Pomocnik
Sugestia

558 Vera 2020-05-18 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 18.05 - 24.05.20

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź swój horoskop biznesowy...

Co się wydarzy w tym tygodniu w życiu zowodowym i finansach?


18 maj - poniedziałek

Jedyny tranzyt w ciągu dnia – sekstyl Księżyca do Merkurego – pobudzi nasz zapał i chęć do pracy. Wzrośnie ilość kontaktów, rozmów telefonicznych, łatwiej będzie o nawiązanie znajomości, wzrośnie strumień informacji. Możliwe otrzymanie interesującej wiadomości czy listu z urzędu. Zaleca się kontakty z urzędami, składanie podań, wprowadzanie ulepszeń, podpisywanie kontraktów i ważnych dokumentów.
 

19 maj - wtorek

Trudny dzień spowodowany kwadraturami Księżyca do Plutona i Jowisza. Nasze emocje będą rozedrgane i nieopanowane. Możemy być przesadnie hojni, ufni, przyjaźni, sentymentalni a także niecierpliwi, zapalczywi i podejrzliwi. Łatwo uznać swoje pragnienia za realność, nie docenić konkurenta, popełnić błąd, który doprowadzi do strat finansowych i rozczarowań. Na szczęście, dzięki sekstylowi Księżyca do Wenus, zły nastrój przeminie, niosąc radość i godząc zwaśnione strony. Uważajmy na stan zdrowia, gdyż te aspekty sprzyjają wzrostowi ciśnienia.
 

20 maj - środa

Zróżnicowana aura dnia. Poranne przejście Księżyca w znak spokojnego Byka wprowadzi rozsądek i skupienie na sprawach zawodowych i finansach, natomiast popołudniowy sekstyl Księżyca do Marsa oraz koniunkcja Księżyca do Urana przyniesie duży ładunek energii i emocji. Dodatkowo dziś Słońce przechodzi na miesiąc w znak Bliźniąt, niosąc większą sprawność intelektualną, dążenie do wiedzy czy wszelkiej informacji. Okres sprzyja nauce, samokształceniu, zdawaniu egzaminów, obronie prac dyplomowych. Dobry dzień na rozpoczynanie pracy o charakterze umysłowym a także na wyjazdy w delegację i handel. Tranzyt sprzyja pisarzom, dziennikarzom i innym zawodom merkuriańskim.
 

21 maj - czwartek

Księżyc w znaku Byka oraz kwadratura Wenus do Neptuna a także sekstyl Księżyca do Neptuna mogą przyczynić się do problemów w sferze uczuć. Pojawi się potrzeba obcowania z wysoką sztuką, poetycki nastrój i twórczy wzrost. Nawet ludzie dalecy od twórczości mogą pisać wiersze i komponować muzykę.. Pojawią się myśli o duszy, Bogu i sensie życia. Wiele osób zamówi wizytę u psychologa, duchowego nauczyciela czy wróżki. W pracy łatwiej osiągnąć porozumienie i zażegnać konflikty.

 

22 maj - piątek

Dzisiejszy aspekt nowiu w znaku Bliźniąt da nam potężną energię do rozwikłania największych łamigłówek życiowych, zrobienia planów na przyszły okres oraz na zaprojektowanie radości i szczęścia. Energia kosmiczna wpłynie na poprawę kontaktów, swobodę i ruchliwość. Wzbogaci naszą wyobraźnie i fantazję. Dodatkowo pozytywne aspekty Księżyca do Plutona, i Saturna, oraz koniunkcja Merkurego z Wenus przyniosą znakomite efekty działań zawodowych oraz bardzo dobrą komunikacje z otoczeniem.

 

23 maj - sobota

Tylko jeden aspekt w całym dniu – kwadratura Księżyca do Marsa – wniesie impulsywność, chwiejność emocjonalną, drażliwość, skłonność do gniewu, nadmierną aktywność. W miejscach publicznych mogą wystąpić kłótnie, ludzie będą mówić głośno i zachowywać się nerwowo. Szczególnie ostro na wszystko reagują kobiety, mężczyźni stają się bardziej grubiańscy. Łatwo o wypadki, pożar, kłopoty z urządzeniami gospodarstwa domowego. Zwiększy się ilość odnoszonych urazów, zaostrzą się choroby chroniczne. Zaleca się unikanie konfliktów, okazywanie niecierpliwości i wybuchów gniewu. Uważajmy na siebie.

 

24 maj - niedziela

Jak przystało na niedzielę bardzo miła aura dnia. Koniunkcja Księżyca do Wenus i Merkurego zachęca do rodzinnych spotkań, inspirujących rozmów i dyskusji. Ludzie nastawieni są życzliwie, stają się delikatni, tolerancyjni, łagodzą konflikty drogą pokojową. Wzrasta wzajemne zainteresowanie obu płci. Dobra pora na wyznania miłości czy oświadczyny.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 558
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.