Pomocnik
Sugestia

1405 Vera 2020-05-11 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 11.05 - 17.05.20

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny

Sprawdź swój biznes i kwestie zawodowe... Co przyniesie kolejny tydzień?


11 maj - poniedziałek

Trudna aura dnia. Kwadratura Merkurego do Marsa przyniesie mnóstwo problemów, spowodowanych nerwowością i pośpiechem w działaniu. Wszyscy będą niecierpliwi i drobiazgowi, chętni do sprzeczek i kłótni. W pracy łatwo o nieporozumienia, czy zaburzenia rytmu pracy. Wzrasta prawdopodobieństwo wypadków i chorób infekcyjnych.

Dodatkowo Saturn wchodzi dziś na 4 miesiące w Retrogradację, dążąc do znaku Saturna, co może zapoczątkować w tym okresie wzmożenie sankcji administracyjnych, ostrość poglądów, zmuszenie do zmierzenia się z demonami z przeszłości. Retrogradacja Saturna pod żadnym pozorem nie powinna być czasem, kiedy podpisujemy nowe umowy, bierzemy kredyty, kupujemy nieruchomości, przeprowadzamy się czy bierzemy ślub.
 

12 maj - wtorek

Bardzo duża ilość zjawisk kosmicznych zmusi nas do działania z ambicją i werwą. Dzień będzie męczący, trudny, nieprzyjemny, pełen wyzwań. Czeka nas ogrom pracy, jednakże uda się załatwić większość spraw pozytywnie. Dodatkowo przejście Księżyca w znak Wodnika wyzwoli w nas pragnienie dokonania przewrotu w nawykowych działaniach. Pociągać będzie nas to co nowe i oryginalne. Możemy liczyć na ciekawe spotkania, niespodzianki, spełnią się plany i przepowiednie.
 

13 maj - środa

Łagodna aura dnia spowodowana wejściem Marsa w znak Ryb spowoduje wyciszenie energii, spadek tempa, pozory działań, chaos, bałagan i zamieszanie. Nic nie będzie tym co jest w istocie. Mogą wyjść na jaw skrywane zamiary i niegodziwe uczynki. Może dojść do oszustw, zawiści, przejawów wrogości, brutalności czy działań prowokacyjnych..

W dniu dzisiejszym rozpoczyna się również Retrogradacja Wenus czyli przywracanie przeszłości i wszystkich otwartych dawnych doświadczeń, związanych z uczuciami i finansami. Mogą odezwać się w nas pragnienia niezrealizowanych związków czy dawnych miłości.

 

14 maj - czwartek

Kolejna Retrogradacja, tym razem Jowisza, może osłabić naszą wiarę, pasję i optymizm w dążeniu do celu. Na Niebie obecne są 4 Retrogradacje - Wenus, Jowisza, Saturna i Plutona. To bardzo silna, negatywna energia ! Obniża aspiracje, spowalnia, utrudnia, utrzymuje w starych przyzwyczajeniach i schematach. Na szczęście aspekty dnia są wzmocnione przez trygon Księżyca do Wenus, który, mimo kłopotów, przyniesie poprawę nastroju i miłe relacje międzyludzkie.

 

15 maj - piątek

Pozytywna aura dnia spowodowana wieloma dobroczynnymi aspektami planet oraz przejściem Księżyca do znaku Ryb. Nasili się wrażliwość, wystąpi potrzeba troski, uwagi, zrozumienia czy współczucia. Dzięki trygonowi Słońca z Plutonem uda się efektywnie i sprawnie załatwić wszystkie zaplanowane zawodowe obowiązki. Dobrą kondycję fizyczną i samopoczucie zapewni Księżyc w koniunkcji z Marsem.

 

16 maj - sobota

Sobota zapowiada się łagodnie, nostalgicznie a nawet romantycznie. Koniunkcja Księżyca z Neptunem oraz kwadratura Księżyca do Wenus może przynieść złudzenia i odrealnić obraz rzeczywistości. Wydawać nam się może, że wszyscy są mili zaś problemy mało znaczące. Może pojawić się odczucie niezrozumiałej tęsknoty za czymś wzniosłym, można szukać pociechy w używkach. Wzrośnie ilość pomyłek, kradzieży, braku koncentracji. Można stać się łatwą zdobyczą krętaczy i oszustów. Uważajmy na przypadkowe osoby.

 

17 maj - niedziela

Pozytywna i energetyczna aura dnia. Sekstyle Księżyca do Plutona, Słońca, Jowisza i Saturna, a także trygon Słońca do Jowisza oraz przejście Księżyca w znak Barana zapowiadają duże możliwości psychofizyczne - przypływ sił witalnych, chęć do działania, uprawiania sportu, jazdy na rowerze, prac w ogrodzie czy spacery w parkach. Udadzą się spotkania rodzinne czy zabawy z dziećmi.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1405
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.