, pojawią się nowe możliwości, łatwo znaleźć potrzebnych ludzi i porozumieć się. To wyjątkowo korzystny dzień dla biznesu, pracy naukowej, podróży. Czas sprzyja wszelkim początkom, rozwiązywaniu problemów finansowych, pertraktacjom, zawieraniu dużych transakcji. Możliwe perspektywiczne propozycje, wzrost zysków lub premia.

 

11 lipiec – sobota

Przejście Księżyca do znaku Barana oraz koniunkcja Księżyca z Marsem wniosą nową energię i chęć do zajęć sportowych. Zwiększy się aktywność fizyczna i psychiczna, wzmocnią uczucia rodzicielskie, wzrośnie chęć do narzucenia swej woli innym. To czas spontanicznych działań, nowych zainteresowań, pogoni za nieznanym, chęcią przeżycia przygody. Miły dzień wśród natury.

 

12 lipiec – niedziela

Koniec miesięcznej Retrogradacji Merkurego wniesie porządek i spokój intelektualny. Koniec chaosu, trudności ze skupieniem i koncentracją. Dodatkowo sekstyl Księżyca do Wenus oraz trygon Słońca do Neptuna wzmocnią wzajemne zainteresowanie, chęć do spotkań, wyznań miłości, ciepła rodzinnego. Dobry czas na wystawy, prezentacje, reklamy, działalność społeczną.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 600
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.