Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

3335 Kumczo 2020-07-02 0

Wibracje numerologiczne na lipiec 2020

Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 456 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz dostępny

Sprawdź swoje wibracje numerologiczne w lipcu...


Dla wibracji 1
Energia miesiąca: W lipcu u jedynek będzie panowała energia optymizmu, radości, impuls do podjęcia realizacji planów i marzeń. Niektóre jedynki czeka sukces, rozpoczniecie nowy etap w swoim życiu, czyli może to być podjęta decyzji o zalegalizowaniu związku, narodzinach dziecka, zmiany miejsca zamieszkania.
Praca/ finanse: Praca będzie, może to być wspólny interes rodzinny lub praca w grupie ludzi.
Szykują się jakieś zmiany zawodowe, które mogą pochodzić z zewnątrz, jak i od wewnątrz, gdy sami przejmiecie inicjatywę. Niektóre jedynki mogą przejść na emeryturę.
Uczucia/ związki: W związkach może powiać zdradą, czyli niektóre jedynki zechcą odejść od partnera w poszukiwaniu wolności, nowej przestrzeni, szczęścia, partnera. Jednak to nie potrwa długo, gdyż uznacie, że opuszczone miejsce jest pewniejszą przystanią.
Dom/ rodzina: W domu będziecie przywódcami, wasza ognista natura będzie wywierała silny wpływ na innych i jeżeli domownicy nie sprostają waszym wymaganiom staniecie się apodyktyczni, wybuchowi.
Otoczenie: Z otoczeniem może być ciężko. Wywierana presja, obciążenie pracą, obowiązkami, odpowiedzialnością za coś lub kogoś. Możecie czasami mieć tego dosyć, potrzebować wypoczynku.
Samopoczucie/ zdrowie: Uczucie ciemności, niejasności, ukryte sprawy wymagające wyjaśnienia.
Fantazje i iluzje, a przy tym lęki i obawy.
Zdrowotnie alergie pokarmowe, dolegliwości spowodowane błędami dietetycznymi, nieżyt żołądka.
Mogą także pokazać się choroby sercowe, ciśnieniowe, krwi.
Niespodzianki: Możecie podejmować jakąś decyzję, gdzie będziecie rozważać za i przeciw, taki konflikt interesów i tu zalecana ostrożność w przypadku inwestowania pieniędzy. Jednak umiejętnie będziecie dysponować tym co posiadacie.
Ostrzeżenia: Nie ulegajcie zbytnim żądaniom innych i żywieniem fałszywego poglądu, że poświęcenie się jest najlepszym sposobem zapewnienia sobie sympatii i życzliwości. Dajcie innym tyle ile możecie, ale też trzeźwo oceńcie własne potrzeby i możliwości.
Przesłanie od Archanioła Michała: Od teraz zdecyduj się być szczęśliwym.
Skupcie się na wszystkim i wszystkich którym jesteś wdzięczny. Co jest dobrem w twoim życiu?
Jakie są błogosławieństwa i mocne strony? Otrzymujesz upoważnienie, wówczas gdy pozwalasz sobie na zabawę i przyjemność. Miej kontrolę nad swoim życiem i powstrzymuj zewnętrzne wpływy od decydowania o twoim samopoczuciu.


Dla wibracji 2
Energia miesiąca: Dwójki czekają różne informacje, wiadomości, możliwe że na temat choroby, czegoś co spowodowało wasz ból, zranienie i jeszcze te rany nie mogą się zagoić.
Możecie być rozczarowani życiem, nosić w sobie ból, cierpienie, doświadczenia traumatyczne.
Praca/ finanse: Dla niektórych dwójek lipiec będzie miesiącem korzyści materialnych, owocna realizacja planów. Zaczną się spełniać wasze marzenia, które od dawna chodziły wam po głowie i w tym miesiącu zaczniecie coś budować, realizować, urzeczywistniać.
Uczucia/ związki:  W związkach powieje świeżością uczuć, będziecie się starali oczarować i zadziwić swoją partnerkę. Zdobędziecie się na tyle uroku w sobie, aby umilić czas partnerce, okazać jej miłość, a związek stanie się bardziej namiętny i barwny.
Dom/ rodzina: Z rodziny możecie otrzymać zaproszenie na jakąś uroczystość, gdzie to spotkanie odbędzie się w miłej, ciepłej atmosferze. Ogólnie miesiąc pod wpływem dobrej atmosfery w domu, niektóre dwójeczki mogą przechodzić transformację emocjonalną.
Otoczenie: Szykuje się jakiś nagły wyjazd, który możecie podjąć pod wpływem impulsu.
Uważajcie tez na kogoś o gwałtownym charakterze, kto może szukać sposobności wejścia w konflikt i ranić słowami.
Samopoczucie/ zdrowie: Zdrowotnie możecie mieć kontakt z kobietą lekarzem, która udzieli dobrej i pomocnej rady. W zdrowiu uważać na układ oddechowy, może wystąpić dysfunkcja nerek i układu moczowego.
Niespodzianki: Dzięki pracy zasłużyliście na podziw i szacunek i będziecie cieszyli się uznaniem ogółu jako ludzie mądrzy i doświadczeni, jako Ci którym się w życiu powiodło. Jednak możecie nie uważać się za szczęśliwych, a przyczyna tego jest obojętność w kontaktach z ludźmi.
Ostrzeżenia: Dwójki możecie mieć problem w uwolnieniu się i odejściu, czy to ze związku, układów. Brak odwagi w ubieganiu się o prawa.
Przesłanie od Archanioła Michała: To jest Twój życiowy cel.
Archanioł Michał wysłuchał twoich modlitw i prowadzi Cię we właściwym kierunku.
Czegokolwiek ten cel by nie dotyczył Wszechświat będzie Cię wspierał i otworzy dla Ciebie drzwi. Idź pewnie naprzód, jesteś na dobrej ścieżce i podążaj za prawdziwym uczuciem.


Dla wibracji 3
Energia miesiąca: Trójki w lipcu pomimo różnego rodzaju przeszkód i ograniczeń podejmą się zadań trudnych i będziecie chcieli realizować swoje cele. Włożycie sporo energii, wytrwałości i wysiłku w jakieś nowe przedsięwzięcie, pełni wiary w jego realizację. Coś zostanie zapoczątkowane, zasiane i będzie się rozwijało. Będzie wam dopisywała energia aktywności, dobrego zdrowia, działań pod wpływem impulsu.
Praca/ finanse: W dziedzinie pracy i finansów utknięcie w martwym punkcie. Pozornie życie będzie biegło normalnie, ale nie da się nic przyśpieszyć, zadziałać, to czas niespełnionych pragnień i rozczarowań.
Praca może nie dawać spodziewanych efektów, a okoliczności zewnętrzne powodują opóźnienia.
Uczucia/ związki: W związkach dobre porozumienie z partnerem i harmonia w związku. Jednak możecie odczuwać wewnętrzną samotność i taki okres odsunięcia się od codziennej aktywności, przeczekania, bo tak podpowiada wam głos wewnętrzny. To też może być taki czas poświęcenia dla dobra rodziny.
Dom/ rodzina: W domu i rodzinie będziecie sobie dobrze dawali radę. Wasza ognista natura, witalność i kreatywność to cechy, które są przydatne w życiu i pomocne w radzeniu sobie w trudnych sytuacjach. Indywidualność, aktywność, niezależność przydadzą się w prowadzeniu domu.
Otoczenie: Napływające informacje z otoczenia nie najlepiej będą na was wpływały. Możecie odczuwać lęk, niepewność i wahania. Ogarniająca bezsilność, życie w pustce niepewności i oczekiwanie na zmianę losu.
Tęsknota za spokojnym życiem wewnętrznym, które często jest zgubione wśród codziennych rozterek.
Samopoczucie/ zdrowie: Możecie odczuwać takie zatrzymanie życiowe, zastój, gdzie stoicie w tym samym miejscu i nie możecie ruszyć do przodu, rozwijać się.
Zdrowotnie mogą pojawić się wszelkiego rodzaju stany zapalne, dysfunkcja ścięgien, skaleczenia.
Niespodzianki: Możecie odczuwać kryzys, którego podłożem jest niedostatek zarówno materialny, jak i duchowy. Taki stan bycia w potrzebie. Może was tez zaskoczyć choroba kogoś z najbliższego otoczenia, ktoś kto będzie potrzebował wsparcia.
Ostrzeżenia: Uważajcie na blokady, zamykanie się w sobie, niechęć w kontaktach z innymi, gdyż taka postawa doprowadzi do zgorzknienia, niechęci do zmian i zamykania się we własnym smutnym świecie.
Przesłanie od Archanioła Michała: Twój dom jest chroniony przez Anioły.
Archanioł Michał zapewnia Cię, że jest wszystko w porządku. Anioły ochraniają twoje mieszkanie, doglądają bezpieczeństwa i finansów. Podziękuj Aniołom za wysłuchanie próśb i ochronę siebie, domu lub sytuacji życiowej.


Dla wibracji 4
Energia miesiąca: U czwórek w lipcu będzie dominowała energia stabilizacji i bezpieczeństwa materialnego. Energia pieniądza i zabezpieczenia dóbr. Czwórki są materialne i posiadanie na koncie zapewnia im poczucie stabilizacji, dlatego będziecie dążyli, aby zaoszczędzić i utrzymać to co posiadacie, ale też żyjąc wew własnym samotnym świecie.
Praca/ finanse: To miesiąc zatrzymania, odpoczynku i wycofania się z codziennej aktywności.
Skupicie się na sobie, swoim wnętrzu i poznawaniu siebie, bo tak będzie podpowiadała wam intuicja.
Dla tych co zajmują się ezoteryką dobry czas na pomaganie innym, zdolności medialne, dobre rozumienie kart tarota. Zgłębianie wiadomości, nauka, poznawanie sekretów i tajemnic.
Uczucia/ związki: W związkach trudności w porozumieniu się z partnerem, narastająca wrogość, zazdrość, wtrącanie się osób trzecich. Czwórki będą nieufne i ostrożne, a to wszystko na bazie doświadczeń z przeszłości, która już wam nie zagraża, ale lęk pozostał.
Dom /rodzina: W domu i rodzinie udane transakcje finansowe, ktoś majętny i operatywny zechce udzielić wam wsparcia. To osoba przed którą możecie otworzyć serce, jest waszym przyjacielem, opiekunem, dobrze zna życie i zrozumie wasze rozterki.
Otoczenie: W otoczeniu okres radości i zadowolenia. Czwórkom szykuje się wyjazd, otworzą się nowe horyzonty i możliwości pozwalające na realizację pragnień. Obecność przyjaciół, życzliwych ludzi, którymi będziecie otoczeni.
Samopoczucie/ zdrowie: Możecie otrzymać niespodziewane pieniądze, które poprawią wam samopoczucie, ale też zechcecie prywatnie podreperować swoje zdrówko. Zdrowotnie układ pokarmowy, przemiana materii, nieżyt żołądkowo jelitowy. Mogą też wystąpić problemy ciśnieniowe, sercowe, układ rozrodczy.
Niespodzianki: Podejmiecie trud uwolnienia się z niekorzystnej sytuacji. Nawiążecie kontakt z bliskimi, co pomoże w osiągnięciu równowagi wewnętrznej.
Ostrzeżenia: Uważajcie na konflikty małżeńskie, którego problemem mogą być sprawy seksualne. Na zazdrość w związku i wtrącanie się innych osób.
Przesłanie od Archanioła Michała: Osłaniaj się.
Czwórki możecie być szczególnie wrażliwi na energię i emocje. Poproś Archanioła Michała aby ochraniał swoją potężną tarczą ciebie i twoich bliskich. Unikajcie sytuacji w których wyrażany jest gniew lub istnieje współzawodnictwo. Unikajcie miejsc w których jest nadmiar używek co przyciąga słabą energię.


Dla wibracji 5
Energia miesiąca: W lipcu piątki będą chciały uwolnić się od uzależnienia emocjonalnego od kogoś więc odejdziecie na chwilę od tej sytuacji w poszukiwaniu wolności, nowej przestrzeni, szczęścia, przyjaźni.
Będzie przeplatała się energia odejścia, rozstań, ale powrócicie do stabilnej sytuacji.
Praca/ finanse: W pracy podporządkowanie się autorytetom, zaufanie i posłuszeństwo bo tak będzie nakazywał wam głos wewnętrzny, zasady moralne, wychowanie. Jednak niektóre piątki mogą sami głosić swoje poglądy i będziecie takimi autorytetami moralnymi wobec innych, którzy staną się posłuszni wobec was. Będzie panował porządek, dojrzałość i odpowiedzialność.
Uczucia/ związki: Piątki w lipcu będą zmysłowe i namiętne, miłość będziecie traktowali żywiołowo wiążąc ją z potrzebami ciała. Będziecie szukali zmysłowych podniet i namiętnych przeżyć, oddając się z całą szczerością nienasyconego temperamentu.
Dom/ rodzina: W domu i rodzinie miła atmosfera, miły nastrój. Szykują się jakieś zaproszenia, na imprezy, wyjście do kina, teatru, imprezy kulturalne. Miesiąc pod wpływem zgody, przyjaznej atmosfery.
Otoczenie: Z otoczenia młode optymistyczne osoby zarażą was nowymi pomysłami, pasjami, rozpoczęciem wszystkiego od nowa. Powieje beztroską, zabawą chęcią flirtowania.
Samopoczucie/ zdrowie: Na wasze samopoczucie może wpływać kobieta, która jest zaradna i dba o sprawy domu i rodziny, będzie pomocna w sprawach finansowych i duchowych. W zdrowiu przemiana materii, dolegliwości kręgosłupa.
Niespodzianki: Ktoś złośliwy i wyrachowany może roznosić na wasz temat plotki. Możecie stać się oschli w relacjach z ludźmi, czasami raniąc słowami więc zachowajcie rozsądek, gdy górę biorą emocje.
Ostrzeżenia: Nie zamykajcie się w czterech ścianach reagując izolacją na swoje trudności. Nie róbcie w tym czasie nic na siłę i skorzystajcie z pomocy kogoś, kto was obudzi i ułatwi wyjście z tej sytuacji.
Przesłanie od Archanioła Michała: Wierz i Ufaj.
Piątki zmartwienia oddajcie Bogu i aniołom, a obecna sytuacja zakończy się szczęśliwie, gdy zaczniecie pozytywnie myśleć. Zwróćcie się do Archanioła Michała, aby strach zamienił na wiarę i zaufanie, aby napełnił was siłą, odwagą i pewnością siebie. Gdy wiara staje się coraz silniejsza, droga do boskich rozwiązań będzie otwarta.


Dla wibracji 6
Energia miesiąca: Szóstki będą poszukiwały prawdy, będzie przeważała siła intelektu, umiejętność krytycznego spojrzenia i szczera rozmowa oparta na faktach. Jeżeli zaistnieje jakiś konflikt to dzięki jasności myślenia i kierowaniu się rozumem, nie emocjami dojdzie do wyjaśnienia. Egzaminy, rozmowy, negocjacje będą z pozytywnym wynikiem.
Praca/ finanse: Dla tych co czekają na wiadomość o pracy, spodziewajcie się pozytywnych informacji. Dobre widoki na pracę, początek przedsięwzięcia, chęć do współpracy.
Uczucia/ związki: Szóstki możecie być uwięzieni w silnym związku seksualnym, gdzie przeżywanie rozkoszy uświadamia brak uczuć. Nie jest to dobra sytuacja, gdyż energia jest tak silna, że ciężko się wyzwolić, okłamujecie sami siebie. W niektórych związkach kłamstwa, manipulacje, zdrady.
Dom/ rodzina: W domu wszystko w waszych rękach, jesteście panami swego losu odpowiedzialni za swoje życie. Możliwość narodzenia się nowej idei, planu czy projektu i konsekwentne dążenie do jego realizacji.
Otoczenie: Z otoczenia młode optymistyczne osoby zarażą was nowymi pomysłami, pasjami, rozpoczęciem wszystkiego od nowa. Powieje beztroską, zabawą chęcią flirtowania. Możliwość zajmowania się dziećmi.
Samopoczucie/ zdrowie: Szóstki możecie być chłodni w kontaktach z innymi, sporo w was będzie krytykowania, oceniania innych. Więcej w was sędziego, niż obrońcy.
Zdrowotnie możecie mieć kontakt z lekarzem ze względu na problemy układu oddechowego, neurologiczne dolegliwości układu nerwowego, choroby zakaźne.
Niespodzianki: Zaskoczy was nagły i niespodziewany wyjazd, podróż, nawet możliwość, że za granicę.
Możliwe, że to będzie podróż służbowa lub w celach wypoczynkowych.
Ostrzeżenia: Możecie pozostać w jakiejś sytuacji z której ciężko będzie się wyzwolić. Otoczenie może mieć dla was różnego rodzaju propozycje, wyciągać pomocne dłonie, ale to nie zmobilizuje was do działania, a nawet nie będziecie próbować tego zmienić.
Przesłanie od Archanioła Michała: Idź naprzód i nie lękaj się.
Szóstki jesteście na dobrej drodze do realizacji planów. Na chwilę obecną istotne jest dla was podejmowanie działań. Uwolnijcie się od niezdrowej sytuacji, jest to dla was właściwy wybór. Otrzymasz wsparcie podczas poczynania życiowych zmian.


Dla wibracji 7
Energia miesiąca: W lipcu u siódemek będzie panowała energia dawania i brania czyli gotowość niesienia pomocy w postaci finansowej lub duchowej. Możecie zarówno Wy dzielić się posiadanymi dobrami, jak też otrzymywać prezenty, wyróżnienia, nagrody od innych. Zapowiada się bezpieczeństwo materialne.
Praca/ finanse: Jeżeli zaistniał jakiś konflikt, nieporozumienie w pracy, to ten konflikt powinien się rozwiązać. Będziecie starali się racjonalnie myśleć, komunikować się, otwartość na odmienne poglądy i przekonania. Będzie też takie przyglądanie się komuś lub zaistniałej sytuacji, obserwowanie wydarzeń, ale nie mieszajcie się zbytnio do spraw, które wydają się niewinne, a mogą okazać się niebezpieczne.
Uczucia/ związki: W związkach możecie być wymagający, chcąc dominować w związku. Więcej tu może być wyrachowania i chłodu uczuć co niezbyt dobrze rokuje dla związku na przyszłość. Wasz pragmatyzm lub pragmatyzm waszego partnera może stać się uciążliwy. Wzajemne krytykowanie się, ocenianie i wydawanie wyroków nie wróży nic dobrego.
Dom/ rodzina: Możliwy przyjazd kogoś z rodziny lub Wy pojedziecie do rodziny, może to być podróż w celach odpoczynku, rekreacji. Szykuje się dosyć dynamiczny czas i sporo wyjazdów i przemieszczania się, dążenie do sukcesu.
Otoczenie: W otoczeniu zapowiada się zgoda i harmonia, miła rodzinna atmosfera, bo to mogą być odwiedziny rodziny. Możecie tez otrzymać zaproszenie na uroczystość rodzinną, ślub, wesele, chrzciny itp...
Samopoczucie/zdrowie: Samopoczucie u siódemek może być nie najlepsze. Możecie odczuwać, że stoicie w martwym punkcie. Pozornie życie biegnie normalnie, a mimo to nie czujecie wewnętrznej motywacji do pracy. Możecie popaść w chwilowy okres apatii, zniechęcenia.
Zdrowotnie problemy neurologiczne czyli z układem nerwowym, choroby psychiczne, depresyjne, uzależnienia od środków zmieniających świadomość.
Niespodzianki: Może pojawić się zmienna sytuacja finansowa, jakiś konflikt interesów, gdzie będziecie musieli wszystko dokładnie rozważyć za i przeciw. Zalecana jest też ostrożność w przypadku inwestowania pieniędzy. Jednak poradzicie sobie umiejętnie dysponując tym co posiadacie.
Ostrzeżenia: Siódemki nie zatraćcie związku z ziemią czyli mocno po niej stąpajcie, gdyż może to doprowadzić do zachwiania równowagi wewnętrznej. Możecie uważać swoje działania za bezcelowe i bezowocne.
Przesłanie od Archanioła Michała: Miej oczy szeroko otwarte na cel.
Archanioł Michał będzie prowadził cię do celu po ścieżce życia. Miej tylko oczy szeroko otwarte na własne cele.Wszystkie pragnienia są możliwe tak długo, jak długo skupiasz się na nich.
Wykonaj "tablicę marzeń" i codziennie stwierdzaj, że twoje marzenia stały się rzeczywistością.


Dla wibracji 8
Energia miesiąca: Ósemki czeka miesiąc dosyć dynamiczny. Zapowiada się sporo ruchu, przemieszczania się, wyjazdów. Dążenie do jakiegoś celu i walka samotnika z przeciwnościami losu.
Poza tym skupicie się na pracy i dużą wagę będziecie przywiązywać do porządku i perfekcji w wykonywanej pracy.
Praca/ finanse: Praca w ruchu, widać wyjazdy służbowe, pokonywanie odległości do wskazanego miejsca, miesiąc dosyć dynamiczny i nerwowy, świadome dążenie do wyznaczonego celu. Niektóre ósemki czekają delegacje, awans,wzrost kapitału. Możecie mieć ochotę na kupno samochodu.
Uczucia/ związki: W związkach narastający konflikt, złość, wzajemna wrogość, trudności w porozumieniu się. To może doprowadzić do rozpadu związku. Uważajcie w kłótni na wypowiadane słowa i ranienie partnera, gdyż ciężko będzie potem to odwrócić.
Dom/ rodzina: Tu ósemki będziecie zmagać się i pokonywać przeciwności losu. Nie będzie obchodziło was otoczenie i zdanie innych, pozostaniecie wierni swoim zasadom, zachowując swoją indywidualność. Trudności jakie napotkacie nie załamią was, lecz zmuszą do stawiania oporu. Wasza uparta i nieprzejednana postawa może w pewnych sytuacjach stać się nie skuteczna.
Otoczenie: Z otoczeniem miłe wydarzenia, przygoda. Niektóre ósemki czeka zmiana miejsca zamieszkania, podejmiecie odważne decyzje, pod wpływem impulsu. Ktoś z otoczenie podejmie decyzję o wyjeździe zagranicznym.
Samopoczucie/ zdrowie: Podróż w sensie dosłownym lub podróż duchowa. To może być rodzaj duchowego przełomu, wkraczanie na inną ścieżkę, drogę, nie do końca przekonanie o jej celowości.
W zdrowiu układ oddechowy i nerwowy, może dać znać o sobie. Choroby jamy ustnej i nosowej, próchnica, paradontoza, zatoki.
Niespodzianki: Czuwa nad wami szczęśliwa gwiazda, macie ochronę kosmosu. Bez względu na to jak się sprawy potoczą, będą dobre dla was, nawet jeśli myślicie inaczej. Zaufajcie losowi, efekt zmian będzie zaskoczeniem dla was.
Ostrzeżenia: Nie zamykajcie się w świecie swoich złudzeń i iluzji lecz działajcie w kierunku wyznaczonego sobie celu. Wasza osobowość może być przykładem dla innych, umiejąca bez większego trudu przezwyciężyć kryzys.
Przesłanie od Archanioła Michała: Zdystansuj się do sytuacji.
Poproś Archanioła Michała o odcięcie strachu, dramatu tak, żebyś mógł być skoncentrowany na wiedzy o tym, że spokój jest wszędzie wewnątrz ciebie i w tej sytuacji.
Nie bierz argumentów innych ludzi do siebie, pozwól im iść swoim torem.
Bądź pełen współczucia bez noszenia ciężaru innych, najwyższy czas odejść od niezdrowej sytuacji.


Dla wibracji 9
Energia miesiąca: Dziewiątkom będzie służyła energia wygodnego życia i czerpania z niego pełnymi garściami. Miesiąc pod wpływem szczęścia i sukcesu materialnego, zadowolenia, sytości, dobrego zdrowia.
Będziecie gościnni, towarzyscy, pokazywanie swojego bogactwa innym.
Dobra atmosfera w pracy, świadomość radosnych i dobrych stron życia.
Praca/ finanse: Sporo informacji, wiadomości, nadarzających się okazji z których należy skorzystać, nie namyślając się zbyt długo, inaczej inni wykorzystają okazję. Będzie się działo, szybkie działania, możliwe podróże w celach zarobkowych.
Uczucia/ związki: Dziewiątki postarają się oczarować partnera, będziecie mieli sporo pomysłów twórczych, obietnic, gorzej może być z ich dotrzymaniem. Fascynacja partnerem, silny związek seksualny. Silna osobowość związki oparte na wspólnym celu, pracy, interesach.
Dom/ rodzina: W rodzinie czy w domu spore wpływy i wtrącanie się kobiety, która jest osobą mądrą i doświadczoną, dobrze zna życie i może udzielić dobrej rady. Lubi też plotkować, krytykować i oceniać innych. Jest chłodna w stosunkach z innymi i kieruje się logiką.
Otoczenie: Z otoczeniem dziewiątki czeka podejmowanie jakichś decyzji, dokonywanie wyborów, wzięcie odpowiedzialności za swoje życie. Niektóre dziewiątki zechcą usamodzielnić się i odejść w dorosłe życie.
Samopoczucie/ zdrowie: Uczucie dobrobytu, bezpieczeństwa materialnego, zaufanie do siebie i innych.
Zdrowotnie problemy z przeminą materii, problemy skórne, choroby o długotrwałym lub chronicznym przebiegu.
Niespodzianki: Spełnią się wasze nadzieje, poczujecie nareszcie co oznacza prawdziwa przyjaźń czy miłość. Odczujecie dawno zapomniane poczucie bezpieczeństwa. Pomocy może udzielić matka, krewna, przyjaciółka.
Ostrzeżenia: Tęsknota za szczerą przyjaźnią, a przy tym topienie rozczarowań w wyidealizowanym przez siebie świecie. Zapragniecie uwolnić się od złych wspomnień kojarzących się z poczuciem krzywdy.
Przesłanie od Archanioła Michała: Od teraz zdecyduj się, być szczęśliwym.
Otwórzcie serce na miłość i postarajcie się być szczęśliwymi nie w przyszłości, a od zaraz. Skupcie się na wszystkim i wszystkich którym jesteście wdzięczni. Miejcie kontrolę nad swoim życiem i powstrzymujcie zewnętrzne wpływy nad decydowaniem o twoim samopoczuciu.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Kumczo
Kumczo
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Kumczo, odwiedzin: 3335
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.