Heart_2
Wyszukaj Eksperta
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

917 Vera 2020-06-01 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 01.06 - 07.06.20

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Praca, Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Kryzys epidemiologiczny, a przynajmniej najgorsza jego odsłona, już za nami, jednakże nadal na niebie panują bardzo trudne układy astralne. Dodatkowo w czerwcu aż sześć planet będzie retrogradować, czyli poruszać się ruchem pozornie wstecznym, skutecznie utrudniając nam życie. Gdy któraś z planet znajduje się w retrogradacji obszar życia, za który odpowiada, przestaje funkcjonować poprawnie. Następuje spowolnienie w tych dziedzinach, wszystko idzie jak po grudzie, napotykamy na swojej drodze niespodziewane komplikacje. Zmiany te dotyczą planet osobistych, społecznych i pokoleniowych: Merkurego, Wenus, Jowisza, Saturna, Neptuna i Plutona.


Tak więc w drodze do normalności musimy pokonać wiele trudności nie tylko związanych ze zdrowiem. Problemem dla świata będzie kryzys ekonomiczny i brak równowagi pomiędzy popytem i podażą. Na szczęście kryzys uaktywni pokłady kreatywności, powstaną nowe wynalazki, nowe idee, zmienią się wartości społeczne i solidaryzm gospodarczy, inna będzie specyfika zarządzania emocjami i wydawania pieniędzy, istotnym okaże się rynek wolnego czasu, potrzeby materialne będą słabnąć. Wygrają ci, którzy myślą innowacyjnie.....

Póki co, w czerwcu, pozostaniemy pod wpływem intelektualnej, merkuriańskiej energii znaku Bliźniąt. Trudno będzie skupić się na jednym problemie. Podwyższy się aktywność umysłowa, inteligencja, zdolność logicznego myślenia, dowcip i spryt życiowy. Będziemy powoli odgruzowywać niespełnione nadzieje i dążyć do normalności.

1 czerwiec - poniedziałek

Bardzo pozytywna energia dnia. Księżyc w znaku Wagi, w trygonie do Słońca i Wenus przyniesie dobry nastrój i nowe kontakty, poprawią się relacje ze współpracownikami i rodziną. Pojawi się gotowość do partnerstwa i spokojnych, dyplomatycznych rozmów. Idealna atmosfera dla zabaw i obchodów Dnia Dziecka.

2 czerwiec - wtorek

Trudny, pełen zwrotów akcji, dzień. Kwadratury Księżyca do Jowisza i Plutona oraz przejście Księżyca do znaku Skorpiona wprowadzą chaos, nerwowość, problemy w relacjach. Pojawić się może agresja, irracjonalne lęki, zły nastrój, zrywanie relacji i przyjaźni. Należy wystrzegać się urazów, nieszczęśliwych wypadków, katastrof. W domu możliwe awarie sprzętu, kradzieże, pożary. Możliwość zatruć i wszelkich niedyspozycji organizmu.

3 czerwiec - środa

Zróżnicowana aura dnia. Kwadratura Wenus do Marsa i opozycja Księżyca do Urana będą przeciwwagą do trygonu Księżyca do Merkurego i Marsa oraz koniunkcji Słońca do Wenus. Wykażemy się większą pobudliwością, drobiazgowością a nawet agresją ażeby w drugiej połowie dnia zapragnąć kontaktów i miłych spotkań.

4 czerwiec - czwartek

Bardzo sympatyczny i pełen energii dzień. Pozytywne aspekty Księżyca do Jowisza, Saturna i Plutona sprzyjać będą załatwianiu wszelkich spraw biznesowych. Wszyscy będą energiczni, optymistyczni, życzliwi, otwarci na nowe. Sprawy będą szły pomyślnie, pojawią się nowe możliwości. Szczególnie dobry dzień dla biznesu, kształcenia, prac naukowych, podróży. Dzień sprzyjać będzie rozwiązywaniu problemów finansowych, pertraktacjom, zawieraniu dużych transakcji. Wzrasta aktywność społeczna.

5 czerwiec - piątek

Pełnia Księżyca w znaku Strzelca, której towarzyszyć będzie częściowe zaćmienie, oraz opozycja Księżyca do Wenus i kwadratura do Marsa wprowadzą chaos, rozdrażnienie, nerwowość, niepokój, huśtawki nastroju. W miejscach publicznych mogą mieć miejsce kłótnie, ludzie stają się niezrównoważeni, skłonni do obrażania, traci się poczucie miary, dochodzi do zaburzeń równowagi hormonalnej. Pojawiają się kaprysy, histerie, pretensje, żale. Taki stan psychiczny nie sprzyja pracowitości, staranności, systematyczności. Na emocje idzie tyle energii, że na pracę nie ma sił.

6 czerwiec - sobota

Atmosfera dnia podobna do dnia poprzedniego. Kwadratura Księżyca do Neptuna oraz Słońca do Marsa a także przejście Księżyca do znaku Koziorożca mogą prowokować do ryzyka, agresywnych zachowań, buńczucznych zapowiedzi, brawury. Z kolei wieczorem pojawi się znużenie, smutek, brak wiary. Taka huśtawka uczuciowa odrealni rzeczywistość. Należy uważać na używki, pomyłki, brak koncentracji, spóźnienia, kradzieże. Niczego nie kupować i nie podpisywać.

7 czerwiec - niedziela

Mało aspektów kosmicznych wpłynie na niedzielne rozleniwienie. Opozycja Księżyca z Merkurym a także trygon Księżyca do Urana sprawią, że można zauważać drobiazgi a przeoczyć coś ważnego. Wzrasta groźba spóźnień z powodów komunikacyjnych, wszelka praca słabo porusza się do przodu, przychodzą niezapowiadani goście, oglądamy w nadmiarze telewizję, czas przepływa przez palce. A może zróbmy sobie przerwę i pobądźmy trochę w samotności.....


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 917
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.