Pomocnik
Sugestia

6498 Lena Tall 2009-12-14 53

Kilka wskazówek u progu Nowego Roku

Tarot Karty Cygańskie Wahadełko
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
0048224 452 459 POLSKA I ZAGRANICA 4.00 zł brutto
teraz niedostępny

1) Sprzątanie należy zakończyć najpóźniej przed Sylwestrem, w przeciwnym razie skazujecie się sami na codzienne zamiatanie przez kolejne 365 dni. Jeśli posprzątacie 1 stycznia - wymieciecie szczęście z domu całkowicie.
Dawne porzekadło mówi, że jeśli nie chcesz sprzątać przez cały rok, w odpowiednim momencie odłóż miotłę.

 

2) Nie zostawiajmy brudnych rzeczy do uprania w nowym roku, kosz na brudy (pralka też) musi być pusty.

 

3) Lodówka nie może być w sylwestrową noc pusta. Jeśli nawet planujemy wyjazd na kilka dni, powinniśmy pozostawić kawałek pieczywa, kilka jajek i wodę. Ich obecność zapewni nam dostatek przez cały rok.

 

4) Przed Nowym Rokiem należałoby zwrócić wszystkie długi (niektóre regiony kraju mówią, że trzeba to zrobić przed Bożym Narodzeniem).
Jeśli nie mamy całej sumy, oddajemy symboliczną złotówkę.

 

5) Jeśli mamy rodzinną skarbonkę, należy wrzucić do niej kilka monet. Przez noc sylwestrową będą się rozmnażać.

 

6) Najpóźniej 21 grudnia musimy przeprowadzić ze sobą zasadniczą rozmowę po to, by rozliczyć kończący się rok i nie wnosić starych problemów w nowy.
Następnie wypisujemy na kartce to, co załatwione i to, co do załatwienia, a potem palimy tę kartkę w ogniu świecy.
Wprawdzie nie uwolnimy się od tych spraw skutecznie, ale świadomość, że coś poukładaliśmy – pozwoli nam spokojniej wejść w nowy rok.

 

7) Jeśli zostajemy na Sylwestra w domu, tuż przed północą otwieramy wszystkie okna. Stary Rok musi wyjść powoli z naszego domu czy mieszkania.

 

8) Jeśli zegar stanął, nie nakręcajmy go przed 1 stycznia.

 

9) W nowym roku pierwszym gościem powinien być mężczyzna, bo wniesie on do naszego domu szczęście.

 

10) Bąbelki w szampanie są bardzo ważne i mają kolosalny wpływ na cały rok. Jeśli szaleją w kieliszku – gwarantują rok pełen zmian i emocji. Jeśli zaś są mało dynamiczne – zwiastują spokój, wręcz stagnację.

 

11) Pamiętajcie też, że korek od pierwszego otwartego szampana czy wina należy przechować do następnego Sylwestra. To przynosi szczęście.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Lena Tall
Lena Tall
autor: Lena Tall, odwiedzin: 6498
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.