Heart_2
Wyszukaj Eksperta
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-01-22
na żywo godz. 21:00

594 Vera 2020-06-08 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 08.06 - 14.06.20

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Praca, Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź jaki będą bieżący tydzień pod względem finansowy, zawodowym i biznesowym...


8 czerwiec – poniedziałek

Znakomity początek dnia. Przyjazne sekstyle Księżyca z Marsem i Neptunem zapewnią nam dobry nastrój, niezłą formę i samopoczucie. Praca będzie szła jak z płatka, uda się załatwić wiele zaległych zawodowych spraw. Dopiero po południu odezwą się skrywane emocje i uczucia i nasz dobry humor zacznie się oddalać.

9 czerwiec – wtorek

Niezbyt miła aura dnia. Koniunkcja Księżyca do Saturna uświadomi wszystkim o mozole, niechęci do codziennych obowiązków, o prozie życia, finansowych zmartwieniach, przemęczeniu. Trudno będzie wykrzesać z siebie entuzjazm i radość. Dopiero wieczorem trygon Księżyca do Wenus zachęci nas do zmian i wpłynie bardzo pozytywnie na relacje osobiste.

10 czerwiec – środa

Jedyny aspekt w ciągu dnia – trygon Księżyca do Plutona- pozytywnie wpłynie na nasze działanie. Ludzie będą pełni energii, dobrze zadziała intuicja, która pomoże znaleźć dobre rozwiązania. Obudzi się głęboka pamięć, obudzą się pierwotne instynkty. To dobry czas dla polityków i działaczy społecznych, chociaż skutki mogą być budujące lub niszczące.

Na poziomie codziennym aspekt ten może oznaczać pewne korzystne zmiany w domu – generalne porządki lub przemeblowanie. Nie należy się też dziwić, wszak jutro święto - Boże Ciało.

11 czerwiec – czwartek, Boże Ciało

Kwadratura Słońca do Neptuna oraz przejście księżyca w znak Ryb wprowadzą nas łagodnie i leniwie w długi weekend. Wzrosną nasze potrzeby duchowe i kulturalne. Ujawnią się upodobania do podróży, zainteresowanie naukami tajemnymi, medytacją. Dzień może obfitować w pomyłki, iluzje, nieporozumienia. Może dojść do zatruć i nieszczęśliwych wypadków związanych z wodą. Uważajmy na nasze reakcje.

12 czerwiec – piątek

Zróżnicowana energetyka dnia. Z jednej strony kwadratura Wenus do Księżyca osłabi naszą motywację do działania ale z drugiej sekstyl Księżyca do Urana oraz trygon Księżyca do Merkurego wpłyną na naszą fizyczną i mentalną aktywność, pożyteczne kontakty i powodzenie w sprawach intelektualno – zawodowych. Dobry wieczór na spotkania rodzinne i towarzyskie.

13 czerwiec – sobota

Bardzo urozmaicony i pełen napięć dzień a to za sprawą wielu ciekawych układów i aspektów na Niebie. Księżyc przechodząc do znaku Barana tworzy w ciągu dnia bogactwo wrażeń i emocji. Dodatkowo koniunkcja Księżyca z Marsem i Neptunem oraz kwadratura do Słońca wprowadzą chwiejność emocjonalną, drażliwość, skłonność do gniewu, nadmierną towarzyskość. Dopiero po południu nasze emocje wyciszą się a to za sprawą Księżyca w sekstylu do Jowisza oraz koniunkcji Marsa do Neptuna.

14 czerwiec – niedziela

Miły, wyciszający dzień. Sekstyle Księżyca z Saturnem i Wenus nastawią nas życzliwie do bliźnich, dodając tolerancji i łagodności. W rodzinie zapanuje harmonia i miłość. Dobra pora na wyznanie miłości, oświadczyny i spotkania. Kontakty będą uprzejme, grzeczne i układne. Wskazane odwiedziny u przyjaciół, starszych krewnych, pomoc w pracach porządkowych czy ogródkach.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 594
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.