Heart_2
Wyszukaj Eksperta
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

772 Vera 2020-06-15 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 15.06 - 21.06.20

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Praca, Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny

Sprawdź jaki będzie tydzień w biznesie i życiu zawodowym...


15 czerwiec – poniedziałek

Poniedziałek przywita nas jedynym, w tym dniu, aspektem – kwadraturą Księżyca do Merkurego. Pojawią się trudności w kontaktach, emocjonalne przyjmowanie informacji. Wzrośnie ilość spóźnień, praca będzie posuwała się ospale, a pracownicy będą nerwowi i wybuchowi. Możliwe konflikty z sąsiadami czy współpracownikami. Wzrośnie możliwość zachorowań na choroby przeziębieniowe czy wirusowe. Niewskazane w tym dniu podejmowanie ważnych decyzji czy podpisywanie umów.

16 czerwiec – wtorek

Bardzo wysoka energetyka dnia a to za sprawą wielu opresyjnych aspektów – kwadratury Księżyca z Jowiszem, Saturnem i Plutonem. Układy te wyzwolą napięcie emocjonalne, sprowadzą zły nastrój, niepokój wewnętrzny, irracjonalne lęki, bezpodstawną agresję. Pod wpływem tych tranzytów utracimy poczucie bezpieczeństwa, może dojść do zerwania dobrych stosunków między współpracownikami czy partnerami. Należy wystrzegać się urazów, nieszczęśliwych wypadków, katastrof. Choroby przewlekłe mogą się zaostrzyć.

17 czerwiec – środa

Sympatyczna, energiczna aura dnia. Koniunkcja Księżyca z Uranem oraz sekstyl Księżyca do Merkurego podwyższą pobudliwość emocjonalną, wywołają zmiany nastroju. To czas natchnienia i chęci wyjścia poza ramy zwyczajowego kręgu wydarzeń. Wzrośnie ilość kontaktów, rozmów, spotkań, częściej zadzwoni telefon. Ostro wzrośnie strumień informacji. To korzystny czas na intelektualne zajęcia, wyjazdy, narady zawodowe.

18 czerwiec – czwartek

Pozytywne tranzyty Księżyca do Neptuna, Marsa, Plutona i Jowisza wprowadzą nas w miły nastrój, chęć do pracy, pomocy innym, rozwiązywania wszelkich problemów. Sytuacji nie pogorszy nawet sygnalizowana wcześniej Retrogradacja Merkurego, która zaczyna się dziś i przez kilka tygodni będzie utrudniała i opóźniała wszelkie intelektualne działania.

19 czerwiec – piątek

Znakomita aura dnia. Trygon Saturna do Księżyca oraz koniunkcja Księżyca z Wenus pozwolą zachować stałość emocjonalną, uprzejmość i uczciwość. Wszyscy całkowicie pogrążą się w pracę, będą uważni i zdyscyplinowani. Dobry dzień na rozwiązywanie problemów produkcyjnych, organizowanie zebrań, robienie zestawień i bilansów. Aspekty te szczególnie sprzyjają księgowym, finansistom, pracownikom urzędów skarbowych, dyspozytorom.

20 czerwiec – sobota

Początek astronomicznego lata. O godz. 23,43 Słońce przejdzie do znaku Raka, zrównując dzień z nocą. Mimo kwadratur Księżyca z Marsem i Neptunem dzień będzie pod silnym, energicznym wpływem sekstylu Marsa do Jowisza, co przełoży się na aktywność fizyczną, imprezy na świeżym powietrzy, wyprawy, wycieczki.

21 czerwiec – niedziela

Brak znaczących tranzytów wpływających na aurę dnia ale Nów czyli koniunkcja Słońca z Księżycem w znaku Raka, oraz częściowe zaćmienie Słońca, odczujemy bardzo mocno. Najsilniejszy wpływ Nowiu trwa ok. 4 dni. Sprzyja rozpoczynaniu nowych spraw, aktywnej działalności społecznej, współpracy, współautorstwu. Często przynosi wzrost popularności w otoczeniu. Zaćmienie może ograniczyć nieco wpływ Nowiu na nasze działania ale i tak będzie w nas silna potrzeba zmian i rozpoczynania wszystkiego od nowa.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 772
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.