Heart_2
Wyszukaj Eksperta
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

610 Vera 2020-06-22 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 22.06 - 28.06.20

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Praca, Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź swoją sytuację biznesową i zawodową w najbliższych dniach...


22 czerwiec – poniedziałek

Miła, pozytywna aura dnia spowodowana koniunkcją Księżyca z Merkurym. Zmobilizuje ona nasze procesy umysłowe, inteligencję i komunikację. Trygon Księżyca do Urana, natomiast, może przynieść miłe niespodzianki związane z pracą, zapowiada sukcesy dla ludzi wolnych zawodów. Pracownicy przejawiać będą więcej inicjatywy, oraz niekonwencjonalne podejście do codziennych zadań.

23 czerwiec – wtorek

Trudny dzień. Po wczorajszym miłym nastroju raczej nic nie pozostanie. Opozycja Księżyca do Plutona, Jowisza, Saturna oraz wejście Neptuna w Retrogradację nie zapowiadają niczego pozytywnego. Zdominują nas stres, nerwy, napięcie, poczucie presji, zmęczenie, dolegliwości zdrowotne. Trudno będzie zachować równowagę. Uważajmy na każde słowo i róbmy tylko to co musimy.

24 czerwiec – środa

Dzień pod silnym wpływem i dominacją kwadratury Księżyca do Urana. Tranzyt ten sprawi, że trudno będzie zachować pogodę ducha i uśmiech. Mogą pogorszyć się stosunki ze współpracownikami, szefem, urzędami. Mogą wystąpić niespodziewane kłótnie, konflikty, nieporozumienia. Zachowajmy spokój i pogodę ducha.

25 czerwiec – czwartek

Przejście Księżyca w znak Panny oraz koniec Retrogradacji Wenus wprowadzą nas w miły nastrój, chęć dbania o urodę, dietę, dążenie do porządku. Rośnie pragnienie pomagania innym. W pracy wykazywać się będziemy rzeczowością, dokładnością i skrupulatnością w wykonywaniu czynności.

26 czerwiec – piątek

Zróżnicowana aura dnia. Sekstyle Księżyca do Słońca i Merkurego wprowadzą atmosferę wakacyjnej zabawy i niefrasobliwości, natomiast kwadratura Księżyca do Wenus otworzy portfele i zmusi wiele osób do zakupów niekoniecznie potrzebnych, dokonanych pod wpływem impulsu. Na pewno dzień odprężenia i relaksu.

27 czerwiec – sobota

Trudna i zróżnicowana aura dnia., wynikająca z wielu pozytywnych jak i niekorzystnych tranzytów. Mogą zdarzyć się miłe niespodzianki, wynikające z pozytywnych aspektów Księżyca z Plutonem, Jowiszem i Saturnem. W weekend skupmy się na fizycznej aktywności, spontaniczności i zdrowym podejściu do życia.

28 czerwiec – niedziela

Bardzo korzystna, wysoce energetyczna, aura dnia. Zawdzięczać ją będziemy przejściu Marsa ze znaku Ryb w znak Barana, znak swojego władztwa. Już od samego rana odczujemy korzystny wpływ tego ingresu. Nasza aktywność fizyczna wzrośnie, a wakacje będą temu sprzyjać. Będzie nam się chciało uprawiać sport, wyjeżdżać na przejażdżki rowerowe, pływać, biegać, grać w piłkę.....


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 610
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.