Pomocnik
Sugestia
665 Vera 2020-07-01 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 01.07 - 05.07.20

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

W lipcu czeka nas na Niebie wiele ważnych wydarzeń, które przekładać się będą na nasze codzienne życie, ale ich działanie nie będzie spójne – możemy mieć wrażenie, że ciągnie nas w różnych kierunkach. Miesiąc pełen napięć i motywujący do działania, ale także chęci poddania się urokom lata.

Przez większość lipca pozostaniemy pod wpływem rodzinnego i wrażliwego Raka, i jego władcy – Księżyca, który ma niestabilny, emocjonalny charakter, gotowy do cofnięcia się przed wszelką konfrontacją.


1 lipiec – środa

Bardzo pozytywna aura dnia. Księżyc w znaku Koziorożca w trygonie do Neptuna oraz sekstyle Księżyca do Jowisza i Plutona podwyższą naszą sprawność intelektualną i pamięć. Ułatwią negocjacje i komunikację z otoczeniem, pomogą w załatwianiu spraw w urzędach i interesach.

 

2 lipiec – czwartek

Mieszane aspekty dnia. Pierwszy dzień Retrogradacji Saturna (czyli cofania planety) do znaku Koziorożca, w którym pozostanie przez pół roku, zmusza nas do pracowitości, ograniczeń, oddania sprawie, przedstawienia rezultatów pracy z poprzedniego okresu. Mogą powrócić problemy zdrowotne i wynikające z tego wszelkiego rodzaju ograniczenia i niepozałatwiane problemy.

 

3 lipiec – piątek

Księżyc w znaku Strzelca oraz kwadratura Księżyca do Neptuna ukoją nasze nerwy i wprowadzą w spokojny nastrój pierwszego lipcowego weekendu. Nie będziemy skoncentrowani na pracy, nasze myśli będą kręcić się wokół zabawy, przygody, zajęć sportowych. Wzmocni się nasz optymizm, skłonność do ryzyka, potrzeba ruchu.

 

4 lipiec – sobota

Trudna aura dnia. Księżyc w znaku Koziorożca, kwadratura Księżyca do Marsa oraz opozycja Księżyca do Merkurego wprowadzą zmęczenie, stres, potrzebę odizolowania się. Może dochodzić do kłótni, zawalenia się planów, nieszczęśliwych wypadków czy utonięć.

 

5 lipiec – niedziela

Pełnia Księżyca czyli opozycja Księżyca do Słońca, w znaku Koziorożca, wprowadzi chwiejność emocjonalną, niepokój psychiczny, ostrą zmianę nastroju – od burzliwej radości do pełnej apatii. Ludzie stają się zabiegani, pobudliwi, chętni do sporów i konfliktów, które wybuchają z powodu drobiazgów.

Mogą nasilić się dolegliwości przewlekłe, wypadki komunikacyjne, chuligańskie wybryki.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 665
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.