Pomocnik
Sugestia

1222 Vera 2020-04-30 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 01.05 - 05.05.20

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Maj

Nie obiecuję ci wiele,

Bo tyle co prawie nic…

Najwyżej wiosenną zieleń…

I słońce w pogodne dni…

Urywek wiersza Bolesława Leśmiana oddaje charakter majowej sytuacji na Niebie. Słońce przez większość miesiąca rezyduje w znaku Byka, wnosząc lekkie wyciszenie i skupienie na realiach, a także odpowiedzialny stosunek do posiadania i finansów.


Wprawdzie kończą się marcowo-kwietniowe silne wpływy Saturna, symbolizującego choroby, cierpienie, ograniczenia, ciężary, hamowanie, opóźnienia, trudności w przemieszczaniu, przymus podporządkowania się władzy, represje ale nie oznacza to, że problemy całej ludzkości zakończą się. Należy liczyć się z wieloma trudnościami, nieprzewidywalnymi zachowaniami, chaosem a nawet kataklizmami żywiołowymi.

W maju Saturn przechodzić będzie przez znak Wodnika, wnosząc większą dozę swobody i wolności oraz kreśląc perspektywy rozwoju na przyszłość. Trudna sytuacja ekonomiczna zacznie wymuszać reformy, zmieni się specyfika zarządzania finansami, istotna będzie innowacyjność i kreatywność, inne będą narzędzia i metody, ludzie staną się bardziej wytrwali, cierpliwi i konsekwentni. Zmieniać się będą wartości społeczne i solidaryzm gospodarczy. Jest szansa na pojawienie się nowych technologii, leków, metodycznych rozwiązań.

Maj przyniesie nadzieję....

 

1 maj - piątek, Święto Pracy

Księżyc w znaku Lwa nasili u ludzi aktywność, optymizm, wrażliwość na oznaki uwagi i komplementy. Wszyscy będą skłonni ubarwiać rzeczywistość, widzieć świat w różowym kolorze, pojawi się wielka chęć do przyjemności, świętowania i rozrywek. Wyraźnie odczujemy wolność i radość z życia. Dodatkowo koniunkcja Merkurego z Uranem wzmocni siłę naszego intelektu i skłoni nas do lektury, rozwiązywania krzyżówek czy gier intelektualnych.

 

2 maj - sobota, Święto Flagi

Przejście Księżyca do znaku Panny przypomni wszystkim o potrzebie porządkowania świata wokół nas. Dodatkowo trygon Księżyca do Urana wniesie element niespodzianki, uaktywni marzenia, wprowadzi w czyn plany. Pojawi się chęć wyjścia poza ramy zwyczajowego kręgu wydarzeń. Bardzo dobry dzień dla pracowników nauki. Rozwiązania problemów przyjdą w sposób naturalny i lekki.

 

3 maj - niedziela, Święto Konstytucji

Trudna aura dnia. Trygon Księżyca do Merkurego oraz Księżyca do Słońca spowodują większą potrzebę kontaktów, rozmów telefonicznych i spotkań poprzez social-media. Możemy otrzymać dobrą wiadomość, na którą czekaliśmy od dłuższego czasu, cenną radę czy sympatyczną, rodzinną fotografię. To korzystny czas na intelektualne zajęcia z dziećmi czy wyjście na spacer.

Niestety wieczorem nieharmonijne aspekty Księżyca z Wenus i Neptunem pogorszą nastrój, szczególnie w relacjach i związkach.
 

4 maj - poniedziałek

Bardzo miły dzień. Poranne przejście Księżyca do znaku Wagi przyniesie dobry klimat i kontynuację świątecznego nastroju. Wzrośnie wrażliwość na piękno, pojawi się gotowość do partnerstwa i dyplomatycznych rozmów. Koniunkcja Merkurego ze Słońcem wzmocni nas intelektualnie i pozwoli zdać wszystkie egzaminy, testy czy zalegalizować i podpisać umowy. To dzień piękna, harmonii i zdrowia.

 

5 maj - wtorek

Kolejny miły dzień a to za sprawą jedynego w tym dniu aspektu trygonu Księżyca z Wenus. Aspekt ten wniesie w aurę dnia przyjemność, zmysłową rozkosz i komfort życia. Uda się rozwiązać napięte problemy zawodowe i załagodzić konflikty drogą pokojową.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1222
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.