Pomocnik
Sugestia
367 Vera 2020-06-29 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 29.06 - 30.06.20

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny

Sprawdź jaka będzie końcówka czerwca w biznesie...


29 czerwiec – poniedziałek

Niekorzystna, przygnębiająca aura dnia. Kwadratury Księżyca do Plutona i Jowisza sprawią, że wzrośnie emocjonalność,poirytowanie, jak i skłonność do nierozważnych, ryzykownych działań i kłótni. Rodzinne problemy będą kolidować z pracą zawodową. Z kolei niecierpliwość i impulsywność może być przyczyną wielu wypadków czy skaleczeń.

30 czerwiec – wtorek

Dzień obfitujący w najbardziej istotne zdarzenia kosmiczne. Koniunkcja Jowisza z Plutonem w znaku Koziorożca przyniesie transformację i głębokie przemyślenia każdej dziedziny życia. Koniunkcja może oddziaływać na opinie człowieka, jego światopogląd czy duchowość. Korzystny czas na działalność polityczną i społeczną. Do smutnych refleksji dołoży się również Księżyc, wkraczając w znak Skorpiona, w nieharmonijnych aspektach z Saturnem i Uranem. Wieczór przyniesie oddech i poprawę samopoczucia.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 367
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.