74d6c10a60d658710f3eda1c2fc98f41
Pomocnik
Sugestia

1359 Perełka 2020-03-20 0

Prognoza weekendowa 21.03 - 22.03.20

Nowy-artykul
Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Dziedziny: Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.50 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
zajęty: prowadzi rozmowę

Odkryjecie w sobie niesamowitą siłę wewntrzną, która pomoże Wam usunąć ze swej drogi wszelkie przeszkody. Aura sprzyjać będzie osiąganiu emocjonalnej równowagi. W przypadku wystąpienia nieporozumień w partnerstwie, spróbujcie znaleźć “złoty środek”. Skoncentrujcie się i odnajdźcie spokój, a to pozwoli Wam rozjaśnić umysł i sprzyjać będzie podejmowaniu racjonalnych decyzji. Wykażcie się cierpliwością. Jeżeli pozostaniecie w zgodzie ze sobą osiągniecie swój cel. Zapewnijcie bliskim Wam osobom poczucie bezpieczeństwa i pomóżcie im wyjść z opresji. Być może staniecie przed koniecznością dokonania zmain. Prawdopodobnie niektórzy z Was podejmą ważne życiowe decyzje, obiorą nową drogę lub postanowią realizować swoje marzenia. Możecie odnaleźć coś co dawno uznaliście za utracone na zawsze. Unikajcie pośpiechu, postępujcie mądrze i rozważnie, Nie zadręczajcie się przeszłością. Ponieważ ten weekend będzie sprzyjał rozwojowi duchowemu i nauce, sięgnijcie na półkę i weźcie do ręki książkę, która już od dawna spogląda na Was z utęsknieniem. Kochani, niech nadchodzący weekend przyniesie Wam szczęście oraz same pozytywne emocje.Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

zajęty: prowadzi rozmowę
Perełka
Perełka
ODKRYJ NUMER ↓708 488 ...261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 1359
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.