Pomocnik
Sugestia

2277 Mentalistka Czandra 2020-05-05 0

Horoskop uczucia, miłość od 01.05 do 14.05.20

Tarot Horoskop Karty Anielskie
Dziedziny: Uczucia Praca Finanse
0048224 452 491 POLSKA I ZAGRANICA 2.50 zł brutto
708 688 021 POLSKA 4.26 zł brutto
teraz niedostępny

Sprawdź co Cię czeka do połowy maja w uczuciach i miłości...


Baran: W stałych związkach mogą pojawić sie nieporozumienia, sytuacje nerwowe, poczucie bycia w pułapce. Dla samotnych Baranów czas nie będzie sprzyjał nowym znajomością.

Byk:  Nowe relacje partnerskie jak i przyjacielskie dobrze rokujące na przyszłość. Dokonywanie dobrych wyborów. W związkach stabilizacja i harmonia.

Bliźnięta: Szansa na poprawę sytuacji emocjonalnej. Nowe możliwości i warunki dla samotnych. W związkach rozmowy i naprawa  relacji. Bliźnięta, spodziewajcie sie dobrych wiadomości.

Rak: Samotne Raki, nie będzie to czas na relacje które rokuje na przyszłość. Te dni cechuje ulotność i tymczasowość. Raki w związkach mogą sie czuć nie docenianie a nawet pomijane.

Lew: Nowe znajomości lecz ulotne, krótkotrwałe jednak możliwy romans. Jeśli czekamy na stabilną relacje musicie uzbroić sie jeszcze w cierpliwość. W związkach podejmowanie kluczowych decyzji.

Panna:  Uwaga na nowe znajomości, ktoś kogo poznaliście nie dawno nie koniecznie ma szczere zamiary! W związkach bez zmian, może wkraść sie rutyna a nawet nuda, warto wnieść troszkę energii.

Waga: Po okresie wstrzymania, oczekiwania pojawi sie ten/ta na którą czuliście, nowa wiadomość od wielbiciela. W związkach koniec nudy! Ruch, poprawa sytuacji a nawet romantyczny wyjazd.

Skorpion: Ulotność i przelotne znajomości to coś co może Was spotkać. Po mimo tego, iż bardzo będziecie sie strać nie przyniesie to oczekiwanych rezultatów. Może czasami lepiej odpuścić, przeczekać…

Strzelec: Po okresie samotności, czeka Was miła niespodzianka. Los sie odwróci a Wasze życie zawita szczęście. Być może warto rozejrzeć sie wokół siebie bo miłość stoi obok a Wy jej niezauważanie. W związkach poprawa i rozkwit. 

Koziorożec: W związkach koziorożce mogą czuć sie samotnie, czasami potrzeba jest izolacji by zerwać z rutyną a wnieść energie! Dla samotnych ten okres nie będzie sprzyjał nowym znajomością jednak czasami warto poczekać!

Wodnik: Czas odkryć wszystkie tajemnice i wyjaśnić niedomowienia by uniknąć niepewności. Samotne wodniki, troszkę cierpliwości, sytuacja sie zmieni dla Was po 14 maja.

Ryby:  Nie będzie to czas sprzyjający nowym znajomością. Ktoś niedawno poznany może mieć wobec Was złe zamiary. Uwaga na oszustów! W związkach nerwowe sytuacje, wskazany spokój, przeczekanie by nie działać pod wpływem emocji.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Mentalistka Czandra
Mentalistka Czandra
708 688 021 POLSKA 4.26 zł brutto
autor: Mentalistka Czandra, odwiedzin: 2277
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.