Heart_4
779 Vera 2020-05-25 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 25.05 - 31.05.20

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia Finanse Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny

Czy sytuacja w Twoim życiu zawodowym się zmieni? Sprawdź co przyniesie ostatni tydzień maja...


25 maj - poniedziałek

Przejście Księżyca w znak Raka oraz pozytywne aspekty Księżyca do Marsa i Urana zintensyfikują uczucia macierzyńskie, wyostrzą intuicję, przenikliwość i wyobraźnię. Łatwiej będzie rozwiązać trudniejsze zadania zawodowe, nasilą się możliwości pracy umysłowej, pobudzona będzie determinacja w dążeniu do celu.
 

26 maj - wtorek

Dzień pełen napięcia emocjonalnego. Powodem będzie opozycja Księżyca do Plutona oraz trygon Księżyca do Neptuna. W ciągu dnia towarzyszyć nam będzie zły nastrój, niepokój wewnętrzny, irracjonalne lęki, bezpodstawna agresja. Przy takim nastawieniu trudno działać konstruktywnie czy podejmować rozsądne decyzje. Nie bądźmy zbyt ambitni i wykorzystajmy czas pracy na załatwienie tylko koniecznych spraw.

 

27 maj - środa

Dużo różnorodnych aspektów na Niebie spowoduje w ciągu dnia rozkojarzenie, nerwowość, kondycyjne i emocjonalne przeciążenie. Spowodowane to będzie twardymi aspektami Księżyca z Jowiszem, Saturnem i Uranem. Dodatkowo przejście Księżyca do znaku Lwa nasili bojowość, wzmożoną aktywność, ubarwianie rzeczywistości. Łatwo będzie wydawać pieniądze na przedmioty luksusowe, których później możemy żałować.

 

28 maj - czwartek

Księżyc w sekstylu do Wenus oraz przejście Merkurego do znaku Raka nastawi ludzi życzliwie, wyciszy, wprowadzi chęć do mediacji, pomoże rozwiązać problemy zawodowe. Ludzie staną się bardziej wrażliwi na słowa, a nawet intonację. Na pierwszy plan wysunie się intuicyjny odbiór informacji, który może być subiektywny, wybiórczy a nawet nieadekwatny do sytuacji. Należy zachować ostrożność z żartami. Uważajmy na słowa, subtelne sygnały i bodźce.
 

29 maj - piątek

Przejście Księżyca w znak Panny nastroi ludzi rzeczowo, krytycznie a nawet wybuchowo. Będziemy pedantyczni, możemy gubić się w szczegółach, wzrośnie chęć wtrącania się w cudze sprawy, robienia porządków. Zawierane transakcje handlowych będą pełne warunków i uwag. To dobry czas na sprawy wymagające staranności, dokładności i koncentracji uwagi. Dzień stać będzie pod znakiem troski o zdrowie. Zwrócimy szczególną uwagę na dietę, gdyż możliwe będą problemy z trawieniem.

 

30 maj - sobota

Kwadratura Księżyca do Słońca oraz opozycja do Marsa wprowadzi nerwowość, nadmierną aktywność, drażliwość, burzliwe reakcje. Możemy zbyt intensywnie podejść do weekendowej rozrywki i nie zachowywać zasad bezpieczeństwa technicznego. Uważajmy na wypadki, ryzyko zatruć czy oparzeń.

 

31 maj - niedziela, Zielone Świątki

Harmonijne aspekty Księżyca oraz przejście Księżyca w znak Wagi zapowiadają miły i sympatyczny dzień. Ludzie dążą do kontaktów, rozrywek, pragną pochlebstw, wzrasta wrażliwość na piękno. Poprawiają się relacje z rodziną, bliskimi i przyjaciółmi. To wspaniały czas na spacery i rozmowy.

 

Życzę wszystkim wspaniałego tygodnia w zgodzie z aspektami kosmicznymi.
 

Pozdrawiam serdecznie,


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 779
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.