Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1929 Miranda 2020-05-12 0

Horoskop na cele i marzenia

Miranda
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Anielskie
Uczucia Praca Rozwój duchowy
0048224 452 428 POLSKA I ZAGRANICA 3.68 zł brutto
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz niedostępny

Sprawdź, jak karty widzą Twoje cele, w czym tkwi klucz do sukcesu, gdzie spodziewać się trudności i tendencje wydarzeń przyszłych.


BARAN

Marzenie lub cel: W Waszym znaku istotne będzie, by Wasze sukcesy były zauważone i docenione przez otoczenie. Wizerunek zewnętrzny, szacunek ze strony otoczenia i umiejętność dostosowania się do innych ocenicie wyżej niż burzenie istniejących ram. Będziecie potrzebować czuć się autorytetem dla innych. Ryzykowne przedsięwzięcia nie będą Was interesować.

Klucz do sukcesu: Praca i wysiłek. Nic nie uda się osiągnąć na skróty i będziecie musieli pokazać, na co Was stać. Niestety nie zapowiadają Wam karty żadnych ułatwień lub znajomości. Tylko własnym wysiłkiem osiągniesz to, czego chcesz.

Możliwe trudności: Niektóre decyzje będą trudne do podjęcia lub będziecie musieli pogodzić ze sobą różne sprawy, co nie będzie łatwe. Jedna decyzja może pociągnąć za sobą kolejne.

Wynik: Jesteście w stanie osiągnąć zamierzone cele i stanowiska, jeśli macie na myśli sferę zawodową. W sferze emocjonalnej spokój również jest w zasięgu Waszych możliwości. Jedynie Wasze nieprzejednanie w poglądach i postrzeganiu sytuacji może wnieść poczucie dyskomfortu. Warto być bardziej elastycznym i otwartym na inne poglądy i sposoby na życie, bo trudno będzie znaleźć porozumienie, jeśli każdy będzie przekonany o swoich racjach. Nie uda się wywrzeć tak silnego wpływu na otoczenie, żeby ktoś się dostosował do Twoich oczekiwań.

BYK

Marzenie, cel: Karty wskazują, że to sfera emocjonalna będzie ważniejsza niż zawodowa. Czas chronić wszystkie dobre emocje i poczucie bezpieczeństwa w tej sferze. Twój komfort psychiczny i samopoczucie Twoich bliskich będą dla Ciebie najważniejsze.

Klucz do sukcesu:  Świat zewnętrzny nie będzie pasował do Waszego świata prywatnego. Stworzyliście sobie swój azyl spokoju, który może być zakłócony przez kalkulację czy interesowność innych. Stwórz więc granicę i spójrz bez idealizmu na osoby, które szukają korzyści w znajomościach z Tobą, aby nie zakłóciło Ci to domowej idylli. Będzie trzeba być nieugiętym w pewnych sytuacjach.

Możliwe trudności: Czeka Cię „próba sił” z kimś lub związana z niesprzyjającą sytuacją, w której jedno zdominuje drugie swoimi oczekiwaniami. Nie dotyczy to bliskich, ale konfrontacji z wydarzeniami lub osobami z zewnątrz. Możliwe konflikty z kimś.

Wynik: W przypadku sporów osiągniesz pokój, choć może będzie trzeba użyć argumentu, który zadziała skutecznie.

BLIŹNIĘTA

Marzenie, cel: Zapragniecie, by wszyscy zatrzymali się w swych dążeniach, być może pretensjach, opiniach, codziennej gonitwie i dali sobie czas na refleksje. Możliwe, że z Twojego punktu widzenia wydarzyło się coś, co zasługuje na chwilę ciszy i przemyśleń. Może czas przeanalizować priorytety i to, co jest w życiu najważniejsze.

Klucz do sukcesu: Rodzina, otoczenie, przyjaciele, znajomi. W Waszym przypadku widać konfrontację z ogólnymi poglądami, z którymi Twoje otoczenie się zżyło i nie widzi potrzeby zmiany. Czy rzeczywiście ta zmiana nie jest konieczna? Według Was może jest niezbędna. Zapragniecie, by Wasze spojrzenie zrozumieli też inni.

Możliwe trudności: Znajdą się osoby, z którymi trudno będzie znaleźć kompromis.

Wynik: Temat finansów i pracy będą istotne, ale będziecie potrzebować też optymizmu i czasu dla siebie, zamiast gonić za zarobkiem. Trzeba znaleźć równowagę między jednym a drugim i Wy powinniście znaleźć złoty środek.

RAK

Marzenie, cel: To emocje i uczucia pokazują się w tym punkcie. Zapragniecie poczucia bezpieczeństwa, kontaktu z ludźmi, których kochacie albo którym ufacie, którzy Was akceptują takimi, jacy jesteście. Będziecie chcieli tworzyć dobre, zdrowe relacje oparte na szczerości, ale również i empatii i czułości okazywanej drugiej osobie.

Klucz do sukcesu: Wszystko zależy od Was. Możliwe, że zbyt często analizujecie negatywne sytuacje, wydarzenia lub własne wyobrażenia. Możecie mieć skłonność do mówienia zbyt często o kłopotach i zmartwieniach, trzeba więc zmienić nastawienie, przemyśleć dobór słów i zacząć się wsłuchiwać, jakie komunikaty wysyłacie innym. Nie zdziw się, jeśli druga strona nie może poczuć się przy Tobie bezpiecznie ze względu na to, że komunikujesz jej, że jest Ci źle, jesteś niezadowolona, nic nie układa się po Twojej myśli itp. Częściej wyrażaj pozytywne refleksje.

Możliwe trudności: Emocje nie muszą zależeć od sukcesów prozaicznych lub materialnych. Nie koncentruj się na osiągnięciach, które można oceniać pod takim kątem. Imponowanie innym nie przyniesie szczęścia.

Wynik: Jeśli szukasz uznania u innych, to je znajdziesz. Pojawi się przełom, który zaspokoi tą potrzebę.

LEW

Marzenie, cel: Wasze pomysły mogą nie być realizowane ze względu na to, że czekacie na idealny moment lub okoliczności. Ciągle coś przeszkadza lub stoi Wam na drodze. Chodzi o to, by przezwyciężyć wewnętrzny opór przed rozpoczęciem działań, które poprowadzą Was do celu. Wymówki i wynajdywanie trudności blokuje Twój błyskotliwy umysł w opracowaniu dokładnego planu na sukces.

Klucz do sukcesu: Wybaczcie drogie Lwy, ale karty mówią, że sami dokonujecie niewłaściwych decyzji. Może porzuciliście swoje marzenia w połowie drogi, a może nie potraficie się nimi cieszyć lub właściwie je wykorzystać, kiedy się spełniają. Trzeba ustalić w końcu czego chcecie i twardo wziąć się za realizowanie tego celu, bo nic Wam nie stanie na drodze pod jednym warunkiem. Wy sami musicie tego naprawdę chcieć i uparcie dążyć do osiągnięcia tego. A potem cieszcie się tym, świętujcie i dobrze inwestujcie jeden sukces w kolejny.

Możliwe trudności: Sami możecie się spowalniać. Nie popadajcie w skrajności i świętujcie do punktu, kiedy to jest wciąż przyjemne i sensowne. Potem czas powrócić do działania.

Wynik: Sukces jest Wam przeznaczony tak czy inaczej. Nawet jeśli się go nie spodziewacie, być może w przeszłości zrobiliście coś, co nagle powróci do Was pod postacią spełnienia marzeń. Mam dla Was kartę sukcesu, którą poprzedzają wydarzenia zupełnie nieoczekiwane. Nagły zwrot akcji lub sytuacji na Waszą korzyść.

PANNA

Marzenie, cel: Zatrzymać czas w miejscu. Zatrzymać go oczywiście w idealnym punkcie, kiedy czujecie szczęście i wszystko układa się doskonale. Trudno będzie to zrealizować.

Klucz do sukcesu: Miłość i pasja. Może potrzebujecie nowej miłości, która da Wam spełnienie. Szczególnie jeśli przywiązaliście się do osoby, która należy do przeszłości. W przypadku niektórych z Was szczęście tkwi w otwarciu się na nowe uczucie. Inni powinni skupić się na tym, co kochają, czego naprawdę chcą lub co sprawia, że czują, że żyją. Róbcie to, co Was porusza wewnętrznie, co wywołuje pozytywne uczucia, wyzwala w Was kreatywność i pomysłowość.

Możliwe trudności: Niektórzy będą musieli opuścić strefę komfortu psychicznego i wyjść z domu i poszukać nowych znajomości. Nie wejdzie w Twe życie nic nowego, dopóki będziesz się zbyt kurczowo trzymać starego. Nie zamykaj się też na innych ludzi i nie twórz nieprzepuszczalnej bariery.

Wynik: Znajdziecie rozwiązanie swoich sytuacji. Single mają szansę poznać kogoś miłego, z kim znajdą dobre porozumienie, wspólny język. Przyjrzyjcie się osobom spod znaku Bliźniąt. Możliwe, że w tym znaku kogoś interesującego poznacie. Inni z Was mogą zacząć rozwijać się intelektualnie, poznawać nowych ludzi, nawiązywać nowe przyjaźnie. Umowy zawodowe, jeśli szukacie zatrudnienia, również są możliwe.

WAGA

Marzenie i cel: Niektórym z Was może marzyć się kierownicze stanowisko.  Jeśli pragniecie dominować w swym otoczeniu, być dla kogoś osobą najważniejszą, to cel ten jest osiągalny do pewnego stopnia. Inne Wagi mogą marzyć o idealnym partnerze, z którym razem stworzą silny duet i zaznają razem szczęścia. Niektóre panie zechcą zajść w ciążę i powinno się to udać, ale tylko u tych pań, które są na to zdecydowane i ich partner ma takie samo pragnienie. Oznacza to, że ciąża nie powinna wynikać z wpadki, ale być przemyślanym wyborem.

Klucz do sukcesu: Dominacją niczego nie osiągniesz. Trzeba wybrać inną drogę. Bądź serdeczna, miła i uprzejma dla ludzi. Pozwól im się lubić. Bądź serdeczną przyjaciółką lub wspaniałym przyjacielem. Twoje otoczenie potrzebuje kogoś takiego właśnie. Nie powinno Ci to sprawić problemu. Wykorzystaj swoje naturalne atuty. Panie mogą zainteresować się kimś spod znaku Ryb lub osoba spod tego znaku może okazać się pomocna.

Możliwe trudności: Nie ze wszystkimi znajdziesz porozumienie i w Waszym przypadku dobrze byłoby nie wchodzić sobie w drogę.

Wynik: To, co jest dla Was osiągalne, to krąg osób, z którymi dobrze się rozumiesz. Nie wszyscy muszą Cię lubić. Nie z każdym musisz porozumienie znaleźć. Najważniejsze, by mieć swoje zaufane grono, w którym czujesz się bezpiecznie i wspaniale. Niech każdy idzie swoją drogą. Ty skup się na tych, którzy widzą w Tobie ogrom zalet i dbaj o swoich bliskich. Nikt nie jest w stanie podobać się każdemu. Szkoda czasu na przepychanki.

SKORPION

Marzenie, cel: Zmiany. Może chcecie się czegoś pozbyć, żeby zacząć coś od nowa. Cokolwiek Was nie zadowala, nic nie ucieszyłoby Was bardziej, niż gdyby w końcu sytuacja zaczęła się układać inaczej.

Klucz do sukcesu: Trzeba Ci pomysłu, nowej idei i zmiany w sposobie myślenia. Czas na ustalenie nowego planu działania. Może brakować Wam koncepcji, w którą stronę dalej iść. Zechcecie spojrzeć na sytuację z różnych punktów widzenia, a przynajmniej powinniście. To dobry moment, by przyjrzeć się problemowi szerzej i nie kierować się nadmiernie własnym interesem.

Możliwe trudności: Konflikt na tle interesów. Jeśli szukacie zysków,  znajdziecie najpierw punkt, w którym korzyści stają się obustronne. Chłodna kalkulacja lub zły dobór słów może okazać się przeszkodą w zrealizowaniu planu. Tu trzeba myśleć o szerszym dobru i o zadowoleniu wszystkich a nie tylko o sobie. Nadmierne skupienie na materializmie również będzie oddalać Was od celu.

Wynik: Znajdziecie kogoś, kto Wam pomoże, kto sprawi, że sprawy ruszą z miejsca. Tylko podejście racjonalne, rozsądne może okazać się tym właściwym i skutecznym. U niektórych z Was może mieć miejsce sytuacja, że poznacie osobę spod znaku Bliźniąt przez Wodnika.

STRZELEC

Marzenie, cel: Najważniejsze będzie by uwolnić się od przeszłości i poczucia rozczarowania. Nie buduj na negatywnych emocjach, bo przyciągniesz ich więcej.

Klucz do sukcesu: Uświadomienie sobie, że nie wszyscy są w porządku i czasem sukces wiąże się ze stratami. Raz będziesz tracić Ty, a innym razem ktoś inny. Życie nie jest idealne i nie wszyscy są sprawiedliwi. Nie oznacza to jednak, że nie masz powodów do świętowania.  Naucz się przyjmować, bo możesz mieć z tym problem, jeśli uważasz, że to Cię zobowiązuje do czegoś, a może przyczyny są jeszcze inne. Nie martw się na zapas. Nie odtrącaj pomocy innych, jeśli jesteś w kłopocie. Nie doszukuj się ukrytych intencji. Doceń to, co otrzymujesz.

Możliwe trudności: Sprzeczne przemyślenia i uczucia. Nic nie będzie białe albo czarne, dla Ciebie wszystko będzie i dobre i złe na swój sposób. Żadne rozwiązanie nie będzie dość dobre i zadowalające.

Wynik: Trzeba nauczyć się brać (nie musi chodzić o sprawy materialne), przyjmować i poczuć wdzięczność, zamiast popadać w poczucie winy. Jeśli zaczniesz zawsze widzieć szklankę w połowie pustą, a nie w połowie pełną, to zacznie Ci się materializować każda negatywna myśl i trudno będzie ruszyć z miejsca.

KOZIOROŻEC

Marzenie, cel: Rodzina, spokój, tradycja, ale też i zwiększenie zasobów wszystkiego, co wartościowe dla całej rodziny. Nawet jeśli wydaje Ci się, że wykorzystano wszelkie dostępne możliwości i wypróbowano je, aby zbudować stabilne ramy dające poczucie bezpieczeństwa, Wy będziecie chcieli znaleźć nowe rozwiązania i możliwości. Uczynić możliwym niemożliwe.

Klucz do sukcesu: Pomysł. Znajdziesz go pod przykrywką wszystkich okoliczności zdawałoby się niesprzyjających. W swoim umyśle znajdziesz odpowiedź. Każdą przeszkodę można ominąć jakimś sposobem.

Możliwe trudności: Początki mogą być niepomyślne, jeśli coś rozpoczniesz nowego. Niektórym z Was może brakować zapału i zaangażowania w cele.

Wynik: Zanim podejmiesz decyzję, przeanalizujesz każdy pomysł wielokrotnie, a jeśli potrzebujesz do tego osób pomocnych, kompetentnych w jakiejś dziedzinie, to na pewno skontaktujesz się z kimś takim.

WODNIK

Marzenie, cel: Wasze cele będą ukierunkowane na samych siebie w pewnym sensie, czyli życzylibyście sobie w pierwszej kolejności dużo energii i zdecydowania by realizować swoje plany, które macie na myśli. Może uważacie, że marnujecie na coś energię lub rozpraszacie się na nieistotne kwestie i zechcecie się zmobilizować by to zmienić.

Klucz do sukcesu: Pilnujcie swojej własności, bo u niektórych z Was może się zdarzyć, że ktoś chętnie odebrałby Wam coś materialnego i nie chodzi o kradzież w dosłownym rozumieniu. Może ktoś Wam zazdrościć czegoś, co posiadacie. To działanie i praca przyniesie Wam sukces. Obierz więc cel i go systematycznie i skutecznie realizuj. Samodyscyplina i pilnowanie obowiązków i zobowiązań sprawi, że osiągniecie to, co zaplanujecie.

Możliwe trudności: Odsuńcie negatywne przemyślenia lub osoby zawsze z czegoś niezadowolone, bo będą Was zarażać pesymizmem.

Wynik: Tu macie karty pracy, zaangażowania, zapału, energii i pomysłowości. Będziecie budować to, na czym Wam zależy i otworzycie się na nowe możliwości. Nie utkniecie w schemacie, bo ciągle będzie pojawiać się coś, co Was zaciekawi i stanie się nowym wyzwaniem.

RYBY

Marzenie, cel: Możecie mieć pomysł na zarabianie, założenie własnej firmy lub chcielibyście zatrudnić się w nowej firmie. Z kart wynika, że niektórzy z Was mogą mieć niesprecyzowane marzenie albo nie wiecie, jak się za nie zabrać. Może trzeba będzie zasięgnąć informacji, żeby bardziej urealnić określony plan.

Klucz do sukcesu: Jeśli wydaje Wam się, że to niewłaściwy moment by coś zacząć, to jesteście w błędzie według kart. Nawet jeśli uważacie, że to najgorszy moment, by coś zacząć nowego, to karty wskazują, że właśnie teraz jesteście o krok od spełnienia. Można powiedzieć, że depczecie sukcesowi „po piętach”. Nie rezygnuj. Spróbuj.

Możliwe trudności: Przemyśl pierwszy krok w kierunku realizacji swego planu, bo jeśli popełnisz błąd na starcie, będziesz mieć skłonność do rezygnacji. Może się zdarzyć, że coś się nie uda, bo w ogóle nie spróbowałaś/eś.

Wynik: Wynik zależy od Ciebie. Różnie może on wyglądać u osób spod Waszego znaku w zależności od decyzji, jakie podejmiecie. Powodzenia!: )


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Miranda
Miranda
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Miranda, odwiedzin: 1929
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.