Pomocnik
Sugestia

339 Perełka 2020-05-15 0

Prognoza weekendowa 16.05 - 17.05.20

Nowy-artykul
Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Dziedziny: Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.00 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
zajęty: prowadzi rozmowę

Sprawdź jaki będzie nadchodzący weekend...


W nadchodzący weekend znajdziemy się pod opieką sił, które pomogą nam radzić sobie z przeszkodami. Łatwiej będzie znaleźć rozwiązanie trapiących problemów lub osoby, które mogą w tym pomóc. Dla stałych relacji może to być jednak trudny i nieprzewidywalny czas. Możecie doświadczać zmienności w emocjach i myślach. Bądźcie szczerzy i nie zwalczajcie uczuć. Jeżeli zaczniecie okazywać te, które są głęboko ukryte lub stłumione i pozwolicie im wypłynąć to zaczniecie zmieniać swój związek i być może ułatwi to podjęcie decyzji o przeniesieniu relacji na wyższy poziom. Część z Was może przygotować się na spotkanie pierwszej wielkiej miłości. Nie będzie brakować Wam pomysłów, niektórzy mogą zdecydować się na wypoczynek poza miejscem zamieszkania. Być może nabierzecie większej ochoty na naukę nowych umiejętności i podejmiecie wiele ambitnych postanowień. Rozważcie czy nie warto podjąć decyzji dotyczącej zmiany dotychczasowego trybu życia na ten zgodny z naturą, zadbać o odporność psychiczną oraz fizyczną. Zastanówcie się nad zmianą diety oraz oczyszczeniem się ze wszelkiego rodzaju toksyn i złogów. Pamiętajcie, aby nie robić niczego na siłę, zatem nie forsujcie się i nie działajcie wbrew siłom, które zgromadziliście.

Kochani, życzę Wam spokojnego weekendu, miłych okoliczności i szczęśliwych zdarzeń: )


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

zajęty: prowadzi rozmowę
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 339
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.