Pomocnik
Sugestia

1733 Mentalistka Czandra 2020-05-05 0

Horoskop praca, finanse, biznes od 01.05 do 14.05.20

Tarot Horoskop Karty Anielskie
Dziedziny: Uczucia Praca Finanse
0048224 452 491 POLSKA I ZAGRANICA 2.50 zł brutto
708 688 021 POLSKA 4.26 zł brutto
teraz niedostępny

Sprawdź co się zmieni do połowy maja w Twoim życiu zawodowym oraz finansach...


Baran: Pierwszy tydzień maja zapowiada sie optymistyczny, możliwy przypływ finansów. Jednak juz kolejny zapowiada kolejne przerwy wstrzymania czy przeczekania. To nie będzie również korzystny okres do wszelkiego rodzaju inwestycji.

Byk:  Okres wróży pomyślność uwarunkowana podejmowaniem dobrych decyzji. Rada dla Byków by nie działać pochopnie. Dobry czas na rozwój, czy zmiany. Byki poszukujące pracy macie zielone światło.

Bliźnięta: Dobre decyzje rokujące przypływem gotówki. Bliźnięta wpadną w wir odrabiania strat. Jednak pamiętajcie by nie działać pochopnie. Okres sprzyja firmą. Inwestycją które mają szanse na dobry zwrot.

Rak:  Podejmiecie mądre decyzje! Przed Wami sprawy urzędowe, podpisywanie stałych umów i pomoc przyjaciela okupione sukcesem! Dobry czas na realizacje własnych pomysłów czy prace na własny rachunek.

Lew: Nagle nieoczekiwane wydatki. Nie korzystny czas na zmiany czy inwestycje.Uwaga na podpisywanie dokumentów dotyczących zobowiązania finansowych ponieważ możemy mieć problem ze spłatami. Pomoc przyjaciela będzie nieoceniona. 

Panna: Uwaga na złe inwestycje czy nieoczekiwane wydatki. Przerwa, przeczekanie to będzie cechowało najbliższe dni. Po 10 maja poprawa i umacnianie swojej pozycji zawodowej jak i finansowej. 

Waga:  Na horyzoncie możliwości poprawy jednak nie dajmy sie zwieść szybkim zarobkiem czy zwrotem inwestycji. Warto dobrze przemyśleć każdy ruch a poprawa będzie w zabiegu możliwości. 

Skorpion: Zbliża sie dobry czas, nowe perspektywy finansowe a nawet możliwości pracy za granicą. Dobra praca zespołowa sie opłaci. Dla firm będzie okres odrabiania strat jednak z wydatkami jeszcze należy ograniczać. 

Strzelec: Strzelce bądźcie ostrożne w podpisywaniu dokumentów dotyczących pracy czy zobowiązań finansowych, nie będzie to czas na zaciągania pożyczek, zmian zawodowych i inwestycji. Warto przeczekać by nie ponieść strat!

Koziorożec: Pośpiech będzie złym doradcą, koziorożce uzbrójcie sie jeszcze w odrobinę cierpliwości a wyjdzie to Wam zdecydowanie na dobre. Najbliższy czas niesie za sobą ryzyko i zagrożenia finansowe pod wpływem podejmowania szybkich decyzji. Poprawa na horyzoncie po 14 maja.

Wodnik: Poprawa finansów, działania na polu zawodowym. Dni dobrych decyzji jednak do 14 maja bez wymiernych rezultatów. Dobry czas na ruszenie do przodu i po mailu realizacje zamierzeń. Niezbędna będzie dyplomacja przy załatwianiu spraw urzędowych.

Ryby: Do 14 maja  uwaga na inwestycje. Możliwa praca dodatkowa na krotki okres czasu. Warto przemyśleć wszystkie wydatki, zakupy. Dla Ryb może być to okres cechujący rozumność. Nie korzystny czas na zmiany! 


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Mentalistka Czandra
Mentalistka Czandra
708 688 021 POLSKA 4.26 zł brutto
autor: Mentalistka Czandra, odwiedzin: 1733
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.