Pomocnik
Sugestia

293 Perełka 2020-05-22 0

Prognoza weekendowa 23.05 - 24.05.20

Nowy-artykul
Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Dziedziny: Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.00 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
zajęty: prowadzi rozmowę

Aura nadchodzącego weekendu, obligować nas będzie do myślenia i zrobi wszystko, aby nasza myśl stała się twórcza. Poczujecie się dobrze i może nawet wpadniecie na dobre pomysły na swoje życie. Podejmując ważne decyzje dobrze przeanalizujcie podejmowane przez siebie działania, bądźcie też mocno skoncentrowani na tym co robicie.


Nadchodzący czas będzie sprzyjał nawiązywaniu nowych znajomości i rozwijaniu przyjaźni Możecie spodziewać się wizyt, odwiedzin i spotkań w wąskim gronie. Być może dotrze do Was jakaś ważna wiadomość, odrodzi się uczucie, poprawi się Wasza relacja lub przyjdzie coś zupełnie nowego. Niewykluczone, że poprzez łagodne, wyjaśniające rozmowy pojawi się szansa na uwolnienie się od lęków, które skrzętnie chowacie na dnie swojej duszy. Przyciągać będziecie do siebie ludzi, którzy mają otwarte serca oraz będą zainteresowani wspieraniem rozwoju Waszych możliwości. Z drugiej zaś strony możecie liczyć na ochronę przed tymi, którzy chcieliby je wykorzystać dla swoich celów. Możecie również w tym czasie być bardziej wylewni, empatyczni i pomocni. Z całą pewnością nie zawahacie się przed udzieleniem wsparcia nawet obcym osobom będącym w potrzebie. Miejcie jednak na uwadze, że energia tego weekendu w sposób skuteczny będzie eliminować kłamstwo oraz obłudę i może sprowadzić kłopotliwe wydarzenia, które będą służyć ukazaniu prawdy. Zachowajcie więc otwarty umysł i wykażcie się mądrością. Szukajcie znaków, słuchajcie i starajcie się usłyszeć, gdyż odpowiedzi na Wasze pytania, znajdować się będą w zasięgu ręki. Bądźcie też uważni, aby nie zignorować pewnych informacji lub przegapić istotnych nadarzających się okazji.

Życzę Wam dobrego weekendu pełnego pozytywnych niespodzianek oraz korzystnych zmian: )


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

zajęty: prowadzi rozmowę
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 293
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.