Pomocnik
Sugestia

896 Vera 2020-03-30 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 30.03 - 31.03.20

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź co przyniesie Ci w biznesie końcówka marca...


30 marzec – poniedziałek

Sporo mieszanych tranzytów wywołanych kwadraturami Księżyca do Merkurego i Neptuna. Wszystko co robimy będzie stymulowane silnymi emocjami, które niosą wahanie i nerwowość. W pracy spotkać nas mogą nieprzyjemności i kłopoty z załatwieniem nawet łatwych spraw. Możliwe różnice zdań, intrygi, plotki, zgubienie czy kradzież dokumentów. Można zabłądzić, spóźnić się czy wręcz zapomnieć o umawianych sprawach.

 

31 marzec – wtorek

Księżyc wchodzi dziś na dwa dni do znaku Raka, wnosząc w ostatni dzień marca rodzinną atmosferę, uczucia macierzyńskie, radość z niesienia pomocy. Wyostrza się intuicja, przenikliwość i wyobraźnia. W tym dniu uda się rozwiązać najtrudniejsze zadania w urzędach, nasilą się możliwości pracy umysłowej a pamięć przypomni zapomniane i odłożone sprawy. Może zaznaczyć się niekorzystna koniunkcja Marsa z Saturnem, która jednakże powinna przełożyć się na wolę działania, determinację, stanowczość i odwagę.

 


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 896
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.