Pomocnik
Sugestia

920 Vera 2020-04-27 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 27.04 - 30.04.20

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny

Co się jeszcze wydarzy w biznesie i życiu zawodowym w kwietniu...


27 kwiecień – poniedziałek

Wejście Księżyca w znak Raka oraz Merkurego w znak Byka przyniosą rodzinną aurę. Zapalczywość i impulsywność zastąpione zostaną przez opanowanie i rozsądek. Pracownicy przy tym tranzycie stają się wolniejsi ale bardziej uważni i cierpliwi, dzięki czemu popełniają mniej błędów. Dobra pora na zestawienia raportów, prace biurowe, pisanie sprawozdań., tworzenie planów finansowych.

 

28 kwiecień – wtorek

Męczący, nieharmonijny dzień. Kwadratura Merkurego z Saturnem wniesie w aurę dnia przemęczenie umysłu, słabą efektywność, zły styl komunikowania się. Sytuację poprawią trochę dwa aspekty księżycowe – sekstyl Księżyca do Słońca i Urana. Przyniosą one dobry nastrój, poprawę stanu psychicznego, entuzjazm. Ludzie staną się bardziej przyjaźni, życzliwi, postarają się rozwiązywać wszystkie sprawy pokojowo. Z powodzeniem załatwiane też będą problemy dotyczące domu,czy problemów społecznych. Łatwo nawiązywane będą kontakty z publicznością.

 

29 kwiecień – środa

Zróżnicowana aura dnia choć dzień naznaczony wysoką energetyką. Opozycja Księżyca do Plutona oraz Jowisza wywołają zły nastrój, niepokój wewnętrzny, irracjonalne lęki czy bezpodstawną agresję. Trudno będzie działać konstruktywnie czy podejmować rozsądne decyzje. Wygra ten, kto będzie bardziej opanowany. Trygon Księżyca do Neptuna nie wspomoże naszej psychiki. To podstępny aspekt, który wywołuje nierealny obraz rzeczywistości.

 

30 kwiecień – czwartek

Bardzo duża ilość tranzytujących planet i ich kumulacja w znaku Lwa wprowadzi wiele trudności w komunikowaniu się. Opozycja Księżyca do Saturna i kwadratury Księżyca do Słońca, Merkurego i Urana wprowadzą duży chaos. Będziemy niecierpliwi, nerwowi, wybuchowi. Praca będzie się posuwać bardzo powoli, mogą wystąpić przestoje czy opóźnienia. Dokumenty, klucze czy inne przedmioty gubią się, brak ludzi do pracy, maszyny odmawiają posłuszeństwa. Możliwe konflikty z sąsiadami, współpracownikami, dziećmi, krewnymi. Groźba niepotrzebnych wydatków. Wzrasta ryzyko chorób przeziębieniowych i wirusowych. Zachowajmy rozwagę.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 920
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.