Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

3197 Kumczo 2020-04-07 0

Wibracje numerologiczne dla różowej pełni księżyca

Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 456 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz dostępny

Pełnia Różowego Księżyca wypada 8 kwietnia, to pierwsza wiosenna pełnia 2020 r.
Jak wiadomo Święta wielkanocne są ruchome i właśnie są wyznaczone na pierwszą niedzielę po pierwszej wiosennej pełni Księżyca. Tak zdecydowano w 325 roku podczas soboru nicejskiego.
A dlaczego pełnia różowego Księżyca? Jak podają źródła Indianie z północy nazwali tak pełnię kwietniową od wcześnie zakwitających dzikich kwiatów na różowo.
Co ta Pełnia przyniesie poszczególnym wibracjom numerologicznym?


Dla wibracji 1
Jedynki powinni odpuścić od siebie wszelkiego rodzaju zabawy, spotkania towarzyskie, zgromadzenia, uroczystości. To nie znaczy, że macie być smutni i nie cieszyć się i radować, ale to róbcie tylko w gronie najbliższych domowników. Jednak nie poddawajcie się, bo to co powinniście trzymać przy sobie jak najbliżej, to walka z przeciwnościami losu. Jesteście na dobrej pozycji i zdecydowanie będziecie realizować swoje potrzeby, nawet w przypadku oporu świata zewnętrznego. Waszym największym nabytkiem będzie działanie i poszukiwanie informacji, wiadomości, możliwości, które pozwolą na realizowania waszego przedsięwzięcia. Pomimo że świat zewnętrzny będzie na was wpływał emocjonalnie.
Starajcie się też dać innym światełko w tunelu, optymistyczne myślenie, że po każdej nocy nadchodzi dzień, po każdej burzy Słońce. Z Pełnią Księżyca u jedynek zacznie się spokój wewnętrzny, dojrzałość. Będziecie przyjaźnie nastawieni, wrażliwi i współczujący skrzywdzonym.
Lekcja dla jedynek: Należy odpowiedzialnie podchodzić do życia, obiektywnie ocenić sytuację i podporządkować się regułom i prawu, wyznaczając sobie zakres obowiązków.
 

Dla wibracji 2
Dwójki powinni odpuścić sobie wszelkiego rodzaju zaproszenia. Odwołać spotkania w większym gronie, odmówić zaproszenia pójścia na imprezy, kursy, szkolenia czy innego rodzaju zaproszenia do wzięcia udziału w jakiejś grze. W tym czasie obserwujcie, kontrolujcie przebieg wydarzeń, informacji, wiadomości. Będziecie śledzili to co dzieje się wokół was i w otoczeniu. Największym nabytkiem dwójek będzie w okresie Pełni Księżyca stabilizacja, czyli wszystko będzie niby ok, ale możecie mieć problem poradzenia sobie z własnymi uczuciami. Jakieś gorzkie doświadczenia, rozczarowania będziecie przezywali zamykając się we własnym świecie.
Otoczenie też nie będzie najlepiej wpływało na was. Wszelkie informacje spowodują jeszcze bardziej wyolbrzymianie wszystkiego, lęk i nieprzespane noce.
Jednak nie zaniedbujcie innych i zwykłych ludzkich odruchów, przywiązując wagę do wartości powierzchownych. Nie tylko sukces I bycie wielkim stanowi o wartości człowieka.
Lekcja dla dwójek: Nie bądźcie przewrażliwieni widząc wszędzie zagrożenia, podstęp i kłamstwa. Niszczycie w ten sposób siebie.
 

Dla wibracji 3
Trójki powinni odpuścić od siebie strach przed samotnością, izolacją i wycofaniem się z szeregu niepotrzebnych związków, aktywnością. Nie trzeba bać się samotności, bo może okazać się ona lecznicza przyczyniając się do przewartościowania dotychczasowego życia i wyobrażeń związanych z sukcesem, ambicją, uznaniem i dobrobytem materialnym. Uporządkujcie swoje miejsce w jakim żyjecie, pójdźcie za głosem powołania opierając się na zasadach, które sami ustalicie. Waszym największym nabytkiem obecnie jest spokój, okres wewnętrznej harmonii, życzliwość i wyrozumiałość. Możecie spełniać rolę przewodnika duchowego, działając w obronie innych, chorych, pokrzywdzonych.
Wiecie, albo zrozumiecie, że w świecie powinna być równowaga w dawaniu i braniu. Nie można tylko brać, albo tylko dawać, ale spodziewajcie się tego, że otrzymacie jakieś należności pieniężne.
Z fazą Pełni Księżyca będziecie silniejsi, pracując nad sobą, jak to mówią "co nas nie zabije, to nas wzmocni", pokonacie trudności.
Lekcja dla trójek: Plany legły w gruzach, to była tylko iluzja, która rozsypała się jak domek z kart, jednak z zaistniałej sytuacji możesz się dużo nauczyć.
 

Dla wibracji 4
Czwórki powinny uważać na brak równowagi emocjonalnej. Odsuńcie się od problemu i pozostawcie rzeczy ich własnemu biegowi. Odpuście od siebie gwałtowne i nieprzemyślane reakcje, brak tolerancji w stosunku do zachowań innych ludzi, brak zrozumienia i lekceważenia tradycji. Trzymajcie przy sobie jak najbliżej potrzebę wspierania innych, trzymania się razem, podawanie pomocnej dłoni.
Tak wy, jak i ktoś obok może być w potrzebie ze względu na zdarzenia, przez które możecie czuć się nieszczęśliwi. Waszym największym nabytkiem będzie świadomość, że nic nie ma na stałe. W jednej chwili wszystko co budowaliśmy, pracowaliśmy może nagle się złamać i posypać. To stan takiego kręcenia się wkoło tego samego. Świat na czwórki nie będzie wpływał pozytywnie. Będziecie przygnębieni, smutni, a nawet załamani, ale taki stan emocjonalny też nic nie da. Zdolność przetrwania niesie nadzieję na rozwiązanie. Czwórki są silne więc dajcie innym wsparcie i nadzieję, że ludzkość się odrodzi, że przyjdą zmiany, które przyniosą odrodzenie i przebudzenie do życia.
Z nową fazą Księżyca czwórki mogą brać na siebie zbyt dużo obowiązków, odpowiedzialności, pracy, co spowoduje wyczerpanie fizyczne i psychiczne i problemy z kręgosłupem i ogólnie stan zdrowia nie będzie najlepszy, mogą powrócić choroby niedoleczone, stany zapalne.
Lekcja dla czwórek: Możecie mieć samopoczucie jak w sidłach z których nie wiadomo jak wyjść. Przyznajcie się sami przed sobą z czym macie trudności i to jest pierwszy krok do zmiany. Oczyść swoje myśli, ciało, duszę, porozmawiaj z przyjacielem terapeutą. Uważajcie na straty finansowe.
 

Dla wibracji 5
Piątki powinny odpuścić od siebie pouczanie innych, to że wy wiecie wszystko najlepiej, że wszyscy powinni się wam podporządkować i wykazać posłuszeństwo. Brak tolerancji dla innych i lekceważenie tych, którzy mają inne poglądy, to nie jest dla was w tym czasie dobre. Odrzućcie swoje urazy, żale i zbytnią nadwrażliwość. Trzymajcie przy sobie cechę współczucia, przebaczenia, pojednania i porządku rodzinnego.
Waszym największym nabytkiem w tym czasie będzie cierpliwość i odkładanie spraw na później. Nie przyspieszać i nie ponaglać, gdyż to czas, gdzie wszelkiego rodzaju prace, działania będą posuwały się powoli i nieciekawie. Będziecie takimi obserwatorami świata i napływających informacji, które będą pełne podejrzeń, nieufności i nieporozumień. Dajcie innym życzliwość, przyjaźń, bądźcie dla siebie sympatyczni, zadbajcie o dobrą atmosferę i wewnętrzną mądrość.
To powinien być czas pełnego zaufania do siebie i swoich umiejętności. Będziecie planować przyszłość, a odwaga i pewność siebie to cechy pomagające w radzeniu sobie z przeciwnościami losu.
Lekcja dla piątek: Dzięki uporowi i wytrwałości możecie osiągnąć swój cel, pomimo, że ociężałość może ograniczać was w działaniach. Wszelkie operacje finansowe udadzą się, korzystny czas na przedsięwzięcia planując z rozwagą i rozsądkiem.
 

Dla wibracji 6
Szóstki podobnie jak piątki powinni w tym czasie odpuścić od siebie pouczanie innych, nietolerancję, poczucie wyższości, fałsz, obłuda. Głoszenie ekstremalnych poglądów i uważanie się za guru, nie przysporzy wam zaufania od innych. Trzymajcie przy sobie spokój, harmonię, życzliwość i wyrozumiałość.
Starajcie się łagodzić wszelkie konflikty, nieporozumienia i spory. Waszym największym nabytkiem będzie odnowienie znajomości, przyjaźni, wspomnień z czasów dzieciństwa i trzymanie się w grupie najbliższych, rodziny. Będziecie czuli się stabilnie, bezpiecznie z odpowiedzialnością podchodząc do życia.
Tak jakby przywdziejecie na siebie pancerz, nie dopuszczając strachu i pesymistycznych informacji.
Dajcie innym wsparcie duchowe i finansowe. Bądźcie opiekunami, przyjaciółmi i otwartymi ludźmi na wysłuchanie potrzebujących.
Z nową fazą Księżyca zacznie się dla szóstek propozycja wyjazdu lub przyjazdu do rodzinnych stron. To będzie punkt zwrotny w życiu, świadome i pewne podążanie wytyczoną przez siebie drogą. Uśmiech losu, splot przypadków, które da szóstkom osiągnięcie sukcesu.
Lekcja dla szóstek: Możliwa podróż, czy to w realu czy duchowa i odcięcie się od przeszłości. Wyjście na spotkanie nowego, ale uważajcie też na swój stan emocjonalny. Podejmijcie ryzyko zmiany.


Dla wibracji 7
Siódemki powinny odpuścić od siebie gonitwę za bogactwem, pieniądzem i dobrobytem. Bądźcie rozsądni i zrównoważeni w podejmowaniu decyzji. Wasz sukces wymaga samodzielności i pewnej ofiary z wyznaczeniem celów i określenia priorytetów. Wykorzystajcie siły nieświadomości, sny, fantazje, bo to da wam nowe możliwości i poznanie swoich potrzeb. Waszym największym nabytkiem jest rozpoczęcie nowego etapu w życiu i wzięcie odpowiedzialności za swoje życie. Sporo wyjazdów służbowych, dynamiczny okres.
Będziecie kierowali się swoim doświadczeniem, rozsądkiem, wiedzą. Do wszelkich wydarzeń ze strony świata zachowacie asertywność.
Dajcie innym i nauczcie dobrego przygotowania do zawodu, bądźcie ich dobrymi nauczycielami podkreślając swoje umiejętności, które wyćwiczyliście sobie przez życie.
Z przyjściem Pełni Księżyca siódemki odczują zastój. Niby życie będzie toczyło się normalnie, mimo to nie poczujecie w sobie motywacji do pracy i działania. Czas jakby się zatrzymał, praca nie daje spodziewanych efektów, pustka wewnętrzna.
Lekcja dla siódemek: Trzeba będzie odejść od jakiejś stabilnej sytuacji, od ludzi, przyjaciół, czy spraw.
O przyszłości jeszcze trudno będzie wyrokować, ale to czas na zmiany i na coś co was bardzo kusi.
 

Dla wibracji 8
Ósemki powinny odpuścić od siebie wszelkiego rodzaju konflikty, nieporozumienia, nieszczerość, zawiłość w postępowaniu. Nie wywołujcie burzy w szklance wody doprowadzając do kłótni, podejrzeń, nieufności.
Starajcie się utrzymać przy sobie harmonię, równowagę emocjonalną, uporządkujcie swoje życie i miejsce w którym żyjecie. Waszym największym nabytkiem będzie własne doświadczenie, asertywność i kierowanie się logiką, rozumem. Co nas nie zabije, to nas wzmocni, tak właśnie świat będzie na ósemki wpływał. Czyli pomimo trudnej sytuacji, wasza siła wewnętrzna i zewnętrzna jeszcze bardziej się wzmocni.
Dla innych dajcie nadzieję, że to wszystko tylko złudzenie, iluzja, która minie i rozsypie się jak domek z kart o czym wszyscy zapomną, pomimo tego, że żyją w lęku, strachu i niepewności.
Z nową fazą Księżyca ósemki podejmą jakieś decyzje, zechcą się usamodzielnić i wziąć odpowiedzialność za swoje życie. Niektórzy odejdą w dorosłe życie, a inni dokonają wyboru czy to w związkach czy w innych sprawach życiowych.
Lekcja dla ósemek: Pielęgnujcie swój optymizm i pogodny stosunek w relacjach z ludźmi. Ćwiczcie cierpliwość, żeby nie podjąć zbyt pochopnych decyzji. Nie rezygnujcie też ze swojej samodzielności i niezależności.
 

Dla wibracji 9
Dziewiątki odpuście od siebie skutki przeżytego wstrząsu jaki doznaliście. To co było nie wróci, a wy postarajcie się odbudować zaufanie i wiarę w dalsze życie. Może nie da się wszystkiego posklejać, ale ten czas zniewolenia i pustki z czasem minie i na miejsce niepowodzeń i trosk pokaże się światełko w tunelu. Zdolność przetrwania, to nadzieja na rozwiązanie problemów. Trzymajcie przy sobie spokój, harmonię, życzliwość i wyrozumiałość. Starajcie się łagodzić wszelkie konflikty, nieporozumienia i spory. Idea jaka pojawiła się w waszym umyśle kiedyś dojrzeje i ujrzy światło dzienne.
Świat będzie was pobudzał do działania, aktywności, a szczególnie ktoś bliski waszemu sercu zachęci do przeżywania życia impulsywnie i namiętnie.
Innych spróbujcie zachęcić do wykazania się cierpliwością, wytrwałością i pracowitością.
Dziewiątki skupią się głównie na pracy na własnym celu. Czeka was podróż w znaczeniu dosłownym lub podróż duchowa polegająca na świadomym wyborze drogi. Obudzi się w was tęsknota za tym co dalekie i nieznane.
Lekcja dla dziewiątek: Zatrzymaj się w swoim życiu i zrób miejsce na ciszę, uczucia, intuicję, medytację, modlitwę. Zaufaj swojej intuicji nawet jeśli jest to sprzeczne z logiką. Oczyść swoje myśli i umysł. Skorzystaj z porad niekonwencjonalnych doradców.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Kumczo
Kumczo
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Kumczo, odwiedzin: 3197
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.