Pomocnik
Sugestia

644 Perełka 2020-06-26 0

Prognoza weekendowa 27.06 - 28.06.20

Nowy-artykul
Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Dziedziny: Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.00 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz dostępny

Na pierwszy plan wysuną się sprawy dotyczące domu i rodziny. Skupisz się więc na pracach domowych, a cześć z Was postanowi spędzić weekend w otoczeniu rodziny. Niewykluczone, że będą w tym czasie podejmowane plany dotyczące założenia, powiększenia jej, lub przyjdą informacje o ciąży.


Część wolnego czasu możesz spędzić w towarzystwie osób starszych, dziadków lub rodziców. Wsłuchaj się w ich słowa, gdyż mogą oni udzielić Ci mądrych wskazówek na przyszłość. Unikaj działań i rozmów dotyczących spraw spadkowych i dziedziczenia, albowiem nie przyniesie to oczekiwanych rezultatów. Jeśli urwałeś kontakty z rodziną mieszkającą za granicą postaraj się je odnowić. Zabierz ukochaną osobę w miejsce, gdzie czujecie się szczęśliwi i będziecie cieszyć się życiem. Postaraj się wyciszać wszelkiego rodzaju konflikty i spory. Zadbaj o swój dom i jego bezpieczeństwo. Popracuj nad swoją energią - kondycją, witalnością oraz odpornością. Zacznij zmieniać swój świat, zaczynając od siebie i swojego wnętrza. Bądź uważny i zwróć uwagę na znaki jakie w tym czasie będzie zsyłał Ci Los.

 

Życzę Wam wszystkim miłego weekendu pełnego spokoju, radości i miłości w otoczeniu najbliższych: )


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 644
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.