Pomocnik
Sugestia

1092 Vera 2020-05-04 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 04.05 - 10.05.20

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź co zmieni się w Twoim biznesie oraz życiu zawodowym w tym tygodniu...


4 maj - poniedziałek

Bardzo miły dzień. Poranne przejście Księżyca do znaku Wagi przyniesie dobry klimat i kontynuację świątecznego nastroju. Wzrośnie wrażliwość na piękno, pojawi się gotowość do partnerstwa i dyplomatycznych rozmów. Koniunkcja Merkurego ze Słońcem wzmocni nas intelektualnie i pozwoli zdać wszystkie egzaminy, testy czy zalegalizować i podpisać umowy. To dzień piękna, harmonii i zdrowia.

 

5 maj - wtorek

Kolejny miły dzień a to za sprawą jedynego w tym dniu aspektu trygonu Księżyca z Wenus. Aspekt ten wniesie w aurę dnia przyjemność, zmysłową rozkosz i komfort życia. Uda się rozwiązać napięte problemy zawodowe i załagodzić konflikty drogą pokojową.

 

6 maj - środa

Całkowita zmiana energii dnia. Przejście Księżyca do znaku Skorpiona oraz trudne aspekty Księżyca z Plutonem, Jowiszem, Saturnem i Uranem wprowadzą bardzo złą energię, napięcie emocjonalne, zły nastrój, niepokój wewnętrzny, bezpodstawną agresję, irracjonalne leki, brak poczucia bezpieczeństwa. Wygra ten kto jest bardziej opanowany. Mogą pojawić się sprawy wymagające natychmiastowej interwencji i wywołujące silny stres.

Należy wystrzegać się urazów, nieszczęśliwych wypadków, katastrof, awarii, kradzieży, pożaru, wybuchów. Choroby przewlekłe mogą się zaostrzać.
 

7 maj - czwartek

Trudna aura dnia. Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona wprowadzi wątpliwości, nieufność, podejrzliwość. Pojawić się może agresja, zazdrość, nadwrażliwość emocjonalna, kłótnie. Zły dzień na rozpoczynanie nowych obowiązków, pożyczki, procesy i sprawy związane z ubezpieczeniami czy ulgami socjalnymi oraz podróże.
 

8 maj - piątek

Poprawa nastroju z powodu przejścia Księżyca w znak Strzelca oraz korzystnych aspektów Księżyca do Jowisza, Saturna i Plutona. Dobry dzień na aktywne działanie. Wzrasta energia, poprawia się intuicja, budzi się głęboka pamięć i pierwotne zdolności uzdrowicielskie. Wzmacnia się optymizm, pojawia skłonność do ryzyka, demonstrowanie odwagi. Wzrasta potrzeba zajmowania się sportem czy pracą fizyczną. Nasila poczucie sprawiedliwości. Dobry czas na rozpoczynanie nowych spraw, podejmowanie lub zmianę pracy, nabór personelu, na zwracanie się do państwowych i społecznych instancji.

 

9 maj - sobota

Zróżnicowana aura dnia. Trygon Merkurego z Plutonem wzmocni energetykę, pojawi się szczególna przenikliwość, świadomość współuczestniczenia w istotnych wydarzeniach, myśli o sensie bytu i marności życia. W tym czasie wszyscy dążyć będą do zmian, rozumieć ich konieczność, chętniej zaryzykują, nie chcąc przegapić szansy.

Mimo weekendu dobra pora na działalność biznesową i umysłową,przedsiębiorczość, pracę naukową i wynalazczą, badania i kontrole, kontakty z wpływowymi ludźmi, pertraktacje.

 

10 maj - niedziela

Przejście Księżyca do znaku Koziorożca wieszczy obniżony nastrój emocjonalny. Wzrasta poczucie honoru, obowiązku, odpowiedzialności i samodyscypliny. Nasila się dążenie do rzeczowości, lakoniczności, wiarygodności i porządku. Pojawić się mogą przeszkody w formie ograniczających przepisów i instrukcji. Na szczęście trygon Merkurego do Jowisza poprawi nastrój i wniesie optymistyczne plany, gotowość do nowych relacji, kontaktów, wzajemne wspieranie się.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1092
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.