Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

4018 Kumczo 2020-05-27 0

Wibracje numerologiczne dla Bliźniąt

Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 456 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz dostępny

Nów Księżyca w znaku Bliźniąt rozpoczął się 22 maja 2020 r.


Bliźnięta są znakiem komunikatywnym, bystrym, poszukującym informacji i wiadomości. Jeżeli coś się dzieje, to Bliźniak najszybciej ze wszystkich znaków zasięgnie informacji.
To znak, który lubi dużo mówić, a jego chłonny umysł szybko przyswaja informacje, wiadomości, ale robi to powierzchownie. Dlatego w tym Nowiu uważajcie na to co mówicie, na słowa, które wychodzą z waszych ust, bo mogą być one nie adekwatne do rzeczywistości. Mogą pojawić się przekręcone zdania, kłamstwa, oszustwa bo tak nam wygodnie. Postarajcie się zrobić coś dla siebie, to co dla was dobre, a nie wygodne. Może pojawić się spadek energii, witalności, zniechęcenie. Dlatego medytujcie, oczyszczajcie swoje głowy z tego co zostało w ostatnim czasie w nią wkładane. Szukajcie nowych dróg rozwoju, bądźcie otwarci i elastyczni, pracujcie nad swoją osobowością.
 

Dla wibracji 1
Jedynki powinni w tym czasie odpuścić od siebie życie ponad stan, wygodnictwo, zbytnią gościnność, zatracanie się w uciechach, pogoni za zabawą, komfortem, erotyczną przygodą.
To czas walki o swoje cele, plany, poglądy. Nów zechce jedynki wystawić na próbę sprawdzenia się czy będziecie potrafili zawalczyć o swoje, rywalizować z innymi, pokazać się co potraficie, zmierzyć się z przeciwnikiem w otwartej walce. Waszym największym nabytkiem w tym czasie jest znalezienie wyjścia z sytuacji w której się znaleźliście. Czy zaczniecie się bronić i szukać drogi wyjścia czy poddacie się zadając się na czyjąś łaskę i niełaskę. Świat zewnętrzny będzie wpływał na jedynki dwoiście tzn, nie będziecie mieli jednego zdania i jednego poglądu. Będziecie zachowywali się chwiejnie i niezdecydowanie, ale podejdziecie do tego z lekkością. Dla innych postarajcie się być mili, dając im życzliwość i miłość płynącą z czakry serca. Nów w Bliźniętach może przynieść jedynkom zubożenie finansowe. Dlatego uważajcie na transakcje, umowy, na pochopne decyzje, zbytniego używania życia i wydawania lekką ręką.


Rada dla jedynek: Zajmij się sobą. Pobądź ze sobą w spokojnym miejscu. Poukładaj rozbiegane myśli, rozwiąż wewnętrzne węzły. potrzebujesz do tego wglądu w siebie. To pomoże Ci otworzyć oczy i rozwiązać sytuację w jakiej się znalazłeś.
 

Dla wibracji 2
Dwójki powinni w czasie Nowiu w Bliźniętach odpuścić od siebie wszelkiego rodzaju wyjazdy.
Nie podejmować decyzji pod wpływem impulsu i nie dążyć za wszelką cenę do osiągnięcia sukcesu i udowadniania swojej lepszości. Bądźcie w tym czasie ostrożni. To będzie czas, gdzie na niektóre rzeczy nie będziecie mieli wpływu. Zdajcie się na los, niech rozdaje karty. Idą do was zmiany, które spowoduje los i trzeba będzie zaakceptować te zmiany, gdyż sami nic tu nie zrobicie.
Największym nabytkiem dwójek będzie stabilizacja finansowa, okres spokoju, bezpieczeństwa materialnego.
Ogólnie nie będziecie mieli wygórowanych żądań, będzie się liczył spokój ducha i opanowanie.
Świat zewnętrzny będzie na dwójki wpływał pozytywnie, tzn będzie was popychał do działania, do nowych przedsięwzięć z taką siłą woli i energii o których nie zdawaliście sobie sprawy.
Wszelkie trudności dacie radę pokonać. Dla innych postarajcie się dać wsparcie finansowe, poczucie stabilności i bezpieczeństwa, ale też wesprzyjcie duchowo.
Z nową fazą Księżyca dla dwójek rozpocznie się dobrobyt i szczęście. Możecie otrzymać prezenty, lub pieniądze z niespodziewanych źródeł. Zajmiecie się sprawami przyziemnymi, mogą to być prace w ogrodzie, opieka nad zwierzętami, dbałość o stan posiadania i wiara w przychylność losu.


Rada dla dwójek: Rozejrzyj się po swoim życiu i zauważ jak jesteś bogaty. Jakich ludzi masz wokół siebie, którzy Cię kochają, lubią, którym na Tobie zależy. To czas na spotkanie ze swoim wewnętrznym dzieckiem, na odwiedziny osób w rodzinie, na wybaczenie i pojednanie.
 

Dla wibracji 3
Trójeczki w czasie trwania Nowiu powinni odpuścić od siebie wszelkiego rodzaju nowe działania, nowe przedsięwzięcia pod wpływem impulsu. Będziecie mieli sporo energii i takiego niepohamowanego pędu do życia zrywając ze wszystkimi konwencjami. Wprawdzie nie widać potknięć, ale uważajcie na swój temperament.
To będzie okres spraw materialnych, finansowych i dbania o dom, rodzinę, sprawy związane z ziemią, gospodarstwem, dbanie o naturę. Mocno będziecie stąpali po ziemi i zajmiecie się gromadzeniem, dbaniem o stan posiadania budując w ten sposób trwałą strukturę przez środki materialne.
Świat zewnętrzny również dla trójek będzie przychylny, czyli spodziewajcie się przypływu gotówki, darowizn, udanych transakcji finansowych.
Trójeczki na ogół są osobami dającymi innym radość i nadal tak powinniście postępować. Bo taka jest trójek misja, czyli dawanie witalności, optymizmu i cieszenia się z siebie i swoich słabych stron.
Z nową fazą Księżyca dla trójek zacznie się dobrobyt, materialne zyski pod warunkiem, ze będziecie ostrożni i nie podejmiecie pochopnych decyzji finansowych. Taki czas spełnienia marzeń i zysków finansowych.


Rada dla trójek: Zaufajcie sobie i swojemu sercu. Bądźcie otwarci na relacje partnerskie, na zaproszenia, na nową miłość. Po prostu wystaw serce na na ryzyko, żeby kochać i być kochanym, nawet jeżeli to, nie miałoby trwać całe życie. Każdy związek zmienia nas i daje nowe doświadczenia.
 

Dla wibracji 4
Czwórki powinni odpuścić od siebie izolowanie się od otoczenia. Uczucie samotności i braku zaufania do ludzi wręcz uciekanie od nich. Odpuście od siebie upór w trzymaniu się swoich starych przekonań, brak elastyczności i niemożność zaakceptowania siebie takim, jakim się jest. To doprowadzi do zgorzknienia i umartwiania się psychicznego.
Trzymajcie przy sobie spokój wewnętrzny, wrażliwość na innych, współczucie. Bądźcie doradcami, terapeutami dla tych co potrzebują wsparcia. Bądźcie życzliwi, wyrozumiali i działajcie w obronie skrzywdzonych przez los, czy chorych.
Waszym największym nabytkiem w tym czasie będzie uczucie radości i wewnętrznej harmonii. To czas, gdzie będziecie twórczy i zajmiecie się czymś co lubicie robić, rozwijać się duchowo.
Świat zewnętrzny da czwórkom szansę do realizacji pragnień i urzeczywistnienia czegoś co od dawna chodzi wam po głowie. To czas przełamania złej passy i dobre perspektywy na przyszłość.
Dla innych postarajcie się być gościnni, towarzyscy, zapewnijcie im odrobinę radości i zadowolenia i poczucia bezpieczeństwa.
Z nową fazą Księżyca u czwórek zacznie się podróż duchowa w poszukiwaniu zmian. Możecie mieć w tej chwili brak rozpoznania celu życiowego, ale będziecie dążyli do zmiany czy to pracy, miejsca zamieszkania, czy poglądów. Jednak będzie to kosztowała wiele trudów i wyrzeczeń.


Rada dla czwórek: Zaufaj swojej intuicji, której być może do tej pory nie słuchałeś. Jest w Tobie mądrość, która jest Twoim ogromnym bogactwem. To dobry czas na miłość, przyjaźń, zaufanie do życia, akceptacja siebie i ludzi. Twoje nadzieje spełnią się, odczujesz poczucie bezpieczeństwa, pomocy może Ci udzielić kobieta.
 

Dla wibracji 5
Piątki z Nowiem Księżyca w maju powinni odpuścić od siebie negatywne myśli. Jesteście niewolnikiem negatywnego myślenia, sytuacji stworzonej przez własne myśli, jako trudnej, bez możliwości ruchu. Tak nie jest potrzebna jest wam odwaga i wiara w swoje siły i możliwości. Przyznajcie się do popełnionych błędów i nie wypierajcie ważnych części cienia.
Kierujcie się intuicją i wykorzystajcie siły nieświadomości, snów, gdzie w postaci symboli znajdziecie wiele podpowiedzi i rozwiązań. Nie bójcie się marzeń, ale nie uciekajcie też od życia w świat iluzji i złudzeń.
Waszym największym nabytkiem będzie szczęście rodzinne. Spełnienie w rodzinie i związku partnerskim. Bezpieczeństwo emocjonalne i zaufanie do swoich uczuć. Życie we wspólnocie w przyjaźni, dobrej atmosferze.
Świat zewnętrzny będzie napawał was lękiem przed zmianami, które nadejdą, ale są dla was jeszcze nieznane i będą budziły w was strach. Na razie to transformacja, ale trzeba będzie przygotować się na zmiany, uwolnić od świata materii i wznieść się na wyższy poziom duchowych doznań.
Dla innych bądźcie miłością, stwarzajcie miłą ciepłą atmosferę czy to w domu, czy w innym miejscu, gdzie współpracujecie.
Z wejściem Nowiu Księżyca piątki zachowają powściągliwość. Postaracie się dopasować do sytuacji w której istnieje lub istniał konflikt i odsuniecie się od problemu. Tak będzie dla was najlepiej, postarajcie się być elastyczni i nie trzymajcie uporczywie swoich racji i żądań. Ugoda będzie najlepszym rozwiązaniem.


Rada dla piątek: To czas na wyleczenie swoich ran emocjonalnych, których nie widać i zajęcie się sobą. Wzmocnij swoje ciało i psychikę. Zatroszcz się o swoją teraźniejszość i przyszłość i nie broń się przed ludźmi którzy mają ci mnóstwo rzeczy do zaoferowania.
 

Dla wibracji 6
Szóstki w okresie Nowiu powinny odpuścić od siebie bezmyślne trwonienie energii. Zazdrość, brak tolerancji i traktowanie przedmiotowe ludzi. Nie kontrolujcie innych i nie myślcie pesymistycznie, gdyż przyciągacie negatywną energię i trudne osoby. Kierujcie się logiką, trzeźwo oceniając sytuację w jakiej się znaleźliście.
Znajdźcie w sobie odwagę, wiarę w swoje możliwości, aby uwolnić się i znaleźć wyjście z ograniczeń, pułapek, trudnych sytuacji. Waszym nabytkiem będzie siła zewnętrzna i wewnętrzna.
Będziecie dążyli do zabezpieczenia się na przyszłość gromadząc dobra materialne i finansowe, czyli dbałość o stan posiadania.
Świat zewnętrzny będzie wpływał na szóstki w postaci wszelkich pokus szczególnie materialnych, jak też uzależnień i przywiązania do czegoś lub kogoś. Będziecie widzieli wszędzie manipulacje, kłamstwa, zło,które w całym świecie się szerzy. Szóstki będą wdawały się w dyskusje, kłótnie, spory chcąc wyjść z niekorzystnej sytuacji i walcząc o swoje racje. Problemu nie da się rozwiązać, a wy będziecie już zmęczeni tą sytuacją.
W Nowiu Księżyca w Bliźniętach dla szóstek zacznie się okres reagowania na niektóre sprawy różnorodnie czyli niestabilność emocjonalna. Możecie kierować się instynktem, co nie zawsze idzie w parze z rozsądkiem i rozwagą.

Rada dla szóstek: To czas na działanie i decyzje. Bądź gotowy do ostrego współzawodnictwa. Twoimi narzędziami będą w tym czasie entuzjazm i empatia do ludzi, nie bądź bierny. Możliwy wyjazd, nie wahaj się będzie udany.
 

Dla wibracji 7
Siódemki powinny odpuścić od siebie zarozumialstwo oraz podążanie za wszystkim co jest powszechnie uznawane. Nie reagujcie zbyt emocjonalnie na wiadomości jakie usłyszycie i nie podążajcie za ludźmi, którzy wam imponują, gdyż niczego się od nich nie nauczycie. Zachowajcie umiar i równowagę we wszystkim i to trzymajcie przy sobie. Postarajcie się dostosować do sytuacji w jakiej się znajdziecie, a w działaniach zachowajcie powściągliwość. Nie wdawajcie się w spory, pozostawcie rzeczy ich własnemu biegowi i odsuńcie się od problemu, tak będzie dala was najlepiej. Waszym największym nabytkiem w tym okresie Nowiu będzie szczęście rodzinne i spełnienie w rodzinie i związku. Bezpieczeństwo emocjonalne i zaufanie do swoich uczuć. Życie we wspólnocie w przyjaźni, dobrej atmosferze. Ze Świata będą napływały różnego rodzaju informacje, które nie będą na was dobrze wpływały, ale zachowacie rozsądek i podejdziecie do tego asertywnie. Dla innych postarajcie się dać miłość, przyjaźń, wsparcie duchowe. Dobra atmosfera w pracy, czy w domu to miód na wasze serce i utrzymanie równowagi emocjonalnej. W tym Nowiu siódemki czeka bezpieczeństwo materialne. Możecie otrzymać nagrodę, wyróżnienie, prezent lub niespodziewane wsparcie finansowe. Wszelkiego rodzaju transakcje finansowe udadzą się.


Rada dla siódemek: Ostatnio siódemki nie mają zaufania do ludzi i czekacie na potwierdzenie swoich przekonań. Wprawdzie są ludzie nieuczciwi, ale uczciwych też nie brakuje. Jeżeli nie zrewidujecie swoich poglądów, będzie wam trudno nawiązać głębokie związki z ludźmi.
 

Dla wibracji 8
Ósemki powinni odpuścić od siebie chorobliwą obawę przed utratą mienia. Zbytnie przywiązanie do pieniądza i wręcz skąpstwo. Nie żyjcie skupiając się jedynie na materii w swoim samotnym świecie.
To będzie jednak czas udanych operacji finansowych, korzystne przedsięwzięcia, realne działania.
Będziecie gotowi poświęcić się jakiejś idei i walczyć o nią do końca i tego się trzymajcie.
Waszym największym nabytkiem będą dalekosiężne plany, podróż w znaczeniu dosłowny lub podróż duchowa polegająca na świadomym wyborze drogi. Poradzicie sobie ze wszystkim, umiecie zjednać sobie otoczenie i bezczynność wam nie grozi. Świat zewnętrzny będzie sprzyjał ósemkom, przyniesie stabilizację, ukończenia czegoś, znajdziecie czas na odpoczynek i mały wypad poza miejsce zamieszkania. Innych wspierajcie w ich trudnym czasie, smutku czy cierpieniu, bo być może będziecie mieli do czynienia z takimi osobami co coś lub kogoś utracili. Z Nowiem Księżyca ósemki będą poszukiwali prawdy opartej na faktach. Będziecie podążali za prawdą, ale też na niektóre sprawy spojrzycie krytycznie i z dystansem zachowując asertywność. Może pojawić się jakiś konflikt, problem, który trzeba będzie rozwiązać, wykazać się inteligencją i bystrością umysłu.

Rada dla ósemek: Przed wami szanse na zdobywanie nowej wiedzy, nowych umiejętności i kompetencji. Okres nauki i pomyślnych wiadomości.
 

Dla wibracji 9
Dziewiątki odpuście od siebie wszelkiego rodzaju rozstania, emocje związane z utratą pracy, brak wiary i nadziei w sens życia. To chwilowy czas, gdzie odeszliście od stabilnej sytuacji i podążacie własnymi ścieżkami. Znajdźcie w sobie równowagę, aby poznać swoje uczucia i być szczerymi wobec siebie.
To czas korzyści materialnych, szanse na coś nowego i realizację swoich pragnień. Przełamanie złej passy i otrzymanie dobrych wiadomości. Waszym największym nabytkiem w tym okresie będzie chęć posiadania i zabezpieczania się na przyszłość. Będziecie oszczędni, chcą w ten sposób zgromadzić kapitał i zabezpieczyć się. Ktoś z otoczenia będzie dla was życzliwy i wyrozumiały. Świat będzie wpływał na was w sposób spokojny i harmonijny. Miła atmosfera w miejscu pracy i związkach z ludźmi.
Dla innych postarajcie się dać optymizm i zapewnienie, że wszelkie trudności da się pokonać, a cel zrealizować. Dajcie ludziom wiarę w zwycięstwo, dzięki wytrwałym działaniom.
Z Nowiem Księżyca w Bliźniętach dziewiątki poradzą sobie z przeciwnościami losu. Odważni i pewni siebie będziecie snuli dalekosiężne plany, tęskniąc za tym co dalekie i nieznane. Niektóre dziewiątki mogą być gdzieś w podróży, daleko od domu i rodziny i w głębi duszy obudzi się tęsknota za domem, bliskimi.


Rada dla dziewiątek: Marzenia są piękne, gdy wyobrażamy sobie miłość, dom i rodzinę, a nawet nasze wspaniała i szczęśliwe życie, ale czy będziecie umieli urzeczywistnić te marzenia? Możecie otrzymać dobrą wiadomość, zaproszenie na jakąś uroczystość z której warto skorzystać.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Kumczo
Kumczo
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Kumczo, odwiedzin: 4018
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.