Pomocnik
Sugestia

1164 Perełka 2020-03-27 0

Prognoza weekendowa 28.03 - 29.03.20

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Dziedziny: Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.00 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz niedostępny

Wszystko co wydarzy się w nadchodzącym czasie będzie sprzyjać Waszemu rozwojowi, popchnie niektórych z Was do działania i wywoła korzystne zmiany w przyszłości. Mogą pojawić się opóźnienia, lub zaistnieć okoliczności, które część z Was zmuszą do zmiany planów. Pamiętajcie jednak, aby wszelkie zmiany wprowadzajcie w życie dopiero po uważnym przeanalizowaniu zaistniałej sytuacji. Aura tego weekendu wzmocni Wasze zaufanie do samych siebie. Znacząco spotęguje też siłę woli oraz chęć do pokonania kryzysu i usunięcia pojawiających się przeszkód. Niestety na płaszczyźnie relacji międzyludzkich mogą pojawić się konflikty i nieporozumienia. W relacjach toksycznych jedna ze stron może podjąć decyzję o uwolnieniu się od trudnego partnera. Zapomnijcie o przeszłości, uzbrójcie się w cierpliwość i nie podejmujcie nieprzemyślanych decyzji. Dopuście do siebie prawdę, że czasami możecie nie mieć wpływu na to co będzie się działo. Bez względu na wszystko nie poddawajcie się, nie trwajcie również w stanie bezsilności. Weźcie los w swoje ręce. Miejcie na uwadzę, że najważniejsze jest postawienie pierwszego kroku, a później należy być tylko konsekwentnym w działaniu. Otaczajcie się ludźmi życzliwymi, a na pewno otrzymacie od nich pomoc i wsparcie w trudnych chwilach. Z całego serca Życzę Wam Kochani samych trafnych decyzji oraz hartu ducha i odwagi w podejmowanych działaniach, a w przypadku, gdyby coś poszło nie po Waszej myśli... powodzenia.Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 1164
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.