Heart_2
Wyszukaj Eksperta
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-01-22
na żywo godz. 21:00

1221 Maria 2020-04-09 0

Koronawirus – i co dalej? Część II

Maria
POLSKI 
Tarot
Uczucia, Praca, Wsparcie duchowe
0048223 285 116 POLSKA I ZAGRANICA 3.95 zł brutto
708 688 010 POLSKA 4.26 zł brutto
teraz niedostępny

Kilka dni wcześniej napisałam, co nas czeka w tym roku po wybuchu epidemii spowodowanej Koronawirusem. I tu należy podkreślić, że każda konsekwencja ma przyczynę. To jest jak efekt Domina. Rozkładając karty Tarota, trzeba pamiętać, że Tarot pokazuje nie tylko to co może nastąpić, ale to co jest w danej chwili, niedaleką przeszłość i problem.


I te wszystkie sytuacje składające się na całość, dają nam odpowiedź na zadane pytanie.

Do danego rozkładu użyłam 11-stu kart. 6 kart wskazywało odpowiedź na zadane pytanie, a 5 kart dało mi odpowiedź co było przyczyną wybuchu epidemii. Jest to problem złożony, ale daje pełen obraz tychże przyczyn. I te 5 kart czytanych pionowo, poziomo i po ukośnej, daje nam pełną odpowiedź.Wiedza na temat skąd mamy koronawirusa nie powinna być nikomu obca, Tarot potwierdził ją tylko.

Przyczyna tkwi w nas samych. Dążenie do wzbogacania się i związany z tym egoizm, samolubność. Więcej i więcej. Stawianie na rozwój technologii, nowoczesność, zbrojenia nuklearne i biologiczne Parcie cały czas do przodu, ujmując w skrócie – ja muszę to mieć, ja muszę to osiągnąć, ja muszę – i tak dalej.

W związku z tym ( czytając dalej karty) mamy poczucie bycia zwyciężcami, poczucie panowania nad wszystkim, poczucie takiej, ,władzy nad światem". Na te dwie karty, trzecia karta daje nam odpowiedź – dzięki komu to mamy? Dzięki naszej matce ziemi, którą bardzo mocno eksploatujemy, a nie dajemy nic pozytywnego w zamian.To co mamy, mamy dzięki jej zasobom. Oddajemy jej jedynie zanieczyszczenia i brudy, produkty uboczne naszego życia i to produkty wszelkiej maści – chemia, smród, ścieki, gnijące wysypiska śmieci, odpady bakteryjne, odpady zainfekowane, odpady nuklearne. Można tak wymieniać i wymieniać. Żyjemy na jednym wielkim śmietnisku. I tu pojawia się następna karta, karta Sprwiedliwość. Jak sama nazwa tej karty wskazuje – w końcu musi nadejść sprawiedliwość. W tym przypadku sami sobie wymierzamy tę sprawiedliwość.

Bo nie mając już nikogo nad nami, tylko jedynie Boga, doprowadzamy do sytuacji w której musimy ponieść konsekwencje za nasze postępowanie, za brak szacunku do natury i tego co ona nam daje.. I to się tyczy wszystkich, nie pojedyńczego człowieka. Jest to problem globalny tak jak globalna jest epidemia.

I mamy jeszcze jedną kartę, która mówi nam, że będziemy dążyć (co w końcu robimy) do opanowania choroby. Wyhamujemy, ale mimo doświadczenia, jak zwykle będą podzielone zdania. Różne podejścia, różne i nierówne działania, co widać już obecnie. Ta sytuacja będzie jeszcze trwać.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Maria
Maria
708 688 010 POLSKA 4.26 zł brutto
autor: Maria, odwiedzin: 1221
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.