Heart_2
Wyszukaj Eksperta
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

430 Perełka 2020-06-19 0

Prognoza weekendowa 20.06 - 21.06.20

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia, Praca, Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.00 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz dostępny

Bieżący weekend będzie wyjątkowo sprzyjał miłości i relacjom międzyludzkim. Jeżeli niektórzy z Was wciąż poszukują tej jedynej lub tego wymarzonego to możecie otrzymać od Losu taką szansę.


Część z Was może zostać obdarowanymi narodzinami dziecka lub poczęciem nowego życia, pierścionkiem zaręczynowym lub wartościowym prezentem, a narzeczeni mogą szykować się do ślubu. Szczególną uwagę zwróćcie na jakość funkcjonowania w związku oraz na jakość Waszych uczuć. Przyjrzyjcie się w jaki sposób okazujecie swoje uczucia i zacznijcie dbać o swoją wybrankę lub wybranka. Pamiętajcie jednak, że cokolwiek się zadzieje nie powinniście bezmyślnie zatracać się w miłości i rezygnować z siebie dla innych. Zachowajcie równowagę w dawaniu i braniu we wszystkich sferach Waszego życia. Najważniejsza rzeczą w tym czasie będzie zachowanie spokoju i rozwagi we wszystkim. Nie dokonujcie żadnych nieprzemyślanych kroków, radykalnych zmian. Każde podejmowane w tym czasie przedsięwzięcie powinno być dobrze zaplanowane pod względem strategicznym. Uważajcie na fałszywych przyjaciół i nie bądźcie rozrzutni, a swoje pieniądze wydawajcie rozsądnie, gdyż z powodu rozprzężenia może pojawić się zastój w sprawach materialnych.

Życzę Wam przede wszystkim spokoju i pięknych romantycznych chwil: )


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 430
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.