Pomocnik
Sugestia
1964 Vera 2020-03-24 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 23.03 - 29.03.20

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny

Sprawdź co się będzie działo w tym tygodniu w biznesie i sprawach zawodowych...


23 marzec - poniedziałek

Dzień z urozmaiconą aurą dnia, na co wpływ ma wielość różnorodnych tranzytów Księżyca. Te mieszane aspekty wprowadzą sporo zamieszania. Z jednej strony będą dla nas źródłem mocy, pasji, odwagi i entuzjazmu z drugiej ograniczą chęć załatwienia wielu spraw, głównie z powodu złego samopoczucia, stresu i wątpliwości.

 

24 marzec - wtorek

Duży wpływ na aurę dnia będzie mieć Nów w znaku Barana czyli koniunkcja Świateł.

Każdy Nów jest inspirujący, wnosi chęć tworzenia ale i rozbudza walkę między pragnieniami a możliwościami, przynosząc chaos i zamieszanie. Szczególnie obecny, pierwszy Nów w znaku Barana, może być bardzo istotny, ponieważ oznacza eksplozję wiosennej energii, z której chcielibyśmy skorzystać, by skutecznie popchnąć życie do przodu!

W poważnym podejściu do tematu rozwoju osobistego dopomoże także dzisiejszy sekstyl Księżyca do Saturna, aktywując kontakty z osobami starszymi, którym można a nawet należy pomóc.

 

25 marzec - środa

Dzień bez aspektów kosmicznych. Możemy realizować każdy plan z dużą energią, którą uzyskamy od Księżyca i Słońca w znaku Barana.

 

26 marzec - czwartek

Aurę zdominują dziś bardzo niekorzystne, księżycowe aspekty. Kwadratury Księżyca z Jowiszem, Marsem, Saturnem i Plutonem wniosą zmęczenie, zniechęcenie, brak aktywności. Będziemy konfliktowi, podejrzliwi, mocno reagujący na wydarzenia. Duże prawdopodobieństwo nieszczęśliwych wypadków.

 

27 marzec - piątek

Dzień zapowiada się na pełen energii i witalności. Księżyc w koniunkcji z Uranem oraz w sekstylu z Merkurym może przynieść zyski dzięki intelektowi i pomysłowości. Możliwe biznesowe rozmowy. Dobry dzień na twórczość literacką, refleksje, czytanie poezji.

 

28 marzec - sobota

Sobota zapowiada się spokojnie. Korzystne księżycowe tranzyty wprowadzą nas w dobry nastrój, odprężenie. Dzięki sekstylowi Księżyca do Neptuna oraz trygonom do Jowisza, Wenus i Plutona uda nam się dokończyć niezrealizowane w tygodniu plany zawodowe a także odpocząć czy zająć się ćwiczeniami fizycznymi, chociażby w domu.

 

29 marzec - niedziela

Zmiana czasu z zimowego na letni.

Przyjazne aspekty Księżyca do Marsa i Saturna, oraz Wenus z Plutonem napełnią nas pogodą ducha i optymizmem a przejście Księżyca w znak Bliźniąt uruchomi chęć kontaktów i swobody. Wzrośnie potrzeba wymienienia się informacjami, ideami i myślami. Będziemy aktywni umysłowo, rozmowni, wzrośnie ilość kontaktów w social mediach.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1964
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.